Споделена история от Семейство

Много неловка ситуация
Днес брат ми си беше оставил тела да се зарежда и беше отишъл да яде и, аз му гледах messanger-а и тва което видях ме отврати имаше чат с профил Evgeni Minchev London и си бяха писали някви отвратителни неща, хвърлих телефона на леглото и излязох щото не исках да го виждам не сме си говорили от тогава, аз проверих профила посл и се оказа, че не е фалшив как може брат ми да е педерас какво дс правя, аз съм на 16 години, а той на 18 никога не ми е казвал, че е педал или нещо такова дали да кажа на нашите баща ми ще го пребие ако разбере.. Кажете ми какво да правя не го мразя мога ли да му помогна той преди си имаше приятелка но ми каза че са скъсали. Моля ви се кажете какво да правя като се сетя ми се реве та те сигурно и са се виждали на живо щом си пишат брат ми не прелича на педал дано тва е недоразумение, че не знам какво да направя помощ

Коментари

1.   Защо ровиш в нещата на брат си, за Бога. Иначе аз съм жена и Евгени Минчев Лондон и на мен ми беше писал във връзка с някакъв мой коментар, заяждахме се малко и толкоз. Може да е фалшив профил, знам ли, но може и да не е. Това е човек от обществения живот, известна личност и може брат ти да се е гаврил с него и да се е подигравал.
Минчев явно си няма друга работа освен да виси във фейса

2.   Брат ти е пълнолетен. Сексуалната му ориентация си е негова работа.
Педераст не е, най много да е хомосексуален, тоест гей.
А може и да не е, едно е да пишеш нещо, друго е да го правиш.
Спокойно, няма нищо страшно, просто не се бъркай в работите/телефоните на другите. Нарича се лично пространство и е въпрос на уважение и респект. Но очевидно не си научен на толерантност и респект към брат си, камо ли към другите хора.

3.   И да е гей, теб това какво те интересува. Животът си е негов.

4.   Ти пък кой си че ровиш в нещата му

5.   По - спокойно човек, номер1 може и да е права. А и да не е, то какво толкова като брат ти е гей.. Какъвто ще да е. Това си е негова работа, защото е пълнолетен.
А ти нямаш ли си свой живот?

И аз съм жена.

6.   Той обича да се закача с млади момчета по фейса

7.   Брат ти има ли пари напоследък, ако да имам лоши новини :D

8.   Попитай го директно, но той ще ти отговори, каквото реши. Така, че не знам дали има много смисъл. И, да, брат ти може да е гей, нищо не можеш да направиш. В никакъв случай не казвай на вашите-това е природата му, не е някаква беля, с която да го клеветиш. Мже и да е бисексуален.

10.   Теб да не набие като разбере къде си ровила!!!

11.   Това, че си е писал в нета с Минчев, не значи, че е гей. Прибързваш с изводите. Може просто да са коментирали някаква тема, или да се закачат. Това не означава, че ще го правят. Изобщо не ти е работа да ровиш из нещата на брат ти, още по-малко да му искаш обяснения. Най-вероятно няма нищо.

12.   до 11 не са коментирали нищо имаше текстове от сорта на красавец си искам да съм с теб, какво ти харесва да правиш в **** прати ми снимка на **** къде живееш, извиняваи снощи заспах и други такива 100 процента имаше и изтрити текстове защото някой от нещата нямаха логика и не бяха свързани.... снощи е излизал през ношта защото станах да отида до тоалетна а него го нямаше а сутринта като станах към 9 и той беше в къщи и стана чак в 3 след обяд питах го къде е бил миналата вечер и той вика че си е бил в нас а аз знам че не беше защото ставах и аз му казах знам чи лъжеш знам с кой си пишеш, а той ми се развика и излезна и още не се е прибрал

13.   Според мен пък просто те е яд, че някой популярен му обръща внимание.

14.   Дори и да се виждат и да си пишат, какво ще направиш ти, че ми е много интересно? Според мен историята е измислена, но както и да е, просто не ми се вярва Минчев да си търси секс по фейсбук. А дори и така да е бъди сигурен, че брат ти го е потърсил, вероятно запленен от "тръпката" да си контактува с известна личност. Даже вероятно се прави на гей, за да му привлече вниманието.

15.   Ами дори и да е такъв нищо не можеш да направиш. А и не виждам защо нещо трябва да се прави. Сексуалността си е лична работа. Приеми го такъв, какъвто е и го обичай.

16.   Няма лошо, ако е гей, по-скоро проблема е, че се занимава с Минчев защото има хора които го следят (папараци) и в един момент ще се окаже в доста неловка ситуация.