Споделена история от Семейство

Мама и татко се карат
Здравейте на 13 години съм и моето семейство понякога се карат или спорят винаги когато майка ми или баща ми се карат аз почвам да рева и не мога вече да не спра с притесненията щом усетя, че нещо не е наред почвам силно да се притеснявам и ако почнат виканици просто.. Незнам! Сега е вечер 23:46 татко искаше да говори с мама, но тя не му обръща внимание сеедно не е там моля ви помогнете ми много се притеснявам!

Коментари

1.   Не се тревожи, всичко ще се оправи, вярвам че твоите родители ще намерят общ език. Относно това, че тя не му обръща внимание сигурно е била уморена и може би напрегната за нещо.

2.   Кажи на татко ти как се чувстваш, какво изпитваш и защо, ама подробно, дума по дума и като говориш с него гледай да сте задължително само двамата!

3.   Говори с родителите си поотделно. Кажи им как се чувстваш. Ако имаш баба, дядо, роднини ходи им през уикендите на гости.

4.   Спокойно момиченце съвсем нормално е родителите ти да се карат.

6.   Здравей. Аз съм на 16 години. Във всяко семейство има спорове между двамата родители. Не трябва да им се месиш, защото това си е между тях. Не се притеснявай и моите родители са се карали, даже са се изнасяли за по няколко дни. Сега сме си всички заедно. Нормално е да се карат и това е защото всеки си отстоява позицията.

7.   И аз съм бил същия на нейните години. Сега съм вече много стар - на 52 години съм Мило дете, на твоите години и аз бях затворен Аз съм човек който може да ти бъде баща по години, но да се изкажа. Родителите, не винаги са прави когато се карат, има си начини на сдобряване, но ако се прекали, това означава, че техните караници водят до счупена чаша на доверието. Майка ми - бог да я прости, все се караше за щяло и нещяло но сега е по различно.