Споделена история от Семейство

Искам да умра помогнете ми
Здравеите историята ми е малко дълга ще съм кратка колкото мога. Преди 6 години се запознах и тръгнах с приятеля ми сега сме много щастливи и згодени. н

На 24 сме преди 4 години родителите ми казаха той или те. Аз избрах него и злязох на квартира сама. Те полудяха и не ме търсиха няколко години ние продължихме да се борим поедно жреме те се появиха и почнаха да ни тормозят изаплашват постоянно.

Пуснах жалба срещу тях и те се успокоиха малко после пак почнаха, но сега е нетърпимо просто работя в хотел и те почнаха да ми вдигат скандал и да не обиждат и излагат. Отидохме на ресторант те направиха скандал обиждаха го и крештяха пак ни злепоставиха после изпратиха леля ми и чичо ми да ми правят скандал на работа проятеля ми е изнервен до краен предел и иска да се разделяме наистина аз го разбирам тея изроди ни сасипаха.

Сега съм мн зле психически отидох при адвокат каза че може да ги съдим, но те имат много пари и ще ме съсипят. Приятели ще га загубя а го обичам много, караме се той ме обвинява. Тъжен е много.

А дали да не го оставя, те казват че цял живот няма да ни оставят той бял ден да не види аз мъртво дете да родя. Мисля за самоубииство кажете ми какво да сторя той не иска да напъснем гарда от голям черноморски град сме но те ми казаха че докато не ме побъркат и разделят от него няма да мирясат. Какви са тея изроди помогнете ми моля ви и не ме критикъваите всички са срещу мен, а и ходиха при родителите на приятеля ми да им казват че трябвало да не разделят звънят на баба му и т.н.

Помогнете ми моля ви просто съм мн зле и не вийдам изход за6то да го оствям като го обичам истински мерси за отделеното време помогнете ми моля ви !!!!!!!!!

Коментари

51-72 от 72

58.   поздлавления, че си се махнала от тормоза неа родителите си! браво! и хич не им се вържи, живеяй си твоя живат, че един ден мнооооого ще съжаляваш от личен опит го казвам.... не исдкам сега да споделям и моя глупав живот, че то не е чак за споделяяне ама не се връщай при тях, ще бъдеш по нещастна повървай ми

60.   Ако те остави заради родителите ти.. Значи не те заслужава! Значи не те обича! Аз лично ако обичах истински някой, за нищо на света нямаше да го оставя, каквото и да стане.. А родителите ти.. Просто замини.. Намери пари и нова работа, нов град.. Нов живот.. Живота е кратък!! Вместо да го пропиляваш така го направи както ти искаш! Имаш достатъчно време! :) На 15 години съм, но за съжаление знам твърде много за света!

62.   Опитвала ли си орална любов с ром? много им е топъл и става оранжев по време на ерекция :) това е хубав цвят.

63.   олелеее абе каква измислица.. те като не те търсят откъде винаги знаят, че ходите на рестораант?? и в кой точно? как точно ви следят?

64.   На твое място бих напусна България без да ми пука.... ако мъжа ми не ме обичаше и родителите ми правеха такива номера. Щом ми се отвореше възможност и знаех езика директно заминавам... а ако него знаеш просто се местиш в другата точка на България.

65.   Какво се случи за тези години, кой надделя - любовта или родителите?
Родителите могат да дадат съвет но не и да се месят в живота на детето си.
Всеки сам трябва да избере пътя си а не да е жертва.

66.   Какво се случи за тези години, кой надделя - любовта или родителите?
Родителите могат да дадат съвет но не и да се месят в живота на детето си.
Всеки сам трябва да избере пътя си а не да е жертва.

67.   за да не ви тормозят наи добре заминете в някои др град знам не ви се ще обаче те няма да ви оставят докато не ви разделят а няма да ви разделят като сте далеч заминавате и си сменяте номерата без да знаят къде сте отишли и без никаква връзка с тях

68.   Гадно! Май решението е само едно, хващате си багажа и заминавате на другия край на света, далеко от всякакви роднини! А и разбира се не давате адреса си на никого! Иначе наистина ще ви побъркат! Знам, че е трудно да скъсаш по този начин окончателно връзката с родината си, ама понякога се налага. Пък дано да е за добро и да сте щастливи. Иначе, както го описваш наистина бял ден няма да видите!

70.   Скьпа моя, не те познавам. но и мен така ме отхвьрлиха, но не ми пука. Преживях го. Знаеш ли колко хубави моменти има още в живота ни?

71.   Инсцинирай смъртта си и избягай в друга държава тогава вече няма да те намерят за да те тормозят :D

72.   не ми дреме за никого
това си е мои коментар
писна ми от нм. важни личности/ в частност българските политици/
отивам си в гроба.... / това го казвам в чиста съвест и искам да се знае... /

да
от реазни... боиковци... от разни догановци.... и след тях които са... / там приемните им/... изобщо тея
мръсници... за които бачкаме всеки ден.... и казват ч1е им е мало...
готов съм га го направя като шоон в наи гледания момент по българска национална телевизия плюс здравен испектор за да провери часът на смърта ми...
незнам кои е сложил тея правила в форума... но спокоино мога да му кажа да си го сложи там де слънце не мои го огреее
когато има пълна собода на словото и печата... само тогава... наща мила държавица ще тръгне напред...
но тея говеда нивга няма да го осъзнаят
да така е

73.   Не знам какво да кажа. аз съм на 22 години и скоро си намерих приятел. показах го на родителите си и те казаха че не е лошо момче.. И това ми е дар от животта. те казаха няма да ти се бъркаме достатачно голяма си. ако ти си щастлива и ние ще сме.. Що за хора са ваште как може да се месят в собствения ти живот. ако това момче те прави щастливо родителите ти трябва да се радват че си радостна а не да помрачават щастието само защото не им отърва. мога да ти дам само един съвет. да накараш родителите ти да съжаляват за подсттъпката им!! И ще видиш че скоро ще ти падат на колене да им простиш помни ми думата

74.   Купуваш си една кутия хлофазолин и изпиваш всички хапчета вътре и готово.

76.   Дано за изминалите години си се научила да пишеш правилно тъпа патицо защото ако от теб се пръкнат деца жалко ще е за тях с такава неграмотна майка. Така като четох коментара ти или си някоя мръсна циганка или си от някоя долна провинция и се чудя как си влязла в нета за да окакаш тия простотии.

78.   пиша късно, виждам, че темата е стара, но понеже не видях да си писала сред коментарите (поне аз не намерих) реших да пиша в случай, че си още жива и още следиш този сайт
та значи, питай ги защо го правят и ако отговорът е защото си избрала него пред тях, кажи им защо, ако отговорът е друг, измисли нещо, но докато не изясните нещата, недей да отстъпваш! Е, ако родителите ти са от тоя тип хора, дето крещят, буквално, когато говорят с човек с друго мнение, различно от тяхното, тогава не се хаби. Но в крайна сметка, огледай се - 21 век сме, навсякъде измама, лоши хора, психопати, не се оставяй, ако толкова наистина са ''изроди'' и не те оставят на мира, мачкай ги! Намери слабото им място. Най-добрият начин е да ги подлудиш така, че те да не разберат. Но това нека е в краен случай. Все пак говорим за хора, които са те отгледали. Но общо взето е това - няма победа без борба. Никога не се оставяй на останалите да те пречупят. Дано достатъчно те мотивирах, защото започвам да звуча като герой от филм, в който се води война. Имам предвид, не се предавай, докато не получиш това, което искаш! И още един път - МАЧКАЙ и да не ти пука!

79.   Премести се в друг град

80.   Колко мъка има на този свят когато бях хлапачка всичко ми беше розово завърших училище започнах работа омъжих се създадох две прекрасни деца по късно разбрах че съм установена и исках да видя кое е моето семейство имам ли братя сестри моя кръв до сега не съм ги открила само знам че съм от железница след бистрица след това една измамна фирма ми отне жилището и сякаш живота ми свърши

81.   Мимо мое момиче, мъжетете не могат да обичат! Те искат само добре да им минава времето и не влагат нищо в една връзка, ако нямат някаква полза! Ако се самоубиеш ще те забрави още на следващия ден и ще си намери дори по грозна и по лоша от теб! Само едно ще ти кажа: всеки един ден си намира майстора. Пожелавам ти от все сърце да дочакаш този ден и да видиш, че всеки си получава това, което е заслужил! Не си заслужава да обичаш! Аз цял живот обичах истински и всеотдайно и нищо хубаво не видях! Така, че не мисли за самоубийство! Живей си живота, може пък и един ден да срещнеш някой, който наистина ще държи на теб и ще те обеича. Пожелавам ти го! Няма вечни приятели и любими, има само вечни интереси.

82.   Не се отказвайте!! В същата ситуация бях просто бягайте, а той ако те обича ще тръгне с теб :)!

83.   И на мен не ми се живее, а преди бях пълна с живот, имах цели, мечти към които се стремях. Един ден се появи мъж във който се влюбих, не търсих и нямах нужда от любов исках съвсем различни неща от живота, слагах любовните отношения на последно място. И забравих за всичко, всичко друго се омаловажи от тази любов, как стана така все още не разбирам. След като ме остави вече не мога да бъда същата, живота ми се промени към по зле и трудно мога да направя каквото и да е за да има промяна. Опитвам се да намеря щастието по всякакви други начини, но никъде не го откривам, а много ми се иска. Живея най вече заради близките си хора, защото не искам те да страдат и за това се боря предимно да изглежда така че всичко ми е наред и те да не се притесняват. Защо живота ни среща със хора който вместо да оставят следа със поучителна насока те ни карат да страдаме. Някой имат късмет а други като мен нямат и за това съдбата ме е срещнала с такъв човек който да ме зареже без да му пука особено, да ме остави заради жена която за него струва повече от мен. Ако знаех какво ще ми се случи нямаше да се захващам а сега и да съжалявам няма смисъл, всъщност не можеш да обвиниш някой за това което е или за начините по който постъпва, май сама съм си виновна че го допуснах такава грешка. Дано някой ден да намеря покой а до тогава ще оцелявам водена от тази мисъл. Пожелавам на всеки който се е предал и се е почувствал супер натъжен и без мотивация(така както се чувствам в момента)също да оцелява воден от мисълта за щастието, което може би не е чак толкова далече :))

85.   Недей ве човек живей живота! Питай един от родителите си защо искат да се разделите и им обясни!

51-72 от 72