Споделена история от Семейство

Полицаи пребиха брат ми
Здравейте, на скоро 17 годишният ми брат беше задържан за притежание на трева, в малко количество разбира се. И така задържали го с още двама негови приятели. Когато отидохме да го вземем видяхме, че дясната му скула беше насинена, веждата и устата му сцепени. Когато го попитахме какво е станало той каза, че е нищо. Подозирахме, че е бил някой полицай. Когато се прибрахме го попитахме дали е удрян някъде другаде. Предложихме му да извадим медицинско и да съдим човека, който го е направил, но той отказва и продължава да отрича, че са му посегнали, та направо пребили. Едно от момчетата с които е бил твърди, че когато са ги задържали лицето му не е било в такова състояние, но брат ми продължава да отрича.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

2.   Срамува се да си каже, не знам

3.   Наплашен е. Страх го е ,че ако каже нещо пак ще яде бой. От друга страна,ако другите момчета не са докоснати, защо пък точно него да са били?

4.   Ако щеш 5 медицински извади. На полицай в България нищо не можеш да направиш. :D Кога ша са научити?

6.   В бг поуицаите помагат на престъпниците и най-често си сътрудничат с тях, а не ги бият.

7.   По-скоро вас ще осъдят.

kompleksar

8.   Най-вероятно си е виновен мойто момиче.Ако брат ти се занимаваше със спорт и четене на книги надали щеше да попадне там

9.   Номер 6, за малките риби като момчето от историята въобще не им пука, за тях той е нищо, никакъв профит, защо да не го бият?

10.   Да спре да се занимава с трева. Дано боят да го е вразумил. Ако продължава с тревата може да свърши в затвора, където ще му се случват много по-лоши неща от това.

11.   Виждал съм ПРЕБИТ младеж на годините на брат ти от милицията преди три десетилетия, хванат да обира нощем една детска градина. Но той наистина беше ПРЕБИТ.
Брат ти е просто БИТ, ударен 1-2 пъти по твоето описание.
Не казвам, ча полицаите са прави, не знам и брат ти дали не ги е предизвикал, просто уточнявам разликата.
Разбирам и загрижеността ти за него и сестринската обич, но няма точка на света, където, ако някой заловен с наркотици противоречи на полицай, да бъде заловен с перце.
Не изключвам и да е засегнал интереси на някакви типове, играещи комбина с полицаите, но тагова наистана става много сложно. Затова по-добре баща ти също да хвърли едни пердах на брат ти, а пък потърпевшият да се концентрира върху учене и спорт.

13.   Брат ти има късмет, че не живее преди 30г. Тогава как щяха да го ошамарят в милицията. А ти за какво ще се оплакваш? Че са го хванали с наркотици? Каквото търсил, това е и намерил. Дано повече не Ви излага така и дано се вземе в ръце. Ако продължаваш да ровиш, само ще го поощриш да продължава по лошия път.