Споделена история от Семейство

Имам ли вина?
Здравейте,

Историята ми може да ви се стори глупава, но искам да разбера вашите мнения. Вчера бях на работа заедно с една колежка, с която сме в добри колегиални отношения, но въпреки това аз чувствам, че в нея има някаква злоба и завист. Та по време на тази смяна аз реших да и споделя, че днес за роднина от моето семейство, предстои изпит по кормуване и че много се надявам всичко да мине благополучно. Не знам защо го направих, дали защото бях малко напрегнат относно това или просто си търсех тема за разговор. За съжаление моята рода не успя да вземе книжка днес, за което се чувствам виновен по някакъв начин. Принципно не съм суеверен, но вярвам, че по някакъв начин недоброжелателни мисли от определено лице, могат да окажат негативно влияние на човека, към който са насочени. Та какво мислите вие? Вярвате ли в такива неща или просто съм една голяма шматка?
Поздрави.

Коментари

1.   Пълни глупости мислиш. Ако чуждите мисли имаха такава сила, до сега, по-точно отдавна, да сме измрели.
Работи да превъзмогнеш чувството си за вина, защото буквално може да отрови живота ти. Ти не си виновен за чуждите драми.

2.   Глупости, просто се е издънил.

3.   Стига с тези глупости, де! Казал, пък тя щото "лошо" и като му завидяла на непознатия твой роднина и той пък не си взел изпита. Усещаш ли колко абсурдно звучи?
От група над 30 души едиснтвените които си взехме изпитите на мига бяхме аз и още едно момиче. Всички бяха скъсани още ма теорията-ВСИЧКИ. Дали някой им е завидял, пък нас пропуснал?
Дали не е, че бяхме учили с точките и запетайките?
Винаги търсите някои несполуките в чуждите хора, това обикновено е неспособност за поемане на отговорност на личният живот.

4.   Другия път не споделяй!

5.   Е, хайде сега, просто не е взел изпита. Не са се срутили небесата. Като покурмува повече, ще го вземе.