Споделена история от Семейство

Раздвоена
Всичко стана преди 3 години и половина. След 8 годишно приятелство, човекът Х, и аз започнахме неангажираща връзка, която се превърна във убийствена и за двама ни.

Той женен с две деца, а аз омъжена в България за човекът който винаги ми е помагал във каквото и да е отношение. Работя в друга държава сезонно, и там се запознах с човекът Х. Неговата жена също живее в друга държава, и се виждат 2-3 пъти годишно. общо взето със него сме на едно и също място, но той живее там а аз работя.

По религиозни причини, той не може да напусне жена си, защото ще бъде отхвърлен от цялата фамилия(която е доста голяма, повярвайте ми)и само ако тя го остави, няма да има проблем да бъдем щастливи. Такава красива любов като нашата още не съм чувала, нито виждала. ужасно много съвпадения, който правят впечатление дори на околните. От страна на моя мъж, неприятно му стана като разбра, но се примири че някога няма да се завърна от чужбина. Помогнете ми, да взема решение. Дали да остана за постоянно в другата Държава, и да чакам каквото е писано, и да съм около човекът Х, щастлива, но без да мога да го имам на 100%. или да си остана тук във България, при човекът който ми помага и обича, но аз, за голямо съжаление, не споделям чувствата му. Опитах но не мога да го заобичам. Живее ли се без любов

Коментари

1.   нищо не разбрах найстина :/

2.   Според мен любовта е смисъла на живота, без любов просто не става

3.   Много е сложно, общо взето се искаме, но не можем да се вземем. по ред причини описани по горе.

4.   Мнозина са във вашето положение и то просто няма какво друго да се случи - с години единият там, другият тук, виждат се два пъти годишно - естествено всеки си има съвсем логично друга връзка, животът си иска своето. Самите разделени семейства знаят, че не са отдавна такива, знаят го и всички около тях, но това се приема като естествен ход на нещата или като цена за пращаните оттам пари. Кой както го разбира. Имам излизания по за година, но усещах, че не се ли прибера навреме, ще станем едни от многото формални семейства. Някои си карат така много години, други се разделят и създават нови семейства, но вие си знаете хала най-добре.
Мечо Пух