Споделена история от Семейство

Колко често се случва секса при двойки с 20 години връзка?
Здравейте, напоседък с мъжа ми на 44 и аз на 42 все по-рядко имаме интимни контакти. Чудех се има ли дриги такива семейства като възраст и връзка, които бих споделили опит.
При нас се случва 1-2 пъти в месеца...

Коментари

1.   На кой колкото му се иска. Като ти се иска поискай си. Направете нещо ново като поза и т. н. Постоянно еднаквият секс е банален правиш го от задължение по навик. Разнообрази секса и ще бъде по често.
Един мъж

2.   След 20 години не е каквото беше преди 20, но 6 пъти седмично е добре, нали и Господ си е починал на седмия ден. От сутрешния секс няма по-хубаво, да не обяснявам защо. При всички е различно, но 1-2 пъти месечно си е малко, не сте престарели, а и много фактори могат да повлияят на честотата на секса. Обсъждали ли сте този проблем?
Мечо Пух

3.   при всеки е различно, моите родители са на 50 и на 46 и майка ми е споделяла, че все още има чувства и желание, понякога го правели по 3-4 пъти в седмицата, а понякога по 1-2 на две седмици. Различно е. И аз мечтая някой ден като достигна тази възраст все още да има нещо, което да разпалва чувствата.

4.   Eдно 18 год момиче попитало 78 год си баба.
- Бабо кога ще спре да ми се иска?
Бабата отговорила:
-Незнам мила попитай комшийката тя е на 102 год може би на нея вече не и се иска.

5.   Ние го правим по 2 - 3 пъти в седмицата

6.   И ние сме във вашата категория като години и семеен стаж. Правим секс 1-2-3 пъти седмично. В началото на брака ни на мъжа ми му се искаше повече, сега - на мен.

7.   Ние сме от 22 години заедно, той на 46 а аз съм на 40 г. тази година сме го правили два пъти, а вече е май месец!

8.   Предполагам, че има двойки при които секса върви и такива като нас при които не. Преди искаше 4-5 пъти седмично, сега не се сеща.

9.   Преди какъв беше секса? Какви са отношенията ви изобщо? Само след тези отговори може по-точно да се прецени. Сексът с моя съпруг от самото начало не беше нещо особено, случваше се рядко, отношенията ни се влошаваха непрекъснато, поради неуравновесеният му характер. Годините ни бяха като вашите, когато си намерих приятел /не казвам любовник, защото не е само секс. Той е много, много по-възрастен, но отоношенията ни и сексът вече 8 години са невероятни. Но това е съвсем друга тема. Междувременно семейните ми сексуални контакти приключиха, което 80-90% се дължеше на мъжа ми. Но това е друга тема.

10.   На колко години приключиха с мъжа ви? Ние имаме две относително малки деца, отношенията си ни нормални. Излизаме на кино, вечеря, веднъж на море, рожденни дни, празници... Нищо особено. Той работи много, аз по-малко...

11.   Ние пък никъде не излизаме, дори и на море на ходим, няма и какво да си говорим вече, както споменах по-горе и секса го няма, въобще незнам какво ни свързва вече. Каквото и да правя и говоря все го дразня.

12.   Женени сме от 2 години, имаме 1 дете. Правим го сравнително рядко, да не кажа изобщо, твърде сме млади за да е така... това много ме натъжава, защото всеки път, когато пожелая интимност съм отхвърлена. Аз съм една 30 годишна незадоволена жена. Много съжалявам, че нямам друг опит, той ми е първият мъж в живота, надявам се и не последен...

13.   20 г. брак, всеки ден ми се иска, а я има 3-4 пъти месечно, какви ли не щуротии измислям, ама на има месеци и с 1 път, питам, разговарям, лижа, изпразвам я, винаги я докарвам до края, свършвам когато реша(мога и 3ч. (просто се кефя на секса), стимулирам всички точки, и пак нещо не е наред, бах ли му майката( ми не съм и грозен)...

14.   Семейни сме от 24г-имаме дъщеря на 23г. /която ни дари и с внук/ и син на 20г. Мъжа ми винаги е бил страшно активен и през всичките ни години секса е бил според ситуацията от 2-6 седмично. В първите ни години, децата малки, недоспал си, умарата ти тежи... абе направо ми идваше нанагорно а той все незадоволен и иска и искааааааа-виждаше ми се кошмар. Сега? Сега половия ни живот е повече от невероятен, ти да видиш какво въображение, каква фантазия-потрошваме се-хиххи-пожелавам го на всички с дългогодишни бракове. За уточнение аз на 43г-той на 46г.

15.   С 25г брак сме-празнувахме сребьрна сватба тая година. :)

Секса ни е през ден или два т. е. 2-3 пьти седмично.

16.   Както е казал поетът:
Едно е да искаш, второ е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш!

17.   Всичко си е много индивидуално. Чувала съм за възрастни хора, на над 70! , които са го правили почти всяка вечер! Сега какво точно е било качеството не знам, но е факт, че са имали желание. Нали знаеш кой е най-големият орган на удоволствието? Мозъкът! Желанието първо тръгва от там. Та, ако с жена ти сте уморени и изнервени, нормално е да нямате желания много често.

18.   Семейство сме от далечната 1993. Двамата ма 44.
Случваше се по 2 до 3 пъти в седмицата.
А сега нещото каето не разбирам/ а може и да не е нужно - след като моята любима съпруга ме уведоми, че е изпробвала и друг „Юнак„ - от тогава ритъма на случването се промени татално. От 6 дни в седмицата, до 2 пъти на ден. Защо така и.... т. н. - даже не анализирам.
В най кризисният застой ситуацията беше на 2 седмици 2 случки.
Явно всичко в човека е свързано не само с физическите, а и с психологическите и душевните предпоставки??

19.   Ако няма конкретни причини, от рода на скапани от работа и грижи за болен роднина, деца/обикновено това са пубери не деца, както при нас/, не е нормално. Т. е. - ако се мотате безцелно и няма секс, това е странното. Ми постарай се малко и изненадай мъжа си. Защото, ако не ти има кой да го изненада. Младите разпасани девойки са изключително нахални. Казвам ти го от позицията на м42, жена ми която е 42 се старае и следи и тези неща, защото не е приятно за никого, а няма мъже от желязо. само по филмите/

20.   При нас се случва 1 -2 пъти в седмицата . Мъжа ми на 45 аз на 44.Женени сме от 1994година. На мене ми се иска по-често да е напоследък,но и това си е добре. Всичко зависи от много неща-настроение здраве и прочие.