Споделена история от Семейство

Име за момиченце
Здравейте,

Предстои ни да станем родители на момиченце след няколко месеца. Колебаем се между няколко имена и ще се радваме на странично мнение. Имената са Теодора, Катерина, Елисавета, Нора и Ема. Също така бихме се радвали и на другипредложения.

Бихме искали красиво и нежно име по възможност с имен ден.

Коментари

1.   Всички имана са хубави и което и да изберете все ще е красиво името :) А за имен ден.... Хм, не знам, може би Йоана или пък Мария.

2.   Маргарита, Розалина, Калина...

3.   Катерина винаги ми е било от любимите. Друго предложение, което давам, е Ирина.

4.   Никол или Ивон много ми харесват като имена и ако имам момиченце някой ден ще се казва с едно от тях :))

5.   От изброените най-много ми харесва Катерина.
Други предложения: Цветелина, Розалина, Елена, Ивелина, Люба.

6.   На мен ми харесва Божана, също Ния или Милана.

7.   Аделина

8.   Според мен най-хубаво е Катерина. Мога да ти предложа и София и Оливия.

9.   За красиво и нежно женско име бих предложила име на цвете ;)
Явно залагате на по-старинни имена с "вкус" на история.
Виктория-победителка!

10.   От изброените Теодора и Ема. Моята д-ря се казва Мариела. Харесва ми още Ева, Елена, Виктория, Глория. Имена има много.

11.   Много хубави имена сте избрали. Аз харесвам също - Емили и Емилия.

12.   Пенка

13.   Аз лично си падам по по-необикновенни и не толкова често срещани имена. Например: Жаклин,Абигейл,Емили,Мелани и т.н.Но избора си е твой.От имената, които си изброила ми харесва Ема.

14.   10г по-късно.

Детето: Мамо, мамо моето име от къде идва?
Майката: От един сайт за анонимни истории дъще.

15.   Всички имена са хубави. Подреди ги по начина по който ти харесва. Партньорът ти също и така ще намериш любимото ви такова.

16.   Катерина, Мая. Когато се роди бебето погледнете православния календар, може там да видите подсказка за името, според това кой светец се чества на тази дата.

17.   Йоанна.

18.   Катерина и Теодора са много хубави имена

19.   Виктория

20.   На мен Нора ми харисва много, хубаво и нежно име. Също ми харесват имената Лаура и Ирене. Успех с избирането на име и да ви и живо и здраво детенцето!

21.   Може Елизабет, според мен е нежно, но не знам дали има имен ден :)

22.   Аз харесвам името Александра, звучи като някоя кралица ;)

23.   От изброените - Катерина.
Иначе Вяра, Калина, Анна, Маргарита, София, Яна.

Такива... Мия, Сия, Ния, Нора, Лора - не, мерси...

24.   Кимбърли-Ив /братовчедката на мой приятел така си кръсти детето/.
Шегата настрана, гледай поне да завършва на -а, стига с тия Никол, Ивон, Ивет, Минет, Клозет....

25.   На мен ми харесват Ая и Диана/Даяна. Иначе племенничката ми се казва Ема.

26.   Елица, Биляна, Теодора.

27.   Анета, Анита, Анна, Ана
Има два именни дни в годината, 25 юли и 9 декември
А и да е на някой от родителите, децата се радват един ден на това.