Споделена история от Семейство

На път да изгубя най-прекрасната жена :(
Здравейте, незнам как да започна... Обичам, влюбен съм и немога да живея без нея! Красива, умна, интелигентна, домакиня, перфектна любовница, романтина, мила, грижовна и най-прекрасната жена на света-МОЯТА ЖЕНА! За съжаление все още не сме подписали, причината са мойте родители. Живеем отделно от тях, виждаме се рядко, а моята прекрасна лейди понеже е нежелана ги е игнорирала съвсем.

Проблемът е, че незнам как да стопля отношенията. Родителите ми неискат да чуят за нея, ако доведа една курва от магистралата ще я приемат, но нея не. Незнам с какво е неудобна, опитахме да говорим и да открием проблема и да го решим, но уви не с еполучи, дори напротив стана по-зле. Родителите ми започнаха да ни заплашват! Страх ме е да не я загубя! Никоя друга не би издържала на този родителски тормоз, страхувам се, че въпреки всичко един ден би се отказала! КАК ДА УСПОКОЯ РОДИТЕЛСТВОТО И ДА СПСЯ жената на моя живот!

Коментари

1.   Ако смяташ, че тя е жената на живота ти-какво ти пука за мнението на родителите? Човек не избира роднините си, тях ги получаваме по рождение, но сам избира човека с който да изживее живота си. Ако това е тя-ЖЕНАТА-смело напред, пък и родителите може и да се опитват да те изнудват. Не им го позволявай, това все пак е твоя живот.

2.   Аз веднъж послушах родителите си след това съжелявах околу 2год. Дори и да не е тя не ги слушаи. Живота си е твои.

3.   С родителите си живеем до време тъй че послушай сърцето си бъди щастлив и дай им да разберат че няма смисъл да го правят ти си избрал нея. Ако си сигурен че е тя жената. Аз съм момиче и имах същия проблем но за миг не се оставих на тях изживях най голямото щастие в живота си без да ми пукаше но така стана че друго обстоятелство ни раздели. Така че прави това което те прави щастлив че живота си минава.

4.   Спри да живееш с родителите си. Изнесете се на квартира. Ако е както казваш, че тя е най-святото нещо за теб, незнам още какво се чудиш.

5.   Aко я обичаш истински бори се за нея.

6.   На колко години сте?

7.   Здравей номер 6, на 26г. съм, а тя на 25 години. Искаме и двамата семейство, но как при тези проблеми?!

8.   За съжаление разбирам за какво говориш. Имам големи проблеми със "свекърва" си - кълне и мен и детето и си позволява да ме удря , когато се срещнем. Но аз ще остана съсъс ъспруга си въпреки всичко, защото тя си мислеше, че ще го напусна, но няма да стане. Загуби тя.

9.   Имам чуството, че историята "как да спра войната" (от същата категория), я е писала твоята приятелка :) Шегувам се, но я прочети, сигурна съм, че ще откриеш нещо общо и ще намериш решение на проблема.

10.   Oженете се, да става каквото ще!

11.   Защо бе, пич, родителите ти да не би да са те вързали за тях, та да не можеш да живееш щастливо с жена си? Как може един мъж да загуби жената на живота си заради родителите си? Ядосвам ти се, честно ти казвам, аз не бих те изтърпяла!

Обичайте се, бъдете щастливи и не се опитвай да стопляш отношенията им. След време и това ще стане, щом всичко в нея е 6. Ама ще стане от само себе си, не форсирано от теб! Докато мъдруваш и ревеш, може и да я загубиш, така че не мисли сега за родителите ти, а за нея! Представяш ли си в какво унизително положение е поставена? А ти, вместо да й помогнеш си тръгнал да заглаждаш отношения... Малиии, такъв мъж ли заслужава перфектната (според теб) жена?

12.   Аз имах сьщия проблем свекьрвами неме искаше но мьжатми много дьржеше на мен сега вече нямам никакьв проблем но рпеди това каза аз сьм мьж и ще бьде това което искам аз в момента моита свекьрва ме обича повече от всички докажи че си мьж желая успех.

13.   Моя проблем беше същия. Свекърва ми не ме искаше. Опитахме се да не забелязваме това, но уви! В крайна сметка надделя свекърва ми, защото до себе си нямах истински мъж. Сега съм с две деца пред развод.
Децата макар и големи изживяват трагично тази раздяла.

А съпругът ми започна да обикаля куртизанките на града, че и извън града ни. Вече живеем разделено, но болката остава и в мен и в децата.

Така, че ако си искаш жената можеш да живееш с нея и без мама и тате. Уважавай ги, помагай им, но до тук. Покажи им, че ти си самостоятелен, че ти си този който взема решенията за бъдището си, а не те и най-вече, че твоето щастие е жена ти.

14.   Станал си на 26 там и още слушаш родителите си. Ти какъв си? Мамино дете ли си, или мъж вече? Родителите са до 18, след това сам си изгради живота, щом се обичате с момичето вземайте се и не му мисли. Ти ще си живееш живота с нея, а не те. Щом не искат да разберат, ако искат. Поне ти да си щастлив и те щом те видят щастлив, малко от малко ще се примирят..