Споделена история от Семейство

Другото дете
Преди една година си помислих че срещнах любовта
В момена имам дъщеря на 4 месеца от този мъж. Когато бях в 9 месец мъжа ми получи призовка по дело за бащинство. Всъщност призвката получих аз.

Така разбрах за другото му дете от някаква мимолетна връзка. Никога няма да забравя как се почувствах от тази премълчана истина. Сега просто се чудя как да погледна този мъж с онея влюбени очи които вече ги няма. Върха на сладоледа е когато разбрах че тя ми е комшийка с която всеки ден се разминавам.

Коментари

1.   Това наистина е не малък проблем но немога да си представя да живея така. Нека някой с подобен проблем да ти помогне. Споко с времето ще се наредят нещата и ще се оправиш.

2.   Може би се е страхувал да не те загуби и затова е премълчал, а и още не е доказано бащинството. Боли те в момента, но ти нямаш никаква вина нито пък онова дете. Щади си здравето, защото си необходима за твоето дете. Поговорете за да се увериш за неговото отношение към тази жена и детето й. За влюбените очи ще ти трябва време за да се усмихнат отново. Може би ако бях на твое място първо щях да предложа на съпруга си да се пренесем в друго жилище, може би в друг квартал или друго място - ако има такава възможност естествено, за да не ги виждам тези хора.

3.   Разбирам те мила. Аз също попаднах в подобна ситуация,но разбрах истината след 25години брак. Бях на кръстопът да си тръгна немога и неискам да му вярвам вече.

4.   Преместете се да живеете другаде, и ако можеш му прости. Мъжете и те имат своите страхове и кошмари, не се знае какво е било между тях, но не е любов, щом по пощата идват призовките.

Успокой се и гледай само напред. То не се знае и нашите мъже къде са хвърляли хайвера, какво като нямаме призовки? Мъжът си е полигамно същество, гледай си бебчето и не се самонавивай, че ще се разболееш и детето ще остане без топли грижи. Момчето ти ще се осъзнае, дали сега или по-късно, това е вече друг въпрос. Но щом е с тебе, значи с тебе му е добре - това не го забравяй. Иначе може да е със всяка!

5.   Ако наистина го обичаш и нещата между вас вървят добре недей задълбава толкова. Поискай обяснение поговорете си. Това че има др.дете нищо все още не означава. Нали е с теб.

6.   Мъдри и добронамерени съвети са изказаните мнения по-горе. Поговорете откровено и не се връщай доколкото е възможно към темата. Времето ще покаже колко са живи отношенията в брака. Аз също мисля, че се е страхувал да не те загуби и затова не е споделил с теб. Не избързвай с категорични решения.