Споделена история от Семейство

Хора, целящи разединение..., ще се грижат за моите деца?
Едни хора, чрез интриги и слухове, целящи разединение, отчуждение и омраза, са потготвили мотиви за много мащабна кампания, когато имам семейство и деца, а то ще е по едно и също време с техните деца и семейства. По-лошото е, че през тази една година година направиха, да има отчуждение, омраза и прочие от страна на всичките членове на тази групичка и дадоха допълнително оправдание, на разпространението на текива слухове, по други места в страната или други квартали на града и особено чрез масови мероприятия.

Не знам кой стои зад това, но те са момичета и са уязвими и тази борба за влияние се постига (в последните месеци), предимно чрез специалисти. До колко принудата е била частична-нямам представа, но ни разбиха нагласите и представите за целия бъдещ живот и появата на нови членове, в моето и техните семейства.
Кажете какво да направя, та да знам, че когато децата ми, жена ми (или ако всеоще само имам приятелка) излезнат в градинката-те ще бъдат приемани и като част от тази групичка или, че членовете на тази групичка, ще се грижат за моите деца(без да се натрапва и де се налага) така, както и за техните деца?

Коментари

1.   Извинявай, приятел, ама НИЩИЧКО не разбрах от обърканото ти изложение.

Борония

2.   Автор:Някой използва момичета, за да разпространяват слухове (уж, че съм извършвал престъпления), караха разни момчета да скандират (нещо, което предвиждах, че се планува за пред събрания на партии) с които слухове, да карата околните да бе отбягват. Има случай, момчета да ми пречат да си говоря с една възрастна жена и после да ме нападнат.
Въпроса е, как тези момичета, предизвикани от някого, чрез някоя от тях-да ме приемат в техния личен живот, та когато след време изляза в градинката (или мина по улицата), с приятелка-да не бъдат просто повода, да ми бъде забранено да стоя в градинката, а точно обратното-да ми приобщават, като техен най-близък приятел и роднина, а ако имам проблем с такива слухове другаде-да дойдат и да ми помогнат да се отърва?
Още повече, че живеем до обекти важни за оцеляването на индивида, а може би и на семейството, освен, че при спешни здлавни проблеми ще трябва да мога да посетя тези заведения, в които работят и хора от квартала, тук живеят множество военни, полицаи, хора свързани с Министерски съвет (сред които са и моите родители, макар да не подозирахме), все служби с влияние и хора ръководещи регистри, които, при тези слухове срещу мен, за престъпления, за които не наисаха жалби или извинения, до миналата година-е възможно да ми се отразят, където и да се преместя да живея.
Освен това, незнам кой е дал идеята, какво влияние или връзки (къде за да изнудва и прикрива престъпления, къде, за да се домогва, контролира и зависят другите от него).
Има хора, които само чрез секс се издигат в кариерата.

3.   Ами аз понеже работя на държавна работа и там нещата стоят по-различно от частните фирми. Та мисълта ми е, ако някой има някакво психическо заболяване, то се оказва, че той е защитен от закона и не може да бъде уволняван. Имаме такива при нас трима в момента и не че съм специалист по психичните заболявания, но ми се налага да контактувам с тях и горе-долу съм ориентирана. Мисълта ми е, че авторът според мен страда от нещо такова, може би е шизофрения, не съм сигурна. Не искам да обиждам в никакъв случай, това не е срамно да си болен, лошо е че обществото не разбира такива хора. Те се нуждаят от специализирано лечение, но никой не им обръща внимание и като дойде кризата - вижте какво се получава - объркани мисли, липса на логика... Мания, че са следени, че някой краде от тях - това е в резултат на заболяването. Това е в главата на този човек, той вижда света по начина, по който се е изразил тук, за съжаление.
Дано не съм права, но... Пак казвам, не целя да обиждам, просто имам опит с такива хора и ми се е наложило доста да изчета, за да им вляза в положението.

4.   Ама ти имаш ли деца?

5.   3, определено автора има психичен проблем, не е нужно даже да си работил с такива хора, то се вижда ясно. Говори несмислено и несвързано... Авторе, потърси лечение!

6.   Щом с това дали съм луд или не съм се мъчат да изместят делото по тяхни обвинения (до Юни 2010), че съм извършвал престъпления над тях (включително и пред полиция, която аз съм викал и пред която аз съм ги водел), а не искат да има дело за това дали съм извършвал престъпления над тях, или-не, при положение, че до преди Юни трябваше да се видим в съда, за да останат живи и читави и при положение, че такова дело, приказки и прочие-няма да спасят, значи ясно колко вярни са всякакви твърдения, че съм лош човек или не съм лош, ама съм "от лош човешки материал", болен, луд и прочие.

7.   Аха, те са ти го казали... Много ми приличаш на един човек, той страда от посттраваматична епилепсия. Не се обиждай.

8.   Аз съм автора и за Ваше съжажаление, нито страдам от някакво психично разстройство, нито имам ТЕЛК, нито някога, някоя фирма е могла да получава част от заплатата ми, благодарение на Вашите данъци, поради простата причина, че не съм го искал, а и не бих позволил някой да ми дава пенсия (като допълнение към дотациите към фирмите) и да ме освидетелства с ТЕЛК.
Цялата тема е заради такова поведение, каквото имат някой от публикувалите по-горе коментари (за което моля администратора, да не им ги публикува), само че, в някой случаи с обвинения в криминални престъпления, които някой ден могат да станат доста по сериозна категория криминални престъпления, ако се продължи в същия дух.
Независимо от това, дали някъде, някой, за да не влезне в съда, че е извършил нещо над мен и донякъде е постигнал описаното като начало на дискусията е намерил начин и чрез документи, да накара прокурорка, да напише "Лишава се от базисните му"-как Ви се струва???
" включително и от годностите му да разбира и ръководи поведението си, "та"да участва в наказателен процес. "
Което повдига въпроса, как човек, лишен от толкова много годности, успява (НЕ САМО) да напише текста, по който е започнала дускусията, НО ДОРИ да напише толкова много коментари, в отговор, на въпроси и напатки по дискусията.

9.   Горните коментари на са на хора, предубедени към теб (не те и познават, за да са) а хора, прочели писанията ти. И аз, като всички останали, не разбрах за какво пишеш, но вината не е в мен, а в твоята глава. Но ти си отричай, че нямаш проблем с това, те всички като теб така правят.

10.   Аз съм номер 3. Приятел, иди на лекар, моля те.....

11.   Авторът определено се нуждае от психиатър. Аз не съм такъв, но все пак мисля, че става дума за маниакално чувство за преследване, съчетано с депресивно състояние.
Това, че не е освидетелстван значи, че просто не се е преглеждал.