Споделена история от Семейство

Моминското парти?! Стриптизьор..?!
Здравейте! Аз съм Ж. на 28г. Много се интресувам Вие момичета дали удобрявате тази идея за стриптизьор на моминското парти?
Имали ли сте ? И , ако да хареса ли ви?

Скоро ще се женя, а още нямам идея какво да правя на моминското ми парти! Главно се интересувам от това. И също така бихте ли ми препоръчали агенция , която се занимава с това или частни лица , които изпълняват подобни видове танци.

Коментари

1.   Самата идея на моминско/ергенско парти е "вече няма да мога да се забавлявам с други и трябва да се обвържа завинаги с него/нея, затова нека поне последните дни преди брака си поживея за последно макар и без секс".

Т.е. факта, че искаме такова парти, означава, че на подсъзнателно ниво приемаме брака като жертва, въздържание от живота. Което ме навежда на мисълта, че такъв човек сключва брак не толкова по свое желюние и защото е вътрешно убеден, а защото "така трябва". Т.е. или под обществен несъзнателен натиск, или най-малкото има някакво колебание или усещане за жертване.

Казано а кратко - има някакво несъзнавано колебание или направо лицемерие в цялата работа. А това е сериозна предпоставка за бъдещи проблеми, защото това си е един вид вътрешно напрежение/колебание, което сега е в латентно състояние поради все още силната влюбеност, която го подтиска, но с течение на времето, влюбеността отстъпва място на рутина, забелязване на недостатъците на партньора и в един момент "клапана", който държи напрежението се разхлабва и цялото трупано с години напрежение се отключва.

Ако един човек истински вярва във връзката си и не изпитва никакво колебание, не би имал никаква емоционална нужда от подобно парти.

3.   Страхотен начин да си прецакаш отношенията.

4.   Като омъжена жена, която е нямала дори моминско парти, камо ли със стриптизьори, но пък съм била част от няколко такива, спокойно мога да кажа, че това е една от най-големите тъпотии, не особено евтина при това. Имам чувство, че се прави масово, защото така е прието от чужд модел.

6.   1- Моминското парти не е като по филмите.
- Не се появяват няколко полуголи мъже.
- Не те забавляват цяла вечер.
- Не правиш с**с с танцьора.

2- Има 1, 2 еротични балета, които предлагат такива участия.
- За да наемеш един танцьор за около 30 мин, ще ти излезне скъпо.
- Около 200 лв
- Пътни също плащаш, защото не идват на свои разноски.

Не одобрявам момински и ергенски партита, макар че съм танцьорка.
Всеки си избира сам, щом така си решила... успех!

7.   Аз не, кълчещ се гол мъж не ми е толкова секси.
И все пак въпрос на личен избор. Ако ти е важно да имаш стриптизьор вземи си. Твоето парти си е.

8.   Не, не бих си поканила стриптизьор.
Ж30

9.   До номер 6,
за гейовете от "Спартакус" ли говориш?

А иначе по темата, вероятно жената иска да пробва "друга змия" преди брачната нощ.

10.   №9, а ако змията която иска да види, се окаже по голяма от тази на бъдещият й съпруг, дали няма да има и други партита? ! Жените съвсем изтрещяха.