Споделена история от Семейство

Майка ми има връзка с чичо ми!
Здравейте, момиче съм - да ви представя историята ми. Майка ми е разведена от няколко години и сега има гадже - един неин братовчед. Гадно ми е, че въобще има гадже - ок де, длъжна съм да търпя връзката. Но днес простирах дрехите и к'во? ! Видях еротично бельо..! Това значи, че те правят секс, нали? !? Просто ми е някакси гадно да знам всичко това. Те ми го казаха де, но ми се ще да не бяха, поне нямаше вечер да се натискат/целуват/ пред мен! Дразня се, когато ги видя или ги чуя! С мама сме говорили по темата за тях двамата.. Почти всяка вечер той идва у нас и започва цуни-муни! Ето например, сигурна съм на 200%, че баща ми си има гадже - съобразява се с мен, не ни е запознавал, не се гушка и целува пред мен.. Просто някак си ми е адски гадно, че те имат връзка! Може да ви звучи егоистично, не ревнувам, но просто ми е адски ама АДСКИ неприятно като ги гледам заедно!

Моля ви, помогнете ми да си овладея гнева!!!

Коментари

1.   Все пак и тя трябва да продължи живота си , това че са се развели с баща ти не значи че цял живот трябва да е сама. все пак и ти ще поемеш по своя път. Може да говорите за това че ти е неприятно и да не се натискат пред теб а когато са насаме да го правят. Просто говори с нея за това.

2.   абе по-страшно е, че са братовчеди..

3.   Spox, мама ми казва, че са 3ти братовчеди и дори църквата разрешава връзка. Но все пак се дразня..!

4.   Много ни ми се взема думата ама до седмо коляно разрешава църквата. Това е лудост трети братовчед не ми се вярва. Питай момиче и ще овладееш гнева като и го покажеш че това е неправилно. Питай даже и църквата ако трябва това е пълна гавра. УЖАС трети братовчед леле МОЙКООООООООООО.

5.   Не бъди егоистка. Остави жената да се кефи? Ами, ако тя беше намерила твоето еротично бельо и ти се цупи, а?

6.   Би трябвало да се радваш, че майка ти се чувтсва щастлива обичана. Правела секс, ами ти от какво си произлязла от марс ли си паднала. Ако тя няма приятел ще се чувства гадно ще се оплаква колко и е тежко и ти като най близък ще поемаш целият този негативизъм. Затова радвай се че си има с кой да се чувства добре и гледай ти да си добре. Пък дали е 2, 3, 4 братовчед не е твоя работа нейна е тя си преценя с кой да бъде с кой се чувства добре, ако за нея това не е проблем не виждам защо за теб трябва да е. Защо един поп т. е. църквата трябва да решава с кой тя да се чувства добре нали не е кръвосмешение това е достатъчно пък и няма да правят деца засега какъв ти е проблемът.

7.   Ако наистина толкова те дразни това, че се целуват и прегръщат пред теб, помоли я да се въздържа, но на мен ми се струва, че проблемът е по-дълбок. Може би не можеш да приемеш, че майка ти може да е щастлива, без това да е свързано по някакъв начин с теб. Нормално е да се радваме, че хората, които обичаме, са щастливи, но егоизмът и завистта убиват тази радост. Жал ми е за теб, че не можеш да се зарадваш. Ти не си добър човек, сори, че го казвам.

8.   според мен 7. е абсолютно прав. иначе третият братовчед на майка ти НЕ ТИ Е НИКАКЪВ ЧИЧО!
Могат даже да си имат деца като всички други - в България просто си поддържаме връзки с трети и т. н. братовчеди, но практически те не са ни роднини - от първи братовчеди нататък, няма проблем.
На Запад е позволено и първи братовчеди, защото рискът за малформации не е чак толкова увеличен в сравнение с нормалните - при нормална двойка са 7%, при първи братовчеди към 15 - значи само 8% по-голям риск, а днес има и изследвания и т. н.
Според мен ти ревнуваш майка ти, не искаш да й дадеш правото да продължи с живота си.
Ако обаче само те дразни показността на тази връзка - кажи, че не ти е приятно. Майка ти сигурно е много млада жена и доста незряла, ами кажи нещо!
Не се карай с хората, гледай си твоя собствен живот и ти като се влюбиш, без да забележиш, ще ги вършиш същите, вярвай ми!