Споделена история от Семейство

Вече не знам как да постъпя
Моля за съвет, може би хората с повече опит от мен са преминали през подобна ситуация.
С партньора ми сме заедно от 4 години и половина. Живеем заедно, плануваме да бъдем семейство и дори правим опити да имаме бебе.
От известно време той се държи различно, но не само с мен, промени се като цяло към всички хора. Изведнъж постигна голям успех, натрупа опит, получи повече васт и се сбилижи с, , важни'' клечки.
Мъчно ми, че всичко това го направи различен, не е човека, който познавам. Когато сме заедно ми казва, че ме обича, не се съмнявам в чувствата му, но отделя толко време на кариерат си, че отношенията ни остават на заден план. Интересува се само как да упее все повече. И двамата приближаваме 30те, не сме съвсем недорасли, за това ми е странно, че понякога се държи детински.
Все едно е в пубертета, иска все той да е прав, спори с всеки, налага се, всички решения трябва той да взема, всичко да контролира.
Притеснявам се дали не взема и някакви наркотици, защото на моменти е много нервен. Ако ще пишете за други жени- не, не ми изневерява, не е това проблема, защото той е променен като човек и се държи различно не само с мен, а с всички.
Как да постъпя? Ще проумее ли, че всичко е преходно и един ден ще съжалява, че се е държал така? Тъжно ми е, защото съм всеотдайна, винаги съм го покрепяла.
Не бих го напуснала, защото му вярвам и се обичаме, но как да се държа с него, да го игнорирам ли?

Коментари

1.   Здравей :) Просто го обичай и подкрепяй както до сега. Бъди добрия пример в съвместния ви живот. След време когато се сгромоляса от високо именно ти ще си човека на когото да се опре и от който да почерпи позитивна енергия. Амбицията и егото са безгранични, но съдбата винаги намира начин да ни дръпне в правилната посока когато прекалим и се самозабравим. В такъв момент е много важно да имаме някой добър човек до нас, който да ни обича и да ни е за пример.