Споделена история от Семейство

Не ми се живее, искам да ме няма
Здравейте, не ми се живее и не знам какво да направя! Изгубих майка ми преди 3 години, а не чувствам баща си като близък, майка ми беше много топъл човек и всеотдайна. Брат ми си има приятелка и не очаквам от него да бъде с мен. Чувствам се самотен и съм в депресия, не ми се живее и искам да умра. Така не мога да живея, всички от рода ми са пръснати по страната или чужбина! В родният град са ми останал само тате и баба, който не могат да се понасят. Не знам какво да правя, като съм там се чувствам като бездомник и не ми харесва, а няма и къде да отида, като в капан съм, нямам изход. За капак се скарах и с едно познато момиче, която само за два дни се сближихме изключително много, не знам защо. Все едно съм я познавал отпреди, тя показа отношение към мен, каквото никога не бях получавал, не говоря за влюбване, тя си има приятел. Но мога да кажа че имахме симпатии един към друг. Докато не ме издразни един път, падна ми пердето и й казах че е лека жена и куп обидни неща, направих я за 2 стотинки. За което съжалявам много, сега тя даже не иска и да ме види, дори мисля че и създадох проблеми с приятеля й. Тя навярно никога няма да ми прости. Вие може би не разбирате, но почти никакви момичета не са ми обръщали внимание, и никои не съм го чувствал така близък, направо не мога да ви го опиша. Нямам представа и не знам защо да продължавам напред, за какво, нямам желание за живот и не виждам смисъл, направо не знам.

Коментари

2.   Горе главата! Рано или късно нещата ще се оправят. Пожелавам ти всичко в живота ти да се нареди, час по-скоро!

3.   Братле, всички сме сами на този свят и имаме подобни истории.
Аз например цял живот съм без баща. Ти поне си имаш без значение дразгите.
И моите роднини са пръснати-никой не можеш да виниш че избира да търси път към щастието.
Не казваш на колко си години, но се стегни. Виждаш ми се изнервен и не е хубаво да си го изкарваш на хора, които не само че нямат вина ами и се опирват да са ти приятели.

5.   Работиш ли, учиш ли.
Хората са казали, за лудо работи, залудо не стой.
Намери си работа, тя ще осмисли времето ти и ще ти отвори пътя за където трябва.
Но не стой.

6.   На колко години си? Разбирам те Прабаба ми почина когато бях на 8 години и не см си представял какво е да си без близък човек прабаба ми беше точно от най близките хора, въпреки че я помня от много малък дори тъкмо бях завършил 1 клас и тя почина от диабет

7.   Ето, това ти е проблема "Докато не ме издразни един път, падна ми пердето и "! Не хората са ти виновни, а ти сам ги отблъскваш! Поработи върху себе си, хората не можеш да промениш, а сам трябва да се пригодиш към околните, тогава ще станеш забележим и за момичетата!