Споделена история от Семейство

Жена ми не ми обръща внимание и не прави секс със мен
Роди ми се дъщеря. Зарадвах се много. Аз съм грижовен баща и съпруг. След раждането жена ми спря да ми обръща внимание и да иска секс. След раждането жена ми почна да се изпуска. Наложи се жена ми да носи памперс. Като грижовен съпруг аз и го сменям сутринта преди да тръгна за работа и вечерта преди лягане. Мина месец от раждането и като, че ли е забравила, че съм и мъж и че и аз имам нужда от внимание и секс. Как да събудя в нея желанието за секс?

Коментари

1.   Извинявай, ама е минал само 1 месец след раждането, освен това явно не е минало съвсем по план щом се изпуска. Тя още не се е възстановила нито физически, нито психически, да не говорим, че сигурно е умряла за сън покрай бебето, а теб те интересува секса?! А дали на теб щеше да ти е до секс в подобно положение?

2.   Ало ехо ти имаш ли акъл? До 40-50-тия ден и то при леко раждане не е препоръчителен сексуален живот, а това че жена ти е с памперс, който уж ти се налага да сменяш звучи като далеч по-сериозен проблем с залежаване/така излиза по приказките ти/, че да мисли жена ти как да ти задоволи животинските нужди

3.   Може ли едно разяснение?
Щом родилката е толкова зле и не може да става, кой се грижи за нея и бебето, докато авторът е на работа? Темата е абсолютен фейк, как ви идват такива на акъла, бе? !

4.   Не вярвам, че реално съществува толкова прост мъж.

Това е измислена история от някои скучаещ и загорял женомразец.

5.   Направо авторе.... много ама много е гадно това, че мъжете дори и много да ни обичате само за х.... си мислите. Имаш ли представа бе сине майчин как излиза това бебе. Не само през тая малка дупка която евентуално си забелязал ако си лизал. През вагината през таза как си проправя път. Имаш чуството че от кръста надолу те разкъсват, че повече няма да проходиш. Когато бебето излиза през родови канал това триене на тъкан в тъкан създава усещането че гориш отвътре. Когато родиш пък имаш чуството че си толкова широка че ако се изправиш ще ти изпаднат и карантиите след бебето. Не можеш да сядаш. Боли те и задника чак сякаш през него също нещо се е родило... например слон... По нужда като отидеш сякаш пикаеш бръснарски ножчета. И това което ти описвам е при нормална бременност, нормално раждане без шев и кроика при нормално голямо новородено-3000 кг. Жена ти се изпуска. Бил и сменял памперса. Ще сменяш. Чувал ли си че бременната жена е с един крак в гроба. Твоето дете е родила. Теб те сърби. А питали я нея дали не я боли. Представа имаш ли въобще за какво говоря. Или може би си мислил, че отиваме в родилното и ги изакваме докъто спим....
Ще ме извините всички. Ама и аз имах един нерез вкъщи. Хем и надарен беше. Да му угодя та после в спешното ходих. Да си дигаш гащите авторе и се погрижи за жена си. Не е време да мислиш за.. уя си както вече казах.

6.   Коментара на номер 2 излъчва агресия Авторе успех

7.   Не е готова, защо се налага ти да я сменяш по голяма или малка нужда се изпуска. Ти показа ли и, че имаш желание?

8.   Много е рано още. Нека се възстанови и ще й се прииска пак. На мен лично в ситуация, в която ми сменяш памперса два пъти дневно, няма да ми е до секс и няма и да се чувствам секси. Изчакай и след това започни да я ухажваш, за да разбере, че я виждаш като жена още въпреки това, което сте преживели покрай бебето.

9.   Минал е месец...тя още не се е възстановила.Добре е да посети лекар,за да се види как вървят нещата и дали има някакъв проблем с пикочния мехур,свързан с изпускането.Вероятно и вътрешните и рани още заздравяват и т.н.
Това е време ,в което трябва да проявиш разбиране и да и помагаш....Ето за това е добре мъжете да присъстват на раждането на децата си-за да оценят с какъв зор се раждат децата и каква мъка е и изобщо за какво става въпрос...После едва ли първата им мисъл спрямо жената ще е на разгонен глиган.

Освен това всяко раждане е различно.Някои жени се възстановяват по-бързо,други имат проблеми след това и трябва повече време.

Аз лично съм правила секс на 22 ден след раждане по настояване на мъжа ми естествено,не че много съм искала...Но си е доста рано това.
Остави жената да се оправи за сега и не я притеснявай.

10.   До новер 3 от автора:

Не съм казал, че не може да става. Тя се грижи основно за бебето понеже аз ходя на работа.

11.   До номер 7 от автора:

По малка.
Защото реших да и помогна. Предложих да и сменям памперса и тя се съгласи.

12.   от 3
Какви ги редиш, авторе? Дори и да има такъв проблем жена ти, щом е в състояние да се грижи за бебе, значи сама може да се сменя. Не вярвам да има жена, която е в движение и да иска да я обслужват като болен на легло! Пълни глупости пишеш!

13.   Авторе на жена си ли сменяш памперса или на бебето? Нещо не ми се връзва как подвижна жена ще стои да и сменяш ти памперса? Има ли болки при движение, че да избягва да става и да и се налага да лежи, докато и го сменяш? През деня тя сама ли гледа бебето?
Лекарят какво казва - кога най-рано след раждането ви каза, че можете да правите секс, обикновено даже когато няма усложнения е препоръчително да се изчака месец и половина -два, докато всичко заздравее.
Tърсили ли сте консултация със специалист за този проблем с напикаването и има ли поставена диагноза? Почвам да се чудя дали темата е истинска.

14.   Тва да може да става и да се грижи за бебе, а да й сменяш памперса е... абсолютно смахнато според мен. Май и двамата сте в някакъв постродилен шок още.

15.   Моето предложение е, да изчакаш още 2 месеца и да пуснеш нова тема. Тази не е адекватна и е твърде вероятно да те е срам от нея.

16.   Дано автора е намерил решение по въпроса си. Аз само мога да кажа, че искрено се смях. Оправи ми настроението и историята, и коментарите!