Споделена история от Семейство

Моля помогнете ми
Моля ви помогнете ми... моля някой да направи нещо..
Моля!
Живея в чужд град с двете си деца. Ученик и бебе.
Живея на милостинята на познати, живея в техен апартамент.
Нямам майчинство. Напуснах работа преди да забременея и нямам право.
Нямам пари за дрехи на бебето.
Нямам пари за храна. Всичко спестено свърши.
Бащата ни заряза преди да се роди.
Питате как стигнах до тук?
Родната ми майка реши да измами мен и баща ми оставяйки ни на улицата, надрънка куп лъжи на всички хора включително на бившия ми приятел
Никой не го интересува как сме.
Баща ми също е на улицата едвам изкарва да се оправя.
Стоя в другия град тук имаме покрив но до кога.
Искам да се самоубия или някой да ме убие.
Но нямам смелост.
Обичам децата и не искам да страдат.
Не мога да работя, няма кой да ви помогне всеки гледа кебе си.
А толкова много помагах на хората през годините,
Защо заслужих такава майка, защо ни изостави това момче.

Коментари

1.   Мила в кой град живееш ? Моля модераторите да публикуват някакви данни на тази жена, защото наистина има огромен проблем и става въпрос за деца! Госпожо дайте си телефонен номер, кажете в кой град сте , къде излизате с децата или как изглеждате и как да ви намерим ! Моля, модераторите да направят изключение с тази история ! Благодаря !

2.   Обърни се към Закрила на детето, Социално подпомагане!

3.   Имаш право на сециално макчинство 1 година. Питай и за семейни помощи за две деца ще са 90лв. За дрешки има групи във фейсбук за подаряване може да пойскаш от там. Отиди в социалните и питай. Ако детето не е припознато може би дават и пари за самотен родител. Опитай се да съдиш и бащата за издръжка, ако е припознато. За социално слаби мисля че раздават и храна през зимата.

4.   Стегни се и се обади на тези хора на които си помагала и не се срамувай да поискаш помощ и търси работа на баща ти. Не се предавай. Отиди в Общината и обясни проблема и искай помощ. Сезирай полицията за измамата от майка ти.

5.   Ми като бракът и целомъдрието са остарели, а свестните мъже ви отегчават, сори, ама сърбайте попарата... Предполагам, че първото дете е от друга неуспешна връзка... За съжаление в положението което си, трудно ще осъдиш бащите да си поемат отговорността. Все пак говори с адвокат какво може да се направи. Говори и с родителите си, смирете се малко, простете си. Не очаквайте други да бъдат хора, като вие самите не знаете как...

6.   Нямаш пари, нямаш храна, нямаш жилище, но имаш интернет и устройство с което го ползуваш? !
Добре!

И защо от всички места в интернет където можеш да споделиш това си избрала точно анонимен сайт в който никой не може да ти помогне дори да иска? !

Е тва вече не ми го побира главата.

7.   Свържи се със социалните. Като самотна майка имаш право на някакви помощи, освен това евентуално ще ти дадат и общинско жилище. А после при първа възможност си потърси работа.

8.   6, изглежда авторката на този пасквил е прословутата 62-годишна баба, в "историите" на която все мъжете са ѝ виновни, а този път и майка ѝ...