Споделена история от Семейство

Търся мнение
Здравейте. На мой близък приятел майка му почина при ккатастрофа. Тя притежаваше доста имоти и те се прехвърлиха на моя приятел. Когато той стана на 18 години чрез измама и празни подписи на листи го подлъгаха да подпише и му взеха всичко. Сега живее на един таван с баба му. Онзи ден тя ми разказа, че два дена преди смъртта на дъщеря й, дъщеря й и кязала, че пред вратата им имало разлято някакво зелено слузесто вещество. Тя го измила и след два дена се случила катастрофата. Въпросът ми е дали това е някаква магия или проклятие от ходжа или вуду магьосник. Някой ако знае нещо да сподели. Благодаря.

Коментари

1.   Това са глупости, просто човек е знае какво го чака.

2.   Да, а за 1000 лв. ще разваля магията, използвайки този път жълто слузесто вещество.

3.   Ако е загинала при катастрофа има право на обезщетение от фонда, където е сключена гражданската отговорност.

4.   Аз шти кажа, глей сега. Хората, които си търсят причина за нещатията в магии, уроки и т.н., са глуповати хора и е по-лесно такива да бъдат излъгани.
Значи, внимавай да не заживееш и ти на някой таван.

6.   Ако ти е писано да се одавиш- значи няма да се обесиш!
Този твой приятел да си наеме адвокат и да му обясни кога и как е подписал нещо. Нотариус не заверява празен лист или без присъствие и съгласие на двете страни.
А за тези магии, мога да си събуя гащите и да дам воля на стомашните си газове. В кой свят живеете бе хора? ! Кой вярва още в тези нареждания под носа и плюене във вода? ! Живеем в реален свят в който има факти и доказателства. Ти виждал ли си доказателство за такива магични сили? Или и ти вярваш в бог? Това са ритуали за страхопочитание. Виждаш ли този е магьосник дай да му се кланяме за да не ни омагьоса! Или бъди сляпо вярващ в бог, за да отидеш в рая! Има и още много примери само и само да накарат хората да се страхуват и да стоят ниско в калта. Магия действа само на този който вярва, че съществуват.

7.   Не самнено някои ходжа ти е направил вуду и на мен е ставало. Един пат бях разтворил чадар в къщи и точно преди да изляза заваля. Аз непострадах но саседката ми я удари гръм.

8.   Идете при арменския поп. Той ще ви помогне най-добре.