Споделена история от Семейство

Помогнете ми ...
Здравейте момиче на 18 години съм от горе долу половин година живея с едно момче който и е баща на детето ми.. отначало всичко беше ок но в последно време той изобщо не го интересува за нас когато се прибере хапва и ляга а когато ди е вкъщи само се чуди кафе да излезе.. започна и да ме удря за най малкото или когато родителите ми му кажат нещо защото ние живеем с тях.. говорих много пъти с него но винаги се стигаше до бой и така на мен вече ми писна и исках да го оставя но когато му го казах той заяви че ще каже на родителите ми ме съм вземала наркотици да така е вземала съм но съм се спряла с тези неща заради детето си.. но не искам родителите ми да разбират затова защото това ще ги съсипе а аз не искам и не знам какво да правя той постоянно ме заплашва моля ви дайте ми съвет какво да правя не издържам вече родителите ми постоянно че питат защо го търпя а аз не знам какво да отговоря и ми заяви че ако не се махнем час по скоро от къщата на родителите ми той пак ще ме каже..!

Коментари

1.   Какво има да се чудиш и да питаш, веднага го изгонете от къщата си.

2.   Много тежка ситуация, а си само на 18. Според мен, щом родителите ти са с теб, това е най-важното. Имам приятелка, която беше в почти същото положение, само че родителите й постоянно й крещяха за всичко, те още й крещят де, но не е с насилника вече /бащата на детето й/. Той почина, между другото, беше също замесен в нелегални неща, наркотици и го пребиха и убиха лихвари. Така че, най-добре остави този боклук, защото първо това не е баща. Един ден детето ще порасне, ще започне повече да разбира и повярвай ми, никое дете не иска да гледа майка му и баща му как се бият или пък самото него да го тормозят. Второ, най-вероятно и твоя "приятел" се занимава със съмнителни хора и дейности и може да ви завлече и вас. Многократно съм казвала на моята приятелка, че ако не го беше оставила, можеше нея и детето да убият, а не онзи. И да започне да разправя разни неща за наркотици, има ли солидни доказателства? Ти може да отричаш до последно за тези неща, но и в крайна сметка да се разбере, за предпочитане е да ти се посърдят малко, отколкото онзи да те унижава и пребива, както да застрашава и детето. Най-добре го остави, нямаш друг избор, ако искаш да сте добре ти и детето, го махай и друг път се пази. Затова повтарям винаги колко е важно да се използват предпазни средства при секса.

3.   Той е слаб и го знае, затова те заплашва и манипулира. Бий му шута веднага! Нека да каже на родителите ти- и какво от това? ! Мисля, че излишно се притесняваш, те ще те подкрепят! Кажи- грешка беше, от любопитство, минало е! Не се страхувай, всичко ще е наред!

5.   Да каже нищо фатално не е станало и не си правила нещо което някой тийн не е, дори аз ако съм на вашите ще се зарадвам че си ги отказала и бих те поздравил а тоз мишок веднага да се маха дори с полиция за домашно насилие да го съдят.