Споделена история от Семейство

Искам да се виждам и с майка ми и с баща ми!
Когато бях на 4 или 3 майка ми и баща ми се разделиха защото аз и брат ми винаги когато се караха вдигаме температура а и те не се разбираха. Съдът реши аз и брат ми който е бил на 6 или 7 през делниците да сме с майка ми а пред ваканциите и уикендите да сме при баща ни всичко си вървя добре докато аз не станах на 10 пожелах да живея при баща ми защото майка ми се караше всяка сутрин всяка вечер като цяло само се караше а аз не обичам да ми се карат когато си тръгва от училище или танци винаги говорих с баща ми как скоро ще ходя да живея при него с брат ми бяхме в една стая аз си лежах на моето легло а брат ми на неговото писах си с баща ми и брат ми видя чата ми с тате а ние си писахме за това как няма да съм тъжна и ще отида да си живея при нея на сутринта майка ми ме извика и ме попита дали наистина искам да живея при баща ми тогава очите ми се изпълниха със сълзи майка ми беше бременна и затова така ми крещеше майка ми ме разбираше и затова ми каза че може да отида при баща му и мога да ходя при нея винаги когато си пожелая брат ми беше на 13 и се скара с него и затова заживя при мама сега съм на 12 и ходя при майка ми пъти в седмицата и живея с баща ми но сега се повтаря същото но обратното много искам да кажа на баща ми но ме е страх и ми е мъчно как ще рейгира! Моля ви за съвет!

Коментари

1.   Нищо не разбрах, съжалявам ! Много объркано си го написала и нищо не се схваща !

2.   Най-добре ти при майка ти, с брат ти при баща ти. Родителите от срещуположен пол много се вкопчват в децата си и не искат да порастват. Само почакай да почнеш да водиш гаджета, да се поддържаш като жена и да излизаш нощем.

3.   Разбирам че си имала труден период мило дете, брат ти също страда от както са се разделили вашите но те ви обичат. Опитай се да бъдеш силна, сега си на 12 - растеш и трябва да си по- весела.

Нашите също са пред развод но аз съм млад мъж който скоро става на 26. Бъди силна и горе главата.

4.   1, не се разбира, защото авторът не е сложил почти никакви точки, запетайки и главни букви!

Слагането на препинателни знаци, мили деца, не е за да ви тормози правописната полиция, а за да може да ви РАЗБИРАТ като пишете!

5.   Какво е това дълго изречение! Нищо не схванах!

6.   Ти и брат ти трябва да съберете и двамата си родители. Да им обясните проблема си и да ги помолите да не се карат по време на разговора. Не се делете един от друг и не се местете през ден - това Ви орави заложници между два свята. Обяснете проблема на родителите си и заедно намерете решение. Успех