Споделена история от Семейство

Рожден ден на мама
Здравейте :) Имам един въпрос, на който ако ми помогнете ще съм ви много благодарна. Та така след около една седмица майка ми има рожден ден-става на 36 години. Ще помоля да ми помогнете с писането на картичката. Искам текстът в картичката да е уникален, но не зная какво точно да напиша. Не искам да бъде нещо като пожелавам ти здраве щастие и тем подобни неща а искам да е нещо много добро. Подаръкът съм го измислила ще поръчам букет от рози, които ще бъдат доставени на работното и място заедно с подарък рамка със снимка на нас двете тъй като родителите ми са разведени. Моля помогнете ми. Благодаря предварително : )

Коментари

1.   Е, такава дъщеря искам да имам някой ден!
Страхотна си! Идеята ти е уникална!
!!!!!!

2.   Чудесна идея, а моето предложение е следното и е свързано с цитата на автора на "Малкия принц".

"Всичко в живота е миг -
и радостта и скръбта.
Само очакването е Вечност,
която не може да се измери
с всичките мигове на земята.
А ние чакаме цяла Вечностс,
за да изживеем само един миг
на радост или разочарование! "

Антоан дьо Сент Екзюпери

Скъпа мамо, нека изживеем заедно повече мигове на радост и по-малко на разочарование! Обичам те и честит рожден ден!

3.   А какво ще кажеш за едно: "Обичам те, мамо! "

Може да е банално, но ако знаеш как ще стопли сърцето
на майка ти. Никога не ми омръзна да го чувам от сина си!

4.   Според мен нещо от сърце например:

Мила мамо, чудех се какво точно да ти пожелая. Каквото и да е, ще е малко, в сравнение с това, което заслужаваш. Гордея се с теб. Бъди много много щастлива!

Обичам те безкрайно много!

За най-добрата майка
От...

5.   Пред тези мисли на известни личности и заучени стихчета, е хиляди пъти по - добре да и пожелаеш успех в работата!!!
Виждам, че няма много отговори и ще опитам аз да ти помогна.
Тъй като взех историята ти присърце, а снощи като легнах ме просълзи... С мъжа ми си говорихме как повечето на твоята възраст пишат глъпави истории като "Как да правя св**ки" или "Дали да си зашия химена".... докато ти се интересуваш от по - смислени неща, което е похвално!!!! Осъзнахме и двамата, че всичко идва от възпитанието...

Та по темата ти сега...
Може да е нещо кратичко, но да е на място и да докосне сърцето и.
Като например:
"... в живота се случват и лоши неща, понякога е много трудно да се борим сами, но знай, че между нас има една незрима нишка, която ни свързва, и винаги когато се почувстваш самотна, несигурна, просто можеш да я подръпнеш... и аз ще ти отвърна...
Обичам те, щастлива съм, че имам такава майка, която въпреки всичко не се е отказала от мен, защото на този свят има и много по - тъжни истории. Благодаря ти мамо!!!
Честит рожден ден!!! "

Нещо от сорта. На мен това ми дойде отвътре. Сигурна съм, че каквото и да напишеш ще я направиш мнооооого щастлива, факта, че ще я изненадаш така на работа е страхотен!!!!
ЛаМорена

6.   Поздравление /поклон/

7.   благодаря на всички успях да зарадвам мама и да я изненадам

8.   Здравейте искам да питам какво да направя за мама? Мама няма рожден ден, но аз искам да я зарадвам понеже тя е правила много за мен!!! Измислила съм и да и дам букет с цветя един парфюм и картичка, но за картичката не мога да се сетя какво да напиша в нея!!! Благодаря ви предварително :)

9.   може да напишеш мамо благодаря че си се грижила толкова много за мен пожелавамти честит рожден ден

10.   можеш да и напишеш това, което ти идва отвътре