Споделена история от Семейство

Баща ми ме подтиска
Здравейте, аз съм момиче на 22 години, което страда от комплекси с външния си вид. Като ученичка бях унижава а заради здравословен проблем, в гимназията мислех само за учене, сега в университета нямам никакви социални контакти. Не мога да споделя с родителите ми ако имам проблем, защото не ми вярват. Винаги баща ми е унижавал, обиждал на публични места и най-вече подтискал. Според вас нормално ли е някой да псува и кълне дъщеря си без причина само защото светът му е крив. Понеже нямам гърди съм понясала обиди от рода, че и, , и за ку* не ставам.
Според вас как мога да излезна от дупката, в която съм така от както се помня?

Коментари

1.   Отиди да живееш самостоятелно и ограничи контактите си с него. Престани да се самосъжаляваш.

2.   А майка ти какво мисли по въпроса или тя също е на негово мнение? Извинявам се, че питам, може и да нямаш майка (извинявам се, ако е така), но не мисля, че баща ти има право да се държи така. За мен той има някакви комплекси и не знае как да се справи с тях, затова си ги избива върху теб. Според мен е най-добре да започнеш някаква работа и да се изнесеш на квартира, все пак на 22 години е напълно нормално да живееш самостоятелно. Ако нямаш достатъчно средства, можеш да живееш с някоя твоя приятелка и да си делите наема, идеята е много добра и винаги ще ви е интересно, защото ще си споделяте и ще се забавлявате, а по-натам като си намерите сериозно момче може да се изнесе една от вас или да си поканите и момчетата в квартирата. Идеите са много.

3.   Това че те обижда е негов проблем, а ти си едно прекрасно момиче!

4.   Фалшива история. На 22 чак ли се сети за миналото или още живееш у вашите? Хахааххаах.