Споделена история от Семейство

Искат да се оженя......
Здравейте

Искам да ви разкажа моята история ако може да се нарече така.

На 26 съм от ромски произход и съм 100% гей.
Родителите ми искат да ме оженят и постоянноме тормозат с това,дори са ми намерили жена.
МОмичето е красиво и страшно си пада по мен и няколко пъти вече се опита да ме попита дали вече няма да се вземем.

Немога....немога ,не искам аз харесвам мъже.Лошото е ,ченемога дакажа ня никого защото при нас циганите това е нещо като нелечима болестк,срам,уницение.
Всеки ден по няколко пъти ме питат няма ли да се женя,защо не искам и какво мисля да правя.....
Незнам какво да отговарям,незнам как да се държа и не знам как да им обясня че това със жената не е моят живот.Немога да си се представя с жена,никога не съм бил с жена и не искам да бъда.
Вече не искам да живея,незнам как да направя така,че да издъхна колкото може по бързо и безболезнено.

Коментари

3.   най добре се изнеси от вас.. това никога няма да се промени.. и да кажеш че си гей едва ли родителите ти ще го разберат.. не твърдя че са глупави или нещо подобно просто трудно се приема нещо такова особенно ако са от старото поколение.. ако искаш да живееш живота си така както ти е отредила природата най добре да го направиш някъде където свободно ще изразяваш себе си във всяко едно отношение :) успех ти желая

4.   Нямаш ли право да не се жениш? Не можеш ли да се изнесеш далеч от вашите и да си бачкаш и да си живееш както си искаш?

5.   Истината рано или късно ще излезе наяве... Освен това не трябва да се срамуваш от сексуалната си ориентация. Бъди себе си и да не ти пука! Знам, отстрани е лесно да се говори и също така знам, че ще ти е трудно, но ще се справиш. Сигурна съм! Успех :)

П. П. Разбира се, че искаш да живееш! Всичко това ще премине, само ако си повярваш малко повече.

6.   хора, момчето може да е под 18! как да се изнесе?
Момче, кажи на вашите, че ще се ожениш над 18, че сам си щял да си избереш булката, вярваш в любовта и такива глупости....
После се съсредоточаваш върху учене, завърши средно образование и гледай да хваниш някакъв занаят! Работи нещо - занаят не се учи, крадс се! Братовчед ми почна като общ работник, сега е шеф на строежа!
Работи, пести всеки лев. И един ден - неочаквано за всички напускаш с едно куфарче за СОФИЯ. Само там можеш да бъдеш себе си. Може и във Варна, но все пак е по-малък град.
Живей си там като нормален човек, твоят мъж ще те намери, хората ще те приемат по-скоро!

Сега е важното да спечелиш време и да си спестиш пари, да завършиш, ако си ученик. Не се жени, момичето ще остане накрая нараненото, в крайна сметка тя не е виновна. Родителите ти никога няма да те приемат такъв, какъвто си - срам е това за тях, за рода и т. н., не ви знам традициите, но знам, че сте много по-консервативни и ограничени в това отношение дори от българите.
Остани верен на себе си, но се примири, че ще загубиш родителите си и семейството си.

П.П. аз пък наскоро си избрах застрахователен брокер, само защото е обратен! човекът гледаше да ми предложи добра услуга и не ме зяпаше в декултето с изплезен език. Има много професии, в които гейовете са просто с предимство - една жена се чувства добре в ръцете на гей-фризьор, козметик например и т.н. ...аз с този мой гей можех да се приближа зад него и заедно да търсим в компютъра работи, с хетеро - никога!

7.   Номер 6, не че нещо, ама ти препоръчвам очен лекар ;)

9.   ... и психиатър:)