Споделена история от Семейство

Имена за близнаци - момче и момиче
Здравейте на всички. Аз съм на 23 и съм от Пловдив. Омъжена съм от около 2 години, и съм бременна за първи път. Със съпруга ми очакваме близнаци, като наскоро разбрахме, че ще са момче и момиче. Направихме си списък с мъжките и с женските имена, които ни харесват и на 2мата. А ето го и него :

Стефан Вероника
Калоян Деница
Борис Калина
Никола Невена
Росен Албена
Ивайло Елица
Михаил Ралица
Дамян Росица
Константин Кремена
Кристиян Камелия
Радослав Наталия

Основните ни варианти засега са Росен и Ралица, или Радослав и Росица. Кои три мъжки и три женски имена най много ви харесват? Кои мислите, че най много си подхождат като за разнополови близнаци. Предварително много благодаря на всички мнения и коментари.

Коментари

1.   Радомир и Орлина?

2.   Наталия за момиче със сигурност, имам и сантимент. Александър се връзва с Наталия.

3.   Александър и Александра също са много добри имена. Освен това международни.

4.   Предлагам Росен и Елица.

5.   Вероника, Никола, много ми харесва Елина.

7.   Константин и Елена, много подходящи имена за близнаци.

8.   - Мамо, мамо, вие с татко как ни избрахте името?
- Питахме тумба непознати в Сподели.нет

... т'ва не може да е истина.

Толкова пък да не харесвам нерешителни хора.

Братан.

9.   Най - много харесвам Калоян и Калина. Калина има прабългарски произход.
"Каля се е наричала и една от дъщерите на висшия сановник при Борис I, Сондоке. От тук можем да предположим, че Каля (Кали) е прабългарско женско име. Женското име Каля, Калина (Алена, Пламтяща) и мъжката му форма Калю, Калин се срещат и днес в България."

10.   Един колега ром си кръсти децата Камен и Каменка. Без майтап.

11.   8,

абе келеш, къде видя нерешителност и трябва ли да ни пука какво харесваш?! На всяко гърне мерудия си, че и коментарите си подписваш, да се знае скъпоценното ти мнение! Таман се поотървахме от Блекито и айде следващия егоист...

13.   Радослав и Росица ще са, благодаря много

Авторката

14.   Калина и Михаил, От женските - Калина, от мъжките Кристиян, Михаил, Константин, Радослав

15.   Стефан и Вероника, Ивайло и Елица

16.   БожиДАР и ДАРия (: