Споделена история от Семейство

Приятелката ми иска малко време
Здравейте, с приятелката ми сме заедно от пет години. Имали сме и лоши и хубави моменти. Преди четири месеца постоянно ми се дразнеше и един ден реших да седнем и да поговорим. Тя се разплака и ми каза, че има чувства към друг. Разбира се на мен ми стана много гадно. Аз я попитах дали това е краят и тя каза не знам. Попитах я какво иска. Знех, че това е временно увлечение и ще мине. Казах и че няма да я оставя и ще минем заедно през това. Всичко мина и тя стана много щастлива и даже намрази чувека във който се беше влюбила. До преди една седмица. Искаше да ходим заедно на Пампорово с техните родители и аз и казах, че ще отидем. За съжаление мен не ме пуснаха от работа и аз и казах да ходи без мен. Стана и тъпо, защото искаше да се разсеем от града. Върна се, но не беше същата, беше много унила. Питах я какво става, но тя не искаше да ми каже или минаваше с оправданието, че мрази целия свят. Когато излезеш с някое момиче тя се забавляваш. Разделихме се, но аз я обичам толкова много и отидох при нес с цветя и обясних че не мога без нея тя се зарадва. На следващия ден тя пак беше тъжна попитах какво иска да направим и тя каза, че иска да остане малко сама. Какво да правя?

Коментари

1.   Дай и време да помисли, недей да прибързваш. Когато тя е готова поговори с нея. Няма какво да губиш

2.   скрий се тая есен като започне ловния сезон да не отстрелят, защото си най-едрия рогат добитък в източна Европа

3.   Виж маняче, ти си направил каквото можеш. Остави я сама,но наистина не я търси! Бил съм във твоето положение знам не е готино чувството, но няма как.След като мине време и те потърси това е твоето момиче ако ли не просто смело напред случва се ,но не бъди мъж за две стотинки стисни зъби и продължи ! Другото което ще ти дам като съвет може да бъдиш вариант А , но никога не бъди вариант Б !

Успех !
Гекса

4.   Обича те, защото сте били много време заедно, ама най-вероятно е хапнала нещо ново и сега слдва размишление от нейна страна дали да се върне при питомното или да ходи да чеше с непознатото.

Остави я и каквото реши - това е.

Братан.

5.   Абсолютно нищо. Имаш по-голям шанс да се върне при теб, ако не й се молиш. Излизай с други, нека знае, че не си й резерва и няма да я чакаш да те разиграва докато реши какво иска.

7.   Лелеее ти си страхотен човек. Не мога да повярвам, че тя се държи толкова тъпо и те наранява, а ти си се отнесъл толкова достойно. Определено не си комплексар, който търси да си задоволи егото, като го върне на другия. Впечатлена съм, надявам се да срещна хора като теб. А иначе нямаш нужда от нашите съвети. достатъчно добре се справяш в живота. На твое място бих правила секс с други жени, така ще ти минат чувствата и ще се възстановиш по-бързо от раздялата. И съответно ще срещнеш жена, която те заслужава :) Междувременно можеш да продължаваш да се влачиш с тази, но като цяло е добре да се откъснеш емоционално от нея първо. После можеш да я зарежеш, когато се почувстваш готов за това.

9.   Учи български, това прави.

10.   Грешка след грешка пич. Първо е трябвало да говориш с нея още в началото като виждащ, че нещо не е както трябва, второ като ти каже, че има чувства към друг на секундата трябва да се разделите, ти я задушаваш и правиш нещата да отиват на агония.

11.   Познато ми е това чувство, в момента го изпитвам и аз. Приключих връзка започнах друга и не се получава. Нямам чувства към въпросния човек изобщо, може да се получи нещо но няма да е в близкото бъдеще! Като са й завъртяли главата виновната не е само тя. Според мен говорете отново и изчакай да мине малко време или не е разлюбила другия или й е тъпо че се е получило така, обаче ако избере другия бъди сигурен, че един ден ще съжелява, но ако и ти положиш известни усилия за да върнеш чувствата й към теб тя ще забрави за който и да било. Надявач се да съм била полезна с нещо!

12.   Ти си бахти будалата брат. Тя се е наебала с тоя тип и то много пъти, за да изпитва някви чувства към теб и въобше да ти го каже, а ти и вървиш след гъза. Тъжна е не щото ти и липсваш, а щото другия и липсва.

13.   Незабавно прекрати връзката си с нея. Ще ти е тежко, защото си свикнал, но е наложително да го наравиш. Кажи и, че и ти имаш чувства към друга и искаш да се разделите.
Един истински мъж никога и при никакви обстоятелства не трябва да приема ролята на втора цигулка. Дори и приятелката ти да прекрати отношенията си с "онзи", за нея вече ти си мъж без авторитет. Ще бъде с теб по милост и все ще си мисли какво би било да е с другия. После ще се появи някой друг "друг"...
Режи до кокал и си намери друга жена.

14.   Чудя се въобще какво правиш още с нея, при положение че са те оставили втора цигулка. Млад си, прав си, животът продължава! Вероятно ти е кофти, но за мен болката д аме направят на маймуна би била много по-голяма от едни несподелени чувства...