Споделена история от Семейство

Имена за близнаци
Здравейте. Аз съм на 25 години, и съм от Пловдив. Омъжена съм от почти 3 години, и в момента съм бременна за първи път. С близнаци - наскоро разбрахме, че ще са момче и момиче. И 2мата със съпруга ми си направихме списъци с мъжки и женски имена, сравнихме ги, и в крайна сметка - останаха само тези, които съвпадат, и се харесват и на 2ма ни. А именно следните :

Михаил Вероника
Кристиян Теодора
Константин Катерина
Борис Емилия
Ивайло Наталия
Калоян Деница
Росен София
Владислав Елена
Дамян Анастасия
Евгени Елеонора
Даниел Магдалена

Моля ви да ми кажете кои три от мъжките и три от женските имена най много ви харесват, кои според вас са най подходящите комбинации за имена на близнаци - момче и момиче? ! Предварително благодаря на всички мнения и коментари!!!

Коментари

1.   Харесват ми всички имена. Помислете обаче за тяхната транскрипция на латиница, защото вече живеем в интернационална среда и да си нямат децата ви после проблеми с транскрипцията на сложни имена, които и никой чужденец не може да произнесе
Аз съм за Константин и Катерина, защото са по-интернационални имена и лесно се пишат на латиница KOSTANTIN KATERINA , няма какво да му сбъркаш. И двете са с К освен това

2.   Михаил и Магдалена
Константин и Катерина
Кристиян и Теодора

3.   Ивайло, Владислав и Борис
Теодора, Елена и Емилия

4.   Честито за близнаците! Най ми харесват Михаил, Ивайло, Даниел и Наталия, Елена, Анастасия. Иначе Константин и Елена е оригинална комбинация, но най-добре вие си я изберете. :)

5.   Ивайло и Деница най ми харесват. Комбинацията няма значение според мен.

6.   Много хубави имена сте избрали.
На мен лично най ми допаднаха:

1. Михаил и Вероника
2. Дамян и Анастасия
3. Борис и Емилия

Леко раждане и две здрави дечица!
ВВ 23

7.   Даниел и Магдалена най-сладко ми звучат, като двойка имена! Емилия и Борис, Владислав и Елена, и Анастасия и Дамян също са доста приятни, но женските имена от комбинациите повече ми симпатизират от мъжките.
Пожелавам ви да намерите най-красивите имена за вашите близначета, и да се родят живи, здрави и с много успех в живота занапред!

8.   Най-добрите имена са Валентин и Маргарита.

9.   Михаил, Кристиян, Константин, за момиче Вероника, Катерина, Магдалена, предлагам още имена: Алина и Кристина.

10.   Аз съм за Константин и Елена тъй като ще имат една и съща рожденна дата нека да имат и имен ден заедно

11.   Кристиян и София си пасват много добре !

12.   Харесват ми най-много за момче имената Божидар,Андрей.

13.   Дамян и Анастасия

14.   Най ми харесва Даниел и Магдалена. И галените им форми звучат хубаво, Дани и Маги. Моля ви пишете накрая какво сте избрали, а и да са ви живи и здрави.

15.   Даниел / Вероника ; Даниел / София

16.   Аз лично харесвам Константин и Елена, така ще могат заедно да празнуват имен ден.

17.   Калоян и Теодора!

18.   Предлагам Десислава и Александър, Вероника и Митко, Мартин и Мария

19.   Мъжки:
Даниел, Калоян, Борис

Женски:
Елена/Елеонора, Деница

Комбинации:
1. Даниел и Деница
2. Калоян и Елена/Елеонора
3. Борис и Елеонора

20.   Константин и Катерина / Елеонора

21.   Вариантите към момента са

Михаил и Магдалена
Михаил и Елеонора
Константин и Катерина
Константин и Елеонора
Кристиян и Теодора

Авторката

22.   Люк и Лея

23.   Така : в крайна сметка решихме да са или Михаил и Магдалена - на баща ми и свекървата , или Константин и Елеонора - на свекъра и майка ми .

Авторката

24.   Аз харесвам най много Дамян и Емилия

25.   Здравейте! Както и да ги кръстите най-важното да са живи и здрави! Леко раждане!

26.   За да са с еднаква буква , и никоя от страните да не е обидена - Михаил и Магдалена . Благодаря много за коментарите и предложенията .

Авторката

27.   Михаил и Елеонора или Константин и Анастасия???

Авторката