Споделена история от Семейство

Забременяване чрез измама
Здравейте, преди всичко ще помоля наистина за съвети а не да ме съдите. С приятеля ми сме заедно от 3 години и аз вече искам семейство с този човек и съм сигурна че е човека за мен. Ще обесня и защо искам да забременея чрез измама. Приятеля ми е от друга религия която не позволява бебе правенето преди да се омъжиш/ожениш. Но на мен вече ми писна да чакам да ми предложи защото така като гледам техните не ме одобряват понеже не съм от тяхната религия, те са с различна култура и манталитет и може би това е причината поради която не ми е предложил. Та към въпроса не веднъж сме обсъждали темата за деца и винаги ми е казвал че ако нещо подобно се случи ще се омъжим и ще си го гледаме. Но аз не искам да разчитам на случайността ако стане или не и той попринцип е от типа хора които не могат сами да вземат решения.
Да пристъпим към въпросното забременяване с измама: смятам когато свърши някъде по мен и стана да отивам в банята (ходим по отделно) да се заключа и да вкарам самата сперма в апликатор като спринцовка но без игла и да го направя ( не веднъж разбира се)
Въпроса ми е има ли някой забременял по този начин? Или някой ваш познат? Трудно ли е било?
Благодаря за отговорите:)

Коментари

1.   Това е най-долното нещо на света, само като го чета и се чувствам омърсен, предполагам, че жените се чувстват така като ги изнасилят...Ако аз разбера, че жена ми ме е врътнала така, няма земна сила, която да ме задържи до нея, ще я разкарам и то с шутове без значение колко време сме били заедно...Няма толкова долна постъпка, после се чудите защо не ви уважават...Значи секс без взаимно съгласие е изнасилване по закона , а забременяване без взаимно съгласие какво е ?! Ебати и долното същество!!!

2.   To хубаво - ще забременееш, но като го натисне после семейството му и те зареже с бебето по религиозни причини, как ще се оправяш?
Едно е да си гукате в леглото двамата и да прави обещания, друго е да се изправи като мъж пред родителите си и да си защити позицията - а той не го прави. И съзнателно внимава да не забременееш.
Това семейство не те иска за снаха - ако и забременееш без брак против религиозните им разбирания мислиш ли, че ще станеш по-атрактивна за тях? Просто ще им затвърдиш мнението, че си неподходяща и ги излагаш и ще си издърпат сина. Действително ли си готова да отглеждаш дете без баща?

3.   Първо е адски долно и си много аморална, че въобще се сещаш за такова нещо и второ си и навина, защото е нож с две остриета. Може да се ожените, но може и да го накарат да те заебе барабар с детето. Щом казваш, че е Путьо Маринов и сам не може да вземе решение, защо да не успеят и да го убедят да те разкара с детето, да забравят за вас, все едно че ви няма и да се отсрамят веднъж завинаги? А дори и да се ожените, за какво ти е такъв нерешителен мъж? И аз съм турчин, ама ако беше мъж на място, щеше да намери решение на проблема.

4.   Лудница. :)

5.   И аз съм искала чрез измама . Няма да те съдя и напълно те разбирам! Когато сме го правили с презерватив винаги преди това съм ги пукала мининум 2 пъти.. не е имало ефект разбира се защото това не става от раз.л, но не преми да опиташ. Другото което е просто му кажи, че искаш да прекараш живота си с него чи трябвало да те разбере, а ако не го направи се замисли за партньора си..

6.   Той е добър, най-добрия за Теб, Но ти не си най-добрата за него щом вече 3 г не е пристъпил към правенето на дете, той е с теб само за да си има някоя, но определено няма намерения да си жената с която да остарее, така, че с тези твои намерения нищо няма да постигнеш освен един ден да си сама с дете в ръце

7.   Да, болна нагла манячка си и другото, което- на тоя хич не му е зор за теб очевидно. По принцип минавам за феминистка и защитавам жените ама такива болни смръдли сте си за плюене. Мъж ако ми направи такъв номер... ще го изкормя.

8.   От авторката: Не знам в какво се е превърнал този сайт съдилище или как? Въпросът ми беше съвсем друг и те са ясно зададени така че ако някой би могъл да помогне нека го направи нямам нужда да ме съдите имам нужда от съвет и решения.

9.   За да е сигурно и лесно, трябва да си в овулация. Трябва да си се научила вече кога са тези дни. Аз забременях в този период, но с мъжа ми не бяхме готови и го махнах. Че ще забременееш дали със спринцовка или пръсти в този период е сигурно.
Подкрепям обаче коментарите по-долу че този ход изобщо не е морален, още по-малко в ТВОЙ интерес.
Ако забременееш и все пак по някакво чудо те приемат и се ожените нали не мислиш че майка му също не ги знае тези номера!? Никога няма да бъдеш истински уважавана. Ще идват празници които ще трябва да се нагаждаш към чужда култура, а не е ясно дали те ще полагат усилията да се нагаждат към твовта. Уважавам турската общност, но за мен, като минала за кратко по този път, ние цме от отделни светове. Проблема че е слабохарактерник и че не те лигитимира изобщо не го започвам.

10.   8, ами решението е много просто. И не е да забременяваш чрез измама поради простата причина, че това най-вероятно няма да доведе до женитба, а до раздяла. Решението е просто - седнете двамата и решете какво искате - дете ли, женитба ли, ако не стигнете до консенсус, по-добре се разделете, но нека в решението участвате и двамата. Ако той/техните не искат да се жените, със или без дете няма да се ожените, разбери го това. Затова казвам, че решението трябва да е взаимно.

Ако ще е така, по-добре се разделете и си намери мъж, който наистина иска дете, ще е по-добре за всички. Никой няма да спечели от подобна измама. Нито ти като самотна майка, нито той като баща по неволя, нито пък детето като изоставено от баща си.

Достатъчно ясен ли бях или пак ти се струва като съдене?

11.   Никой нищо не казва за хипотетичното дете, обаче - горкото, какъв противен начин да се появи на света!

12.   Това е подло, долно и подмолно. Истинска мерзост.

13.   Дай ми го на мен аз съм от неговата религия

15.   Не е възможно. Сперматозоидите живеят само няколко секунди в кислородна среда.
Колкото до идеята като цяло - казваш, че приятелят ти не може да вземе решение сам, т.е. влие се от техните. Не вярвяй на 100% на това, което е казал, че би направил...
Хипотетично, успяваш по някакъв начин да забременееш и техните го принуждават да те остави.. Сама и бременна. Не е яко, нали?
По-добре говори с него на тази тема, изяснете се като зрели хора. Играй на сигурно.

16.   Те сперматозоидите не умираха ли за секунди в среда с кислород???!?

17.   16
така е и слава Богу, но нека си вярва.

18.   До номер 15 и 16 изобщо май не са влизали в час по биология хаахах. Сперматозоидите живеят до 20 минути извън тялото и на практика е напълно възможно. Тя мисли да направи метода Борис Бекер със съхраняването на сперма и после да си я вкара. Четете форума на фишките много рускини забременяват точно по този начин само за да задържат мъжа им дето има много пари.

20.   До 16

Но оцеляват за минутка в в кондом ... затова футболистите ги учат, да си мятат кндомите в таолетната.

22.   Няма как да забременееш по този начин!Чисто биологически НЯМА шанс!
И второ да приемем,че против законите на природата стане чудо и подмолния ти план успее..как ще погледнеш това дете в очите един ден?Децата се създават с любов и желание и от ДВАМАТА родители а приятелят ти очевидно не иска или не е готов на този етап...3 години не са нищо смисъл не са малко,но не са и много особено ако сте млади хора,коитп те първа се развиват.Има двойки,които са по 5-6-7 и нагоре години заедно,но не бързат да се женят и създават семейство докато те самите не се почувстват готови.Това не означава,че не са обичат.Очевидно ти е ясно,че приятелят ти не бърза за никъде..ти къде си се разбързала за брак и деца.Не казваш на колко годините сте.
Трето-няма как никой тук нормален човек да не те съди предвид глупостите,които пишеш и ти хрумват.Ако някоя моя приятелка ми сподели такава идея сигурно ще и кажа,че е болна!Не те познавам затова не си позволявам подобен коментар..личи си,че си в някакъв вид безизходица или не знам и аз.
С моя приятел сме 4г заедно и брак не ми е предлагал,деца не сме обсъждали и какво?!Да легна да умирам ли или и аз да прибегна до подобно нещо?Не бързай да си вземеш всичко от живота на един дъх а дай шанс на нещата сами да се случат.
Това дете няма да е желано нито от него нито от семейството му.Цял живот ще живееш с тази мисъл как е създадено това бебе и повярвай ми ще те гризе от вътре и радостта няма да е пълна,защото приятелят ти едва ли не излиза просто като някакво средство дори няма и да знае.
И като завършек..няма как да стане ако си учила биология и имаш малко акъл ще знаеш,че току така не стават нещата.На сперматозоидите им трябва сила(струята при свършване) за да достигнат до яйцеклетката.Сперматозоидите живеят няколко секунди с кислород и докато стигнеш до банята ще са умрели 1000 пъти :) търси друг и разумен начин,който да е желан и от двамата!!!Не бъди егоист!

Ж22г

24.   Наистина, няма такава пошла история. Като жена в смесен брак, искам да ти кажа, че ако мъжът те обича и иска да създадете семейство няма сила на земята, която да го спре. Не родители, не религия, целият свят да е срещу вас, ако той иска ти да си майката на децата му и негова съпруга-ти ще бъдеш такава. За да го поиска, обаче отсрещният трябва да си заслужава риска да загуби общността си, т.е. трябва да е качествен човек, на когото може да има пълно доверие. Съжалявам, но ти не си такъв човек.

25.   7 съм.... За пореден път се съмнявам, че пак е скалъпена идиотщина или пак на комплексар или на някое лапе. Виждат се разсъжденията на жените и мъжете в другите теми и коментари, и тея писания хич не се връзват. Наистина както някой беше казал, тук се мотае някакъв много отхвърлян комплексар, така както започнаха изведнъж да се появяват теми на конвейр с разсъжденията на психично болно детенце и все изкарващи жените някакви дебили... а в коментарите и другите теми се виждат коренно различни разсъждения на жените. ;) Някой май жестоко го е ударил комплекса и вече започва да изригва злобата напосоки.

26.   Номер 15 и 17 говорите пълни глупости сперматозоидите живеят на кислородна среда до 1 час, личи си колко сте образовани всичките. :D

27.   18, 26, точно от часовете по биология знам, че сперматозоидите умират за секунди в кислородна, но в редки случаи оцеляват до 20 мин при определени условия (температура, влажност и т.н.). Т.е. не че е невъзможно да забременее по този начин, но е вероятността е малка. За всеки случай преди малко проверих информацията си в интернет и се оказа, че е точно така.

Те повечето двойки с нормален секс се мъчат по половина-една година да забременеят, а тя иска с пръсти да се самозабремени. Как си го представяте, че става това нещо? След няколко години опити може и да стане, но едва ли е бърз метод за забременяване, какъвто иска тя.

28.   Така, жена съм. За пореден път се убеждавам колко е жадна бг-масата за глупости..

Хора, как може изобщо да ѝ пишете на тая?
Защо малоумните теми винаги събират толкова много коментари?

29.   Ако един ден майката ти ти каже че всъщност си събирана чекия от пода, как ще се почувстваш?

Да те съдят? Кой НОРМАЛЕН човек, ще те подкрепи ми кажи? Това не е съдене. Хората се опитват да ти обяснят елементарни морални принципи, които на теб ти липсват и се чувстваш засегната дори...

Както но. 1 казва, ако тебе някой те изнасили, м? Или ако искаш изнасилвачите също да подкрепяме?

30.   До тия дето пишат глупости че на спермата и трябвал изстрел и скорост майко ужас направо мен ме хвана срам хората могат да забременят само ако им се стече сперма по влагалището,тя ми говори че на спермата и трябвала скорост

31.   Мъж съм и ако дългогодишната ми приятелка направи подобно нещо първо ще я пребия едно хубаво и после ще я изхвърля на улицата както си е забременяла. Не ме рабирайте погрешно, никога не съм и за нищо на света на бих ударил жена, но истинска жена, която уважава мнението на човека до себе си и не взима такива подли и мерзавски решения зад гърба на другия и да се надява на чудо и лъжи. Като се замисля щом подобно нещо и минава през ума .... на какво ли друго е способна само и само да върже мъжа до себе си?

32.   Права си 28!

33.   Към авторката под номер 8. Т.е. искаш да ти дадем съвет за нещо, което всички смятаме за неморално? Ами даваме ти го - неморално е! Горкото момче. Дай - вика - да го вържа с дете, че да няма къде да ходи.
Не те съдя. Но не можеш ли да уважиш личния избор на другите хора? Ако един мъж наистина те иска, той и религията ще си смени, и държавата, и семейството, и всичко, само и само да бъде с теб. Имай поне достойнството да приемеш, че това момче не желае точно ти да си неговата съпруга. С дете или без дете, той няма да се ожени за теб, проумей го!
Отвратително ми е дори да пиша това! После ще му искаш издръжка, нали?

34.   Животът на сперматозоидите във външна среда продължава само от няколко минути до часове,така че не умират веднага имайте го в предвид. Другото което е момиче ти наистина си се побъркала извинявай на колко си да не мислиш че когато постигнеш това което искаш ще заживееш щастливо с приятеля си ще се ожените и техните ще започнат да те харесват?

35.   Абе тук съдим авторката, съдим я, че е неморално, ама от негова страна морално ли е да й убива най-хубавите години, а после да си намери жена от неговата религия и да създадат семейство?
А авторката и без дете да остави, освен с разбито сърце.
Много ли е морално това?
Постави му въпроса ребром - искаш семейство и дете.
Искаш ясен отговор, а не да те мотае.
Защото тоя мъж много голям страхливец ми изглежда!

36.   Ако не искаш да те съдят, не задавай тъпи въпроси с аморални мотиви, тъпачке смотана.

37.   Най-накрая, детето ще отнесе всичко заради емоционално лабилната му майка...

38.   Всички тук изкарвате мъжа някакъв мъченик, обаче щом прави секс, трябва да може и да поеме отговорност за дете. Като не иска, няма да е в дългогодишна връзка и да я баламосва или да прави секс без презерватив изобщо, нали? Винаги има риск от забременяване, дори и да няма измама. И мъжат е аморален, лика прилика са си. А авторката постъпва откровено изключително глупаво. Накрая ще бъде самотна майка,детето ще плаща накрая.

39.   35, донякъде е така, но ние не знаем дали момчето я разиграва или смята, че още не е дошъл момента, или има намерение да се оженят, но просто не може да се реши от колебание и страх да не го отритнат. Но каквото и да е, аз и по-горе обясних, че трябва да седнат, да говорят и да се разберат. Това да се взимат такива решения с последствия за цял живот еднолично, без да уведомяваш другия е меко казано гнусно. Това касае живота на много хора, не е като да си купиш едно кило сирене и като осъзнаеш, че решението е било глупаво, просто да го хвърлиш.

41.   И аз като авторката съм искала и като номер 5 съм правила опити да забременея чрез измама. Не съм пукала презервативи, но като отида в банята с "материал" по мен, съм си го вкарвала с пръсти. Месеци наред (но не много редовно) съм правила такива опити и разбира се нищо не стана. Шансовете наистина са много малки, но ги има. Сега съм много щастлива, че не стана, защото чакам планирано дете от мъж, който се радва, че ще става баща. Но когато се опитвах да забременея от този бивш, го направих след 2-годишна връзка без развитие, на която исках точно да дам тласък за следващ етап. Колкото и гнусна да ви се струва постъпката, още по-гнусно е, че има толкова мъже, които само губят най-хубавите детеродни години на жените, копнеещи семейство. Искат кеф без отговорности - ами не става така. Те могат и на 40 да се сетят, че искат семейство, но жена на тяхната възраст много трудно ще забременее тогава и най-много да има едно дете. Може би затова и много жени се замислят да подобна измама, поставяйки ги пред свършен факт. При мнозина това просто ускорява събитията, защото много от днешните "мъже" са пълни пикльовци до 30, че и след това. Трябва някой да им даде начален тласък да се отделят от полата на мама, дори и това да е под формата на ритник. Здравословно е все някога да се порасне.

42.   До номер-41: И все пак за "превъзпитанието" на мъжлето ще отнесе... детето! Но вие сте егоисти и мислите по друг начин.

43.   35, а авторката няма ли мозък да се оттегли от тази безперспективна връзка, ами си губи времето с налудничани мисли в главата?

44.   Подкрепям номер 41 мъжете си мислят че има безплатен секс, ами няма накрая винаги си плащаш.

45.   Абе гледам всички тука големи моралисти станали.

46.   Отвратително е да използаш детето си като валута. Имаш дете, сдобиваш се със съпруг. След развода - имаш дете, трябва да ти се плаща издръжка. Имаш дете - полагат ти се социални помощи. Имаш дете - правят ти място в трамвая. Имаш дете - тръгваш си по-рано от работа. Имаш дете - роднините ти са длъжни да помагат. Имаш дете - пререждаш опашката в магазина.
Децата не са ви дебитна карта, дами. Жена съм и намирам този начин на мислене за чудовищно непочтен. Толкова ли не можете да инвестирате не в яйчниците си, а в образованието си, примерно? Работете нещо. Създайте нещо. Дете, та дете! То хубаво, но това дете трябва да е желано, да има двама любящи родители, а не единият от тези родители да живее на гърба му. Това, което авторката всъщност иска, е да използва детето си като пропуск към един по-сигурен живот. Омерзително е!

47.   Като чета 41и горните преди нея разбирам колко много жени всъщност са обсебени от собствените си желания, а след това започват да се оплакват от липса на взаимност... За най-важното решения в живота си не искате мнението на другия, а след това цял живот вой как не държал на нея... Няма по -лесен начин да спреш да уважаваш жените от това да ги слушаш в момент на откровение какви са отвътре...

49.   39, ако той я иска за семейство и не й губи времето няма да му е чак такава драма, че тя е забременяла.
Драма ще му е, ако си е мислел че тука 3-4 години ще се възползва от нея с негласни обещания за семейство, ще се възползва от младостта й, нежността й, любовта й, без никога да е имал намерение за нещо по сериозно.
Който прави секс трябва да може да си понесе последствията от него!

50.   Странно ми е колко защитавате един използвач, ебач и мизерен тип, който я разиграва. Търси си късмета другаде, мъжете са много на брой, наивни и доверчиви. Приемат се за върхът на сладоледа, сексът ги управлява, ласкателствата ги правят щастливи. Не се интересуват от истинската женска любов, а от обожание и привидно съгласие с пърхане на мигли Научи се да бъдеш хитра, пресметлива и егоистка. Така ще живееш добре. Който/която търси честност, откровеност, вярност и почтеност в любовта със същия успех може да търси феи, еднорози, самодиви и др. подобни.

51.   "Драма ще му е, ако си е мислел че тука 3-4 години ще се възползва от нея с негласни обещания за семейство, ще се възползва от младостта й, нежността й, любовта й, без никога да е имал намерение за нещо по сериозно."

Това нова песен на Глория ли е, ако смея да попитам. Защото звучи, като "душевно терзания" на чалгарска нахакана пикла, която си мисли, че целият свят и е длъжен, тя винаги е жертва на бстоятелствата и лошите мъже, а мъжете са нещо, което трябва да и дава пари, за да може да е "женствена".

До 50
"Научи се да бъдеш хитра, пресметлива и егоистка. Така ще живееш добре." - Да, а като станеш на 26-7, ще имаш бебе в ръцете, 300 лева издръжка и може би ще ти платят наема за панелка, която е на около 20 километра от центъра. Или още по-лошо - ще се хванеш с някой мутроген, бизнесмен, политик или поне син на такива, който ще ти сваля звезди, а после ще ти сваля зъбите и ще вземе попечителство над детето, а ти повече, няма да го видиш.

А и още нещо:
"Не се интересуват от истинската женска любов"
- Е, поне имате нещо общо, тогава ...

52.   ама 50, какво значи използвач и мизерен тип? Не пише никъде да е заставил авторката насила да е с него или да я принуждава по някакъв начин. Човекът обаче е зависим от мнението на семейството си (а може и самият той да не изгаря от желание да се жени за авторката и да го ползва като претекст). Като не й харесва, да го напусне и да си намери друг, готов за семейство. Тя обаче е решила, че ще е точно с него, без той да иска, което дори да успее, няма да доведе до нищо добро за никого.
Интересно ако някой мъж иска да те върже чрез дете, дали ще ти хареса?

53.   @ 49 и 50
Никой не я е вързал насила, като не е ок, да си намери друг, а не да се чуди как да върже този. Стига с тия вопли за най-хубавите ви години, това да не е стока някаква или нещо, което някой да ви взема, вие си решавате на кой да ги дадете, и после олеле. Мъжете да не би да нямат хубави години? 50 обяснява какви били мъжете, при положение че половината от темите в този форум показват жените в същата светлина... Много ви бива да раздавате морални оценки, при положение че голяма част от вас вътрешно одобряват авторката... Ама то всичко се връща - тя може и да получи каквото иска, а след това да получи доживотна контра като безразличие, изневери и какво ли не... Тогава кой ще и бъде виновен?

54.   Ако това не е някаква измислица е най-гнусното нещо, което съм виждала в този сайт. Омъжена жена с деца съм, но не мога по никакъв начин да оправдая подобна мерзост. Като вижда авторката, че връзката ѝ няма развитие, да вземе и да постави директно въпроса- или се женят или го оставя. Така постъпват хората, които уважават себе си, не почват брака си с лъжа и подлост. Това е решението на проблема ѝ, а не измамата.
За тези, които споделят позицията ѝ - тя очевидно е много елементарна жена, щом за 3 години не си е направила извода, че този мъж няма намерение да се жени за нея. Прави си кефа, тя също и толкова. Не той ѝ губи времето и младостта, тя си ги губи сама. Никой насила не я кара да влачи с години една безперспективна връзка. Ако човекът е дотолкова под влияние на родителите си, няма да се ожени за нея- нито с дете, нито без. Накрая ще си вземе момиче от своята религия и етнос.

55.   Авторке, приятелят ти е християнин/мюсюлманин/евреин/хиндуист, религиозен ще да е. Въпросът е твоята религия каква е, защото не ми е известна тази религия, която поощрява ражданията без брак, а и такава, която поощрява измамите и лъжите.

56.   Ти нормална ли си, сериозно? Първо, тва е невъзможно, защото сперматозоидите умират не влезнат ли директно вътре. И второ, по-добре остави човека и си осинови едно дете като си толкова на зор и недей да мамиш никой мъж по тоя долен начин! После що мъжете ни имат за гаднярки и използвачки!