Споделена история от Семейство

Токсично семейство
Здравейте!
Когато бях на 6г. баща ми замина за друга държава и се чувахме 10 пъти за 12г. Той пребиваше майка ми почти всеки ден.

Сега съм на 23г.
Та, след като той ни остави, майка ми срещна нов човек, който тази година ни изрита, използва на майка ми парите, както и парите на баба и дядо!
Накара майка ми да продаде бащината къща, за да си започне бизнес.
Не плащаше рентата на баба ми и дядо ми.
Дядо ми почина 2015. и той 2016 го е подписал за земите
Баба ми е с Алцхаймер, счупено рамо и тежка анемия. И той твърди, че не дължи нито 1 лв.
И на всичкото отгоре, е кандидат-общински съветник! Представете си какви измамници има!
И днес разбрах, че той даже имал връзка с друга жена с дете, година преди да ни изрита!
През целия този период, той всеки ден обиждаше майка ми, баба, дядо, брат ми. И тотално ги отряза! Всички негови пари отиваха в купуване на коне и консумативи!!!
Майка ми всеки ден пиеше алкохол и се държеше ужасно зарадо него.
Аз пия антидепресанти вече 2г.
Всеки ден се самонаранявах и плаках в продължение на 4г.
Вече съм по-добре, обаче не знам какво още животът ще ми поднесе. Толкова ми е тежко, че никога не съм усетила какво е да имам пълноценно семейство, което ме иска!
Ако някога имам дете, никога няма да му причиня това! Два пъти отхвърлена! Не причинявайте това!
Благодаря.
Момиче, 23г.

Коментари

1.   Чудесен избор на мъже прави майка ти и очевидно е на страната на мъжа си. А този мъж не плаща ли храната, която ти ядеш, чрез печалбите от бизнеса си?

2.   До номер 1.
В началото на връзката им - да.
След това майка ми, и аз. От ученическите, студентските ми стипендии.
Всичките му пари отиваха за купуването на спортни коне. И правеше ненужни дарения.