Споделена история от Семейство

Проблеми вкъщи
Здравейте! Аз съм момиче на 17 . Имам проблем,затова реших да пиша тук,за да чуя съвети. Проблема ми е вкъщи,и след тоеа ставаю нерна навсякъде. Родителите ми не спират да се месят в личного ми пространство. Преди седмица ми поискаха тела не им казах паролата,защото много мразя някой да рови в телефона ми.Последва бой по главата,душене ,въртене на ръцете. И ровиха абсолютно всичко чатове с хора и четоха всичко.Което не ми е ок приюерно нее искам да виждат какво пиша с Бф-то ми. Следва постоянно ровеме в чантата.Което също ненавиждам .Втора смяна съм в дск и се прибрах една вечер те се пробрах 10мин след ме някъде и още от вратата казаха дай си чантата да видим кво има вътре.Еее чакайте де хора аз съм почти на 18,представи си имам презервативи или нещо такова,Нормално ли е да ровят в чанта на 17год момиче.И аз казах няма тогава майка ми и баба ми започнаха да я дърпат аз също я дърпах(имах само тетрадки в чантата) накрая викнаха баща ми с един нож,а баба ми взе точилка почна да ме удря с всичка сила;баща ми разпори чантата ми(сама си я бях купила),тялото ми беше супер синьо отвсякъде и болката беше ужасна.Как да имам нормално поведение към тях?Те не могат да говорят,те могат само да пребиват.В един скандал който пак имаше пребиване и то по главата,казах :Като стана на 18 по-добре на улицата да ида вместо при вас. След, което последваха :Ти жива няма са останеш.И в чужбина да идеш пак ще те намерим ,ще те убием.Ти заслужаваш мъж който да пие и да те бие от сутрин до вечер. И тн. Преди ми беше болно,че майките на другите деца говорят с тях,че им казват ,че ги обичат споделят си женски работи.При мен никога е нямало такова нещо.През живота си нито веднъж не съм чула обичам те ,за сметка на това всеки ден чувам ще те смажа,ще те убия ,ще те пребия. Вече съм претръпнала към тях,колкото и гадно да звучи. Кажете ми според вас,това нормално ли е?

Коментари

1.   Пускай жалба в полицията за домашно насилие и искай да те изведат от там защото те е страх

2.   Не, твърдо не е нормално. Потърси телефон на закрила на детето и се оплачи докато все още си непълнолетна, защото после няма да ти обърнат внимание. Може и в полицията или на 112 да се обадиш, те ще те напътстват.

4.   Пълни глупости.
Не вярвам, звучи несвързано и маниерно. Не е вярна историята.