Споделена история от Семейство

Тормоз
Здравейте, моята история е много дълга ще съкратя повечето.
На 23 години съм имам детенце и съпруг аз съм добре, съм подложена на тормоз от моя брат той е на 30 години и тормози майка ми от както се помня, майка ми е в чужбина работи там с бащата на брат ми са се развели когато той е бил на около 2 години не са в лоши отношения. Майка ми отгледа брат ми и мен сама спомням си как се мъчеше за да имаме какво да ядем и какво да обичаме. Но брат ми порасна когато стана на около 22 започна да тормози мама пишеше преди вече не но преди идваше караше се звимаше и и последните два лева.... Дори и посягаше.
Мама замина в чужбина преди 6 години защото бяхме много зле финансово но брат ми не спря да тормози и мен и нея после спря с пиенето но продължи с тормоз за пари..
Всичко му даваше на него но аз исках само да не ме тормози минаха се години и вече е н 30 но продължава не иска да работи нормална работа имам чувството че може би има нещо което не е добре говори измислици страни от всички не допуска никой в живота си а обвинява мама за всичко уби да я заплашва я не искам да казвам точно какви убиди използва но да ужасяващи...
Заплашва я че ще ги убие нея и мъжа и...
Но майка ми всеки месец му праща пари по няколко пъти защото не издържа на тормоза така години наред лъже я че ще замине в някой град да работи отиде там почне работа и Мама пак му праща постоянно после работи едн седмица и лъже майка ни за пари квартири и отделно имам съмнения че взима наркотици... Не знам какво да правим много ми е тежко че така се случва с нея тя в чужбина работи само за да плати сметките и всичко друго на него и взима заем другия месец връща а работата не е лека работи на поле...
Съкратила съм доста неща.. Брат ми е знам но мисля че го мразя птвратил ми е
Моля ви кaжете вашето мнение
Много благодаря

Коментари

1.   Здравей.. Имам братовчед в същата ситоация.. На 32години. Съмненията ти са верни. Агресията за пари е показател .Майка му е в чужбина пращаму всяка седмица пари тормози и братси който избяга в друг град заради него. Не може да се говори като с голям човек варианта е на маса бира ракия и да го слушат всички. Ако не му пратят пари барикадира се в тях и нито телефон нито лампа нито отваря те се притесняват да не направи някоя глупост с себеси или на някой друг..пуши трева със сигурност нещо друго но не знам. Целия род е предупреден да ме му давт пари. Съвет повишено внимание и може да очаквате всичко от него.

2.   Брат ти е за лечение в психото,

3.   Зряла жена със семейство си, гледаш си семейството и напълно изолираш брат си. Майка ти също е зряла и сама решава как да постъпи. Тя го е възпитавала така, сега бере плодовете на това възпитание. Така ще е до гроб, или алкохола и наркотиците ще го уморят, или той ще умори майка ти, няма да стане нормален човек. Криво дърво се оправя, но крив човек не!

4.   Тук майка ти трябва да действа, не ти. Спира му кранчето с парите и ограничителна заповед, нищо, че й е син. При тормоз, такова поведение, което разваля живота на вашето семейство, игнор и надалеч въпросния човек. С добро няма да стане.

6.   Майка ти му спира парите и вади ограничителна заповед. Ако той знае тя къде в чужбина живее тя трябва да си смени квартирата и край. Тя е в по-голяма безопасност от теб. Когато майка ти го отреже той ще се прехвърли на теб, трябва да сте готови с мъжа ти. Ограничителна и полиция всеки път като дойде и за нищо на света пари няма да ме даваш или каквото и да е. Ако има психически проблеми и е арестуван е силно вероятно да го насочат към лечебно заведение.