Споделена история от Семейство

Родителите ми са луди
Здравейте, аз съм едно 21 годишно момиче от малък град. Имам обсебващи родители и нямам приятели, да не говорим за гадже. Родителите ми наистина ме задушават. Живея с тях още, защото баща ми ме заплашва, че ще ми попречи всякак да водя самостоятелен живот. Може би с него е най- големият ми проблем, но и майка ми не остава назад. Преди година обаче, положението стана критично, когато майка ми влезе под душа с мен. Аз естествено избухнах и я попитах защо го направи, а тя ми каза, че не съм толкова голяма за колкото се мисля. След тази случка се вманиачи още повече. Когато искам да изляза, тя решава с какви дрехи да бъда. Спомням си, че веднъж ме облече с дрехите на татко. Тогава изпаднах в шок и ужас. Баща ми е 2 местра висок и доста едър, а аз съм 1 и 50. Това беше нелепо, но майка ми настоя да бъда с неговите джинси. В продължение на няколко месеца тя собственоръчно ме обличаше. Чувствах се много зле и реших да говоря с баща ми. Той каза, че не вижда никакъв проблем. Не знаех какво да правя. Веднъж дори, майка ми ме заведе на пазара и започна пред продавачите да ми подава мъжки широки дрехи. Дрехи, които биха станали на баща ми, но не и на мен! Това дори и продавачите ѝ го казаха, но тя не спря. Вдигнах ѝ скандал, а тя ме зашлеви пред всички хора и на всичкото отгоре ми говореше в мъжки род. След това аз отидох при сестра ми за няколко дни. Когато обаче се прибрах у дома, заварих една чанта на масата и реших да я отворя. В чантата имаше дамски токчета, много красиви. Попитах майка ”За мен ли са?” и тя каза ”Да” и аз тъкмо се зарадвах и ѝ казах ”Трябва да си купя рокля за тях” и тя ми подаде джинсите на баща ми и една от неговите ризи и каза „Искам да облечеш тези дрехи, а на краката си да сложиш червените токчета” Аз не знаех как да реагирам. Убедих се, че майка ми и баща ми имат някакъв психически проблем. Естествено приех, защото имам страх от майка ми. След като се облякох по този отвратителен начин с тези тъмно зелени джинси се разплаках, а майка ми откачи и ме удари. Сцепи ми устната, но това не я спря. Блъсна ме на леглото и започна да ми посяга. Баща ми се появи и точно когато си помислих, че ще направи нещо, за да спре майка, той ме дръпна силно и каза „Останах без дрехи заради теб, ще се разделя с майка ти”. Няколко.месеца по- късно нашите се разведоха. Какво да правя? Нито мога да търпя майка ми, нито баща ми, при кого официално да се настаня да живея? Помощ!

Коментари

1.   Тази история не ми се струва реална. Ако все пак е истина, махай се и отивай да живееш със сестра ти временно, докато си намериш квартира. На 21 години си пълнолетна и имаш право да работиш и да се издържаш.

2.   Здравей. Родителите ти наистина са луди и то не просто луди, а с психически отклонения. Обърни се към закрила на детето или различни институции и организации, занимаващи се със проблеми в семейството. Намери си работа. Никой не може да те спре, ти си пълнолетна. Майка ти като тръгне да ти посяга я набии едно хубаво, да видим дали ще посмее пак да те удря. Не си длъжна да живееш при който и да е от тях. Те са психопати. Ще побъркат и теб.

3.   Пийте си ги тези хапчета, хора!

4.   Още една налудничава история и този сайт нищо не прави по този въпрос. До модераторите и редактора, моля ви ще спрете ли да публикувате такива глупости, а напълно нормални истории и коментари не публикувате. Кажете ни кратко и ЯСНО каква е вашата ПОЛИТИКА. Един път бяхте казали, че някои истории или теми не отговарят на вашата ПОЛИТИКА. Нима тази налудничава история отговаря на вашата ПОЛИТИКА. Питам ви, отговорете ми.

5.   На 21 години въпросът не стои да се настаняваш при някого, грижата са себе си поемаш сама. Работа, квартира и това е.

6.   тия хора имат сериозни психически отклонения, трябва психолог да ги диагностицира сериозно и спешно

7.   Измислици, премислици. Няма никаква логика в историята ти. Ако имаше такива родители, едва ли щеше да осъзнаваш, че са луди, тъй като за теб поведението им щеше да бъде норма, а не лудост. А ти го разказваш, все едно правиш преразказ от името на неутрален разказвач, а не от името на едно дълбоко страдаща дъщеря. Така, че не ти се получи, пробвай пак.

8.   От баща си и майка си можеш да избягаш, но от лудостта не можеш. Тя е наследствена.

9.   Яко фейк, а после някой пишат, че ова бил някакъв чичо. Няма да е лошо да се замислят дали не е внукът на чичо.

10.   Моята братовчедка я третираха по същия начин,затова ти вярвам.Майка ти е обладана от зъл демон,а това много лесно се прихваща ако живееш там.Не зная откъде си,но си спести малко пари и изчезвай от там,докато теб не са те обявили за луда или пък да пострадаш.Отстрани звучи смешно,но положението всъщност е опасно,дори критично.Бягай час по-скоро от там и остави майка си сама да си сърба попарата,която си е надробила.

11.   Някой тренира за сценарист на малоумни БГ филмчета.

Братан.

12.   При никой, отиди в някой голям град и не им казвай къде живееш. Само им се обаждай по празниците да честитиш от скрит номер. Ако мамо аз съм Мили ЧНГ и веднага затваряш.
Ти си пълнолетна можеш да живееш където и както искаш. Ще ти е трудно в началото, защото доли и да се караш с тях те са ти създали с поведението си зависимост иначе досега да си духнала.
Просто не се притеснявай ще намериш веднага работа и квартира, която да делиш с някого особенно в градовете по черноморието.

13.   Бащата два метра висок, дъщерята кинт и 50, а майката еднометрово злобно жуже, което рипа, хапи и блъскъ.

14.   Много се надявам историята да е измислена.

15.   Помислих си, че след побоя на леглото, ще напишеш, че са те изнасилили.

16.   Измислена история...

17.   Нелепа измислица, дано поне автора си вярва!

18.   Консултирай се с психолог.Тезк хора са ти нанесли някаква травма.Повече от ясно е че имат някакво психическо разстройство.И към сестра ти ли са се отнасяли така? Най - добре е да живееш при нея или някой друг близък докато си намериш собствено жилище.Не може така , ако трябва в полицията се оплачи.Това е далеч от нормалното.

19.   Има ги всякакви, но не ми се струва реална историята. И това, че си на 21, а си 1,50 висока, а баща ти бил два метра и да те обличат в негови дрехи не ми се струва истина. Аз дето съм 1,75, не съм толкова едър, но ако облека дрехи 1-2 номера по-големи и сякаш нося чували, кво остава за тва баща ти да бил два метра, а ти да му носиш дрехите. Не ми се вярва историята да е истинска.

20.   Историята си изглежда напълно реална, за съжаление има такива родители. Аз съм на 22 и родителите ми се държат с мен по подобен начин. Не се държат чак така, но ме тормозят психически като постоянно ми налагат тяхното мнение. Не ги интересува какво искам аз а трябва да става винаги и само каквото те кажат. Винаги искат те да взимат решенията вместо мен без да ги интересува как ме карат да се чувствам, може да плача, да се сърдя, да се тръшкам, все едно, стига те да решават. Заради тях вече съм психически нестабилна и ме е страх че ще става все по-зле. За съжаление и аз като теб не мога да се изнеса поради сериозни причини и вече не виждам нникакъв изход. Много пъти съм мислила за варианта да говоря със психолог, защото наистина чувствам, че откачам, но сега вече знам,че ако някой трябва да се лекува, то това са те а не аз или в случая ти, защото това поведение не е нормално.

21.   "Сподели", не различавате ли истината от блудкавите шизофренични истории?
Кое НПО свързано с промиването на мозъците, че всеки родител е изнасилвач, убиец, насилник и все такива идиотии, не пробутва разпищолени истории и се опитва да ги узакони чрез пресата.

Първо, да си на 21 означава че ти трябва да помагаш на родителите си, ако имат нужда, а не обратното.
На 21, дори да учиш, дори да няма собствени доходи, защото си зает с образованието си, пак има варианти да правиш нещо стойностно, вместо да плюеш по родителите си.

И да, историята е пореданата или НПО инструкция за подкопаване на семейството или поредната шизофренична плювалня!

Защо изобщо публикувате такива истории?
За да пишат възмутени хората и да отчитате активност?!
Гнусно! НПО-Сподели!

22.   21, да - то Сподели-то затова и спряха Мелодия на година. Да стресират българската овца, тя да спре да дава мляко и така да саботират българското семейство.

В Русия съм

23.   Прав излезе колегата ''фитнес''. До тук води нередовното посещаване на фитнес залите.

24.   Дано историята е пълна измислица. А ако все пак не е, родителите ти са за психиатрията! Потърси помощ, намери си работа, събери пари и се изнеси от там! Обаче, наистина ми прилича на съчинение по картинка.

25.   Благодаря на №4

Наистина, каква е политиката на "Сподели".

Понякога самите заглавия са абсурдни и от едното любопитство отварям страницата и яко съжалявам после.
Усещането за нечистоплътност се увеличава!

26.   И да, на какъв принцип се одобряват мненията.

Гледам, други теми не са пипнати и чакат одобрение, а тази някак си веднага мненията се явиха.
Като че ли някой ваш дописник е заинтересован от това, интересно му е как ще се отговори на простотията му.
Какво, Вие сами ли си пишете темите?

27.   Пълни глупости... Откакто занемариха психиатриите и психо-диспансерите, а контингентът им се сдоби с телефони и компютри, само подобни идиотщини четем.
И да, нищо чудно и някое НПО да е замесено. То бива кереч, ама чак пък толкова...

28.   Измислица!!!!
Не ви ли писна да измисляте такива истории?

Гея от Корея

29.   Ако това, което казваш е истина няма какво повече да го мислиш намирай си работа и квартира и се изнасяй.Прекъсни всякакви връзки с тези отровни "родители". Нека реват после на стари години, че няма кой да ги погледне заслужават си го. Щом сестра ти е имала волята да се спаси от този ад значи и ти можеш да го направиш! Даже може да я помолиш за помощ в началото докато си стъпиш на краката.