Споделена история от Семейство

Сама...
Здравейте, започвам направо, имам нужда от съвет!
Аз съм на 28г и имам дете на 2г, бащата на детето е бивш затворник лежал за убийство, там е прекарал 10 г от живота си в момента е на 39г, навън е от почти 4 години, навън е благодарение на мен!!!
Този човек в началото на нашата връзка беше добър нежен грижовен и всички други екстри, но вече не се издържа, в момента съм подложена на физически и психически тормоз, не знам какво да правя. Страх ме е той ме нарича всякаква блъска обижда, зачна и с детето да се държи ужасно, страх ме е от него, не полага грижи за детето, дори когато го помоля просто да го гледа за 5 или 10 минути, аз съм била негодна, некадърна, лоша майка, била съм боклук, полудняк, изруд абе беден ми е речника просто!!!
Не знам какво да правя, страх ме е, за мен за живота ми и за този на детето ми

Коментари

1.   Еми, ти си си го избрала. Ето ти "алфа мачо", не като скучните и безлични момченца, с които няма тръпка.

2.   Както казват турците "язък сам си направи"

3.   Добре де сляпа ли беше през годините та сега се вайкаш кажи?

4.   Така са лошите момчета по които бленувате и тичате, а нормалните мъже са ви скучни.

5.   Много сте зле всички и като е допуснала грешка веднъж трябва да плаща цял живот и да я нападате ли?!?! Била е млада и наивна, а вие сте пълни идиоти, че реагирате по тоя грозен начин! Никой не заслужава това, най-малко детето, той е психопатът и лошия, а не тя!!

Миличка, опитай се просто да се махнеш от него, независимо от финансовото ви състояние, ако имаш близки родители или приятели остани при тях или ако ще на хостел, но не допускай детето ти да израсне с този човек!

6.   Авторке, най добре ще е ако си грабнеш детето и се преместиш в друг град без да уведомиш.
А тия писалите "добри момчета", дето само чакат да покажеш слабост и почват да кръжат над теб като лешояди, с цел да те разкъсат - точно коментарите ви показват, че няма нищо добро във вас и сте негодни за хармонични отношения.

7.   Коментари 1 до 4 - като не можете да дадете съвет си мълчете!
Или ше ви е кеф, ако тоя убие и жената и детенцето?
И тогава пак тя ще е виновна, че съществуват такива психопати като мъжа й? !

8.   Да четат почитателките на лошите момчета.
За авторката - има една поговорка „Който се прегръща с мечки рискува да бъде изяден“.
Вместо да се жалваш тук вземи се разведи.

9.   Как да съжалиш жена, която е създала семейство с убиец и после се жалва. Толкова ли нямаше нормални мъже, с които да създадете семейство??? Хем се жалвате, че вие сте го измъкнала от затвора след като е лежал там 10 години, хем създавате семейатво с него? Какво очаквайте, че след убийството и след солидния престой в затвора ще стане философ ли?

10.   # 7 - Ти какъв съвет даде, че не видях? Написала си коментар на коментарите.
Авторката носи последствията от безотговорността и лекомислието си, то е повече от ясно. Жалко за детето. Единствен изход е да бяга колкото може по-далеч от него.

12.   Как можа да се захванеш с бивш затворник. Къде ти беше ума. Заслужаваш всичко, което ти се случва. Жалко за детето. Не знам какво трябва да се случи за да ти дойде акъла в главата.