Споделена история от Семейство

Чувствам се пренебрегната и неуважена
Здравейте, скоро навърши 25 години. Омъжена съм от 4, 6 години и имам две момчета едното на 3 а другото на една година. Чакам третото, като в момента съм бременна в 4 месец. За пореден път се скарахме с мъжа ми пред децата и вдигнах е страхотен шум пред тях. Много пъти съм си казвала че няма да го правя пред тях, защото виждам последиците, но пак не мога да се сдържа, , :( Съпругат ми не ми влиза в положението не прави компромиси, заради мен. Аз му казвам че нещо не ми харесва с нормален тон, но по строго, защото много пъти съм му казвала да уважава моя труд във вкъщи, не съм му майка тада му чистя след него. Той само ми крещеше защо какво толкова ми бил направил. Повишавла съм му тон а същевременно той ми крещеше. Попитах го защо той крещи сега. Той в отговор ми задава риторичен въпрос защо той бил крещал. Аз съм виновна за всичко той не си вижда грешките. По рано ядосан че нямаме парно вкъщи шофираше грубо и една кола мина пред нас. Аз му казах внимавай как шофираш а той ми се развика Ти няма да ми казваш аз как да шофираш тя беше виновна не аз. Да видях ситуацията другия водач беше Виновен., но му казах че когато съм аз с децата в колата да ни пази, защото той много грубо шофира. Има много глоби, шофира е в насрещноро, за да не обикаля. Реших да споделя със сестраси че ми тежи да гледам деца в трудна възраст. Единия се опитва да надделее с тръшкане а другия постоянно се катери по маси, столове и е любопитен. Трябва да се наблюдава ай отделно съм бременна. Постоянно прималяла, изморена с поддути крака и болки в кръста. Отделно и мъжа ми, който няма уважение към мен и това че се старая да е чисто, зготвено. Разхвърля дрехи навсякъде в кухнята влезли лудница е след него. Мисли аз като съм вкъщи по цял ден нищо не правя. Клатя си краката цял ден. Нямаме никакви теми за разговори освен да се караме. Не правим нищо заедно едвам да го накараш да те изслуша какво те притеснява в семейството някакви подобни. Едвам да го накараш децата като заспят да погледаме филм заедно. Иначе секс иска. Само за това ме търси и за храна. Никакво уважение ми няма. Аз съм жена по долна съм от него. Той е най чее мъж. Споделих на сестра си и на едн приятелка уж всичко това а те ми дават съвети от рода. Ами ти си го избра- търписиго. Наеми си психолог. За какво ти беше толкова деца. Трябваше само две и да си живееш. Вместо да получа подкрепа и кураж, както очаквах аз получих удар под кръста. Много ми е трудно да преживея това. Вече 4 години живея живот за него. Когато се омъжих за минахме в чужбина кадето сме и сега. Оставих болна майка в България, работа, приятели. Ходех на фитнес на заведения. Имах личен живот не всеки ден беше изпълнен с излизания но имх живот. А тук сега не знам все още езика. Много се притеснявам като объркам и нямам приятели.. Преди той си излизаше с неговите приятели който аз не харесвах аи те мен а аз си седях самичка вкъщи. Много неща ми е сторил за 4 години и мее биел и ме е карал да си изработвам излизания та о психически, физически сексуален тормоз всичко. Аз винаги му прощавам. Това като му казвам че това или онова не ми харесва не е лошо и той трябва да се съобразява с мен нали с мен живее не може само аз да се съобразявам. Той дори не знае какво обичам или харесвам. А когато му се каже ме праща в лудницата. Луда съм била

Коментари

1.   Ужасно, ти ще имаш 4 деца вкъщи. Бих те посъветвала да пробваш варианта, оставяш децата, пишеш бележка, че отиваш някъде, за да помислиш за връзката ви и сте на път да се разделите, да погледа децата и да види, че те губи, но казваш че сте в Чужбина. Пари не ти ли дава? Защо три деца в такава връзка? Не ги ли даваш на градина другите?

3.   Жалко, много грешни решения си взела. Хем виждаш, че нещата не вървят, хем му раждаш още деца. Сега ще си търпиш последствията. Няма да ви бъде двамата. Ще се разделите рано или късно. Почни да правиш нещо за себе си - какво ти пречи да ходиш на фитнес, там където си? Какво ти пречи да научиш езика и да си намериш приятели? Скъсай с образа на жертва и почни да се бориш, че тежко и горко на децата с такава слабохарактерна майка и баща насилник.

4.   Не ходят на градина,но тази година големия ще започне от август месец. Ходя на курсове с децата всеки вторник за по два часа. Наскоро го открих преди 4 месеца но за тези 4 месеца съм ходела 2 пъти, защото постоянно равят ремонт на сградата. Опитвам се да съм съмостоятелна и да градя приятелства, но искам и подкрепата от съпруга си. Не мога да ходя на фитнес с малки деца, който искат всичко да пипат. Може някоя сутрин да избягам да остана сама и да му оставя бележка та да се научи да гледа децата и да види какво ми е. Пари оставя понякога. Когато аз му загворя да ги оставя вкъщи иначе всеки си има карта аз си ползвам децките той неговите. Той решава кое да се плаща кога и така

5.   Много пъти съм му казвала, че ще го оставя. Даже когато майка ми беше жива се прибрах в Бг седях 4 месеца, но той не се оплаши и вече си знае че съм мазохост (можеби :(

6.   Ти как реши да родиш толкова деца на човек, който не се грижи за теб? Извинявай ама на 25 години живота сте си го направили като на женени от 20 години, отегчени от живота хора. Вие сте компилация от най-лошото взето от млада и възрастна двойка, ти отегчена и изморена, той го гони бесен пубертет. Твоя мъж е див селянин, съветвам те да съобщиш на 112 за шофирането му преди да са ви давали по новините. За всичко останало мога само да ти съчувствам, забъркала си се с 3 деца в тази каша. Горките деца. Решенията да раждаш и да бъдеш с този селяк са си твои, но децата не са виновни, за това гледай да са спокойни те и преглъщай трудностите.

7.   На мен жена 3-4 деца да ми роди - на ръце ще я нося! Като принцеса!
Откъде ги намирате такива шибаняци, че и да се съвокупявате с тах?
Явно наистина изобщо нямате акъл в главата...

8.   Преди минута коментирах същата история, само че написана по-неграмотно. Пак ли някой се бъзика?

9.   Не е добре да се карате пред децата. Опитайте се да си оправите отношенията заради децата.