Споделена история от Семейство

Имам голям проблем,моля за съвети спешно!!
Здравейте имам син на 20 години, случи се нелеп инцидент с него и ще влезе в затвора за година и няколко месеца. Много се притеснявам за детето си, бих се радвала много ако ми отговорите на няколко въпроса. След делото колко време ще има за да си оправи багажа, има ли право на мп3 плеар или телевизор. И понеже му е за първи път дали ще е в затвора или полицейско общежитие, каква е процедурата при приемането му там. Моля ви искренно, много съм притеснена и объркана. :( :( <3

Коментари

1.   Ама затвора не е хотел, не знам дали го разбираш това. Нормално е да си притеснена, майчица си, но може би тази една година малко ще го дисциплинира и предпази от нови нелепи инциденти.

2.   По добре почерпи! Защото в затвора попадна на хора и стана човек.

3.   Нонер 3 щом е така, ако имаш деца прати ги там. Защото с това мнение ти на човек не приличаш. А те имат право да попаднат на хора, за да станат Човеци. Тъй, че пращай ги!

4.   3, нали не мислиш, че хората попадат в затвора безпричинно?

5.   Здравей,
моят баща беше в затвора преди години може да му носиш всичко като храна, напитки и екстри. Квото и да ти пишат, всеки надзирател е подкупен, така че не пишете глупости, щото в затвора всичко има