Споделена история от Семейство

Вие кажете каква съм?
От 1 година сме заедно с мъжа ми, обичаме се и всичко беше наред докато не се опознахме напълно. Аз съм такава която не иска да дели мъжа си с никой, дори с брат му и най-добрият му приятел. Аз си нямам брат или сестра и мъжа ми е най-важен за мен и искам постоянно да бъде с мен и да ме прегръща и целува. От известно време не се целуваме по устата, или ще му е тежко от ядене или му е гадно с език. Обожава бузите ми но аз искам и малко интимност с устните ми. Когато говори с брат си и си гледат клипчета на коли в ютюб ми става нервно, сега излезе с приятеля му малко да се видят а аз съм сама в стаята и започнах да плача че ме оставя. Разбира се че трябва да отдели малко време на приятеля си но понеже аз го обожавам и искам да е само мой. Любов ли е това мойто или мания или не знам и аз вече какво. Всичко е правел за мен, всичко ми е купувал но аз не съм материалистка, искам цялата любов и внимание за мен да са, но така го задушавам както той казва а и като кажа че искам да си тръгна не му пука защото знае че няма да го оставя, но аз искам да си тръгна за да не страдам. Последно време се съсипах от нерви. Може и сама да си правя да страдам и да плача но искам мъжа ми да страда ако си тръгна и да знам че истински ме обича. Обича ме но много се нервирам и сърдя за всичко. В интимния живот всичко е прекрасно но няма вече целувки.
Какво мислите за всичко това...

Коментари

1.   Ти си обсебваща.

2.   Ти си токсична!! Вземи посети в най - скоро време психолог, защото с това маниакално обесбващо проведение не виждам кой нормален мъж ще те търпи, въпрос на време е на човека да му писне и да те зареже ако продължаваш в същия дух. Съвсем приятелски ти го казвам. Имах подобно гадже резултатът беше раздяла 7 месеца си скъсах нервите с него.

3.   Тва жените не ств добре,еби му майката.
Добре, че не съм женен.

4.   О, много си обсебваща. Или се променяй, или вашата връзка е обречена.

5.   Ходи се прегледай на психиатър. Много си зле!
Всъщност - изобщо не вярвам тази история да е истинска! Сигурно някой чичак се бъзика. Не вярвам да има чак токова зле..

6.   Дечковците жена не са докосвали, но дават мнения и съвети. Ако между двама влюбени съществува истинска любов, те сами ще искат да са винаги заедно, е един ден ще им омръзне, но тук авторката пише, че са отскоро заедно, а момчето даже не иска да я целува, на това ли казвате любов. Щом предпочита да бъде с приятели, а не с любимата си жена, или е джендър или много смотан. Рядко се намират толкова всеотдайни жени, този мухльо не заслужава тази. Ако на младини не се пресити от любов, кога ще го направи, като стане пенсионер ли? Момиче зарязвай го този смотаняк, намери си жаден за любов мъж, тези дечковци само се лигавят със жените!

7.   Моето мнение е, че това е нещо като психическо заболяване и както те е посъветвал номер 2- потърси психолог. Трябва да си изясниш причините за това отклонение, те са в семейството, в което си расла. Не преодолееш ли този проблем, няма как да си готова за връзка. Няма човек, на когото да му е добре с теб, съответно и твоето его ще страда. Този човек до теб е на път да си отиде, разбираемо е, така, че действай и си реши проблема! Успех!

8.   Ти го губиш, защото имаш психичен проблем. Това е ненормално поведение, характерно за хора с проблеми. Страшното е, че един ден ще обсебваш и детето си. Отиде та психолог, докато не е станало късно. Ти също трябва да имаш приятели и да излизаш. Общо съжителство не значи 100% от времето заедно. Поведението ти е неадекватно.

9.   Ти си луда ! Остави човека малко на мира , защото както вървиш дълго ще седиш и ще плачеш .

10.   Непоносима си. Не бих живяла с такава лепка. Ужас!

11.   Мисля, че си обсебваща. Всеки човек има нужда от време с половинката си, както и от целувки, но ти не оставяш приятеля си да излиза с негови близки. Не може цялото му свободно време да е само твое и нонстоп да се целувате и гушкате. Той е имал свой собствен живот преди да се запознаете, няма как изневиделица да прекъсне всичките си контакти заради теб. Нито е редно, нито е здравословно.
Разбира се, че трябва имате интимност, но не е нормално да плачеш, защото е излязъл да се види с негов приятел за няколко часа.

12.   Ти си егоистка и с това поведение просто ще го загубиш.

13.   Ти някакви свои интереси нямаш ли? Нужда от лично пространство? Задушаваш го. Мисля и сама осъзнаваш, че имаш проблем. Работи върху това. Ако ти е трудно, посети и лекар. Ще отблъснеш човека от себе си продължавайки по този начин.

14.   Ти добре ли си с главата въобще? Спешно си за психолог.

15.   В момента на писане са одобрени 1, 2 и 3 и съм съгласен с всичките коментари.......

Авторке, въпрос! Да кажем че мъжът ти се отдаде изцяло. Заедно сте през цялото време, 24/7 дет се вика. Събуди ли се ти скочи да ти целува устните. Епа, нема ли да ти писне поне до някое време, бре?

Я си представи, че ставаш сутрин и ядеш... спагети за закуска. Или квото там си решиш, квото те кефи. Ядеш го ястието сутрин, обед, и вечер. Всеки божи ден. Я си представи също, че и радиото пуска една песен - ама същата, всеки път. И постоянно само тая песен, докато ядеш същото ядене, всеки божи ден, ден след ден. Седмица след седмица. Месец след месец.

Ако искаш си го направи експеримент... яж най-любимата ти храна и НИЩО друго. Слушай най-любимото си музикално парче - и нищо друго. Виж колко време ще ти отнеме преди да ти ПИСНЕ. А след това виж колко време ще ти отнеме да започнеш да МРАЗИШ въпросната храна, или песен.

Разнообразие му е майката. Не мога да съм само с теб, и същото се отнася и за теб -- колкото и да не искаш да го приемеш. Такова е човешкото съзнание, иска нещо ново от време на време. При мъжа ти, разнообразието е с брата си, приятели, ала бала...

16.   К'ва любов бе, ти си ненормална.

Братан.

17.   Авторке, ти си лепка без никакви собствени интереси и занимания. Намери си мъж със същите и ще сте си лика прилика.
Това не е любов, а дълбоки комплекси, които ти си знаеш откъде произлизат. Ако не се справиш с тях обаче не само с тази, но и със следващите ти връзки ще имаш сериозни проблеми

18.   Няма смисъл да ревнуваш от брат му...Остави го този човек малко да диша щото накрая ще се раздели със теб недай си Боже...

19.   По глупава измислица не бях чел! Женски лигавщини има във всяко модерно семейство, ама чак пък толкова? Авторке един бърз въпрос! Я кажи или си го измисли! Този мъж бие ли те, и редовно ли те бие, или само от дъжд на вятър? Ако те бие редовно и за всяко нередно нещо направено от теб, значи че те обича много! Знаеш лафа нали?

"Бие мъ, щот мъ убича"!

Е те това е самата истина за мъжката обич! Ако не те пердаши редовно, значи че не те обича истински и по добре бягай от него!

20.   Ти си болна. Това е мания.