Споделена история от Семейство

Егоист ли съм?
Здравейте, накратко за мен на 25 години съм имам деца и съм омъжена. (все още). Много съм нервна, незнам дали мога да се опрелича на психопад. Напоследък много си позволявам да удрям съпруга си. Той ту ми трае ту си ми бие тупаници, но посягам му, защото пример:Карахме се вчера и аз исках тогава да говорим а той ми се развика да го оставя. Оставих го днес реших съвсем нормално да започна по малко разговарям с него. Съвсем нормалните битови приказки. Той явно си въобрази че вече съм му простил и 3 пъти искаше да ме прегърне. Аз на 3 пъти му казвам, че не го искам да ме остави намира. Заспаха децата и реших да го събудя да говорим да си изясним нещата и да внимава как се държи с ме.. Допълвам че много пъти съм му казвала не ме насилвай, изчакай малко аз сама ще дойда, че и ще се гушкам и секс и всичко. Незнам на какъв език говоря, но той не разбира нищо. Казва аз исках да те гушна. Не било нарочно. Той така искал и аз му казвам. Аз го чувствам като насилване. Не искам веднага да ти скачам на врата и угажда, защото преди съм го правела, но сега не мога. Имам явно някакво напрежение у мен. Много ме е наранявал през годините. Имам чувството че съм му само за секс а когато тръгна да кажа нещо не ми харесва или искам това той не ми обръща внимание спи си, вика ми, почва с правните приказки как не сме били един за друг. Съжалявал бил. Знам, че лошите неща който вършеше от минаха, но сега пак не усещам неговата любов и грижа към юен

Коментари

1.   Контролирайте се, какви са тези боеве. Като моята шефка дето не може да се контролира, такива не се траят.

2.   А'бе, ти също имаш вина да ти кажа.
Човекът просто е искал да те прегърне, искал е съвсем невинна физическа близост с теб, вероятно за да те успокои. После е искал да поговорите, но си го отрязала. За капак го будиш от сън, за да "говорите", като е ясно, че този разговор ще е натоварващ и вероятно ще е скандал. Сънят му не е ли важен? Той не заслужава ли почивка?
Трябва да говорите само когато ти искаш, да се прегръщате когато искаш, всичко да е на твоята. Ами, не е честно.
Ясно, имате някакво там минало, в което нещата не са били хубави и още си го носиш като товар. Не си простила и сега си го изкарваш на него. Големи хора сте, имате деца. Искаш той да прави компромиси, но ти самата не ги правиш. Дръжте се по-зряло, имате деца, не сте малки. Опитай се да си по-търпелива и да подхождаш с повече разбиране. Не прави неща, които биха те накарали да се чувстваш зле, ако той ги правеше спрямо теб.

3.   Не виждам поводи за безспокойство,вие сте нормално типично българско семейство.

4.   По принцип съм толерантен към правописните грешки но твоето просто - или си била ядосана за да сбъркаш при писането или темата е деликатна. Разбирам те напълно като цяло

6.   ПсихопаТ скъпа, психопат се пише..
а иначе по темата, за пореден път виждаме неуравновесената ви природа и питате дали е нормално. Еми не е нроамлно да слуша мъжа ти измислените ти скандали и мрънкания. Единственото, което правите е да търсите драма и проблеми, които не съществуват.
Не усещала любов.. е ти го удряй и занимавай с глупости по цял ден пък чакай любов, а и без това е пълна илюзия.

7.   От авторката
До номер 4 - Аз съм в нервен срив. не ми е до правопис!
До номер 3-не искам да имам общо с,, типичното българско семейство"
До номер 2 - Да имам вина! 1-во не мога да се контролирам вече. 2-ро не съм му простил, защото той не проявява никакво уважение към мен Сякаш съм крава за разплод, трябва да си стоя и трая. Аз съм му казвала, когато съм нервна и ядосана ела да говориш с мен и не ме докосвай. А той си решава да не говори с мен а да ме пипа, защото така искал. Когато се скара е или излиза или почва да ми казва, че не сме един за друг били сме различни. Дразня му се винаги гледа да избяга от нормален разговор и от отговорност.

8.   Авторката
От 4 години му повтарям да спи нормално или да спи отделно. Той не искал да спи отделно, искал да ме гушка. Даже и не иска да сме с отделни завивки а трябва да е от тези големите за спалня. С първата ми бременност полувина та ми корем с търчеше от леглото, не ми беше удобно, защото господина не му стига 180/200. Опитвах се да го събудя да ми направи място, но понеже си е тежък беше трудно. Исчаквах на сутринта да му кажа, че това на мен не ми харесва а той ми се хилеше в очите и някакви подигравки ми подхвърляше,, това не съм бил аз хахах "или ти много ми бягаш и искам да те усещам и така 4 години и три бременности. Аз не заслужавам ли почивка. Той ходи на работа е аз с децата съм вкъщи не зсужавам ли да спя. Аз съм 24/7мама а той има почивки има определено работно време. Може да си вземе болничен, отпуска а аз какво. Нямаме баби или дядовци. Сами сме . Вечер като ставам за малкия той е намества на и не остава много място за мен. Или спи с лакатя до тила ми и като се обърна познайте... Казвам имаш проблем с това да спиме на различни легла, но не иска бе. Правя много компромиси за него и да вече не искам да правя.. Защото той не вижда и не оценява а ми се качва на главата. Правят се компромиси за нормален човек а не като него. Непукист за нищо свързано със семейството.

9.   Авторката Аз просто го моля за малко време а той идва и си прави каквото му е кеф. Нямам каде да отида нито има как да отида с мичка си гледам децата. Какво толкова като ми даде малко време, за да се оспокоя. Много ли искам

11.   Не е нормално да удряш съпруга си.