Споделена история от Семейство

Лъже и краде
Живеем в къщата на родителите ми, имаме бебе и финансово се справяме доста трудно. Изчезнаха ми някои леични неща, като се оказа, че мъжът ми ги е заложил и изгубил. Обеща, че никога няма да се повтори, просто се наложило и е сбъркал. Е да, ама сега установих, че други неща липсват и той отрече да има нещо общо. Имам доказателство, че е той. Чувсвам се предадена и отвратена. Бихте ли се радзделили на мое място?

Коментари

1.   Да бих се разделила. Ж 55

2.   Ако е зависим от хазарта, се разделяй, няма излекуване. Ако парите са за наркотици е още по-лошо. Ако можеш си изясни какво прави той с парите, но без да го питаш. Иначе щом нямаш вяра в него и той те лъже и краде, просто се разделяй с него.

3.   Малеййй разведи се с тоя човек

4.   От такъв пройдоха няма спасение, по зле са от алкохолиците, тях алкохола ги убива, но комарджиите живеят като паразити върху гърба на друг. За съжаление си авторке, че и дете си му родила, жалко и за него. Този е издавал сигнали преди раждането на детето, но ти си била заслепена от моментно щастие, сега истината е изплувала. Не бързай да го изритваш, но му дай нота и му стегни бримка около врата, дръж го от късо и ако забележиш, че продължава, просто го изритай от дома си, така ще се чувстваш по пълноценна и ще си гледаш детето спокойна.

5.   Да, разделяй се. Това, което прави е много лошо.