Споделена история от Семейство

Възможно ли е забременяване
Здравейте! :)

Имам въпрос към вас, може би на някой може да му се стори странно, извинявам се за което. Simple Smile С приятелят ми правим опити за бебче, но за съжаление този месец изпуснахме овулацията, опитите бяха преди седмица може и малко повече, цикъла трябваше да ми дойде вчера, но още го няма... Въпроса ми е дали е възможно да съм имала някакъв късмет и по чудо да се е случило това, което толкова чакаме. не ме съдете, знам, че шансовете са малки но все пак е възможно. Ще очаквам вашите мнения! Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Има нещо наречено "тест за бременност". Ако цикълът ти закъснение още малко, купи един и го направи. Да, овулацията е най-добрият период, но можеш да забременееш и в друг ден. И запомни, не е се прави с любов, а не с календар! Няма нужда да се побъркваш от изчисления за най-добрия ден. Трябва да си спокойна и обичана, а не под стрес. Бабите ни като са имали по 10 деца да не да смятали в кой ден е по-вероятно да забременеят? Ами не. Ще стане когато трябва, а не според изчисленията.

2.   Направи тест, защо да е невъзможно.

3.   Правете повече секс и готово :)

5.   За правенето на бебета не се ползва математика, а чукане всеки ден! Тогава няма пропуски. Започнали да смятат дни, измислят си специални пози, вирнати крака, сякаш тренират за космонавти!? Редовното чукане, това е истината!

6.   Много ви благодаря, все още не ми е дошъл цикъла. Имам леки болки в яйчниците. Направих ранен тест за бременност на “Престо” и двете касети бяха отрицателни. Не съм загубила надежда все още се надявам да съм бременна и теста да е бил отрицателен защото е било рано,но имам всички симптоми за МЦ. Пъпки,напрежение в гърдите,болки ниско долу в яйчниците ...0

7.   Възможно е стискам палци! Ако се вълнуваш може да купиш тест. Иначе от опит когато правите бебе и ... трябва да лежиш след това, не да хукнеш веднага да се подмиваш и т.н.

8.   Ако бебета се правеха само в овулация, нямаше толкова много малолетни момичета, а и всякакви други жени да правят аборти непрекъснато. Да, на теория по време на овулацията има по-големи шансове за забременяване, но това е само една възможност, наравно с много други във всеки един ден от месеца.

Когато психиката на жената е стабилна, храненето й на ежедневна база е по всички здавословни правила и далеч не на последно място душата й е заредена с добра настройка, бебчето изобщо няма да закъснее. То ще дойде в момента, в който то си избере и прецени, че е време да стане част от вашето семейство. Вие се погрижете да развиете такива навици, че когато то се появи, да има здрави и обичащи се родители, не невротизирани и с изгризани нокти от стес. То има нужда само от това, да се обичате и да ви е хубаво заедно.