Споделена история от Семейство

Не знам защо, но аз не съм от този свят!
Здравейте,

Вижте, имам чувството че не съм ОТ и ЗА този свят. Всички хора са интересчии, подмолни, лицемерни, прикрити, лоши и студени, аз го ВИЖДАМ това много бързо и постоянно. Децата са едни студени ню ейдж същества, тинейджърите също. Вече няма топли хора, само изроди страхливи и още по-зле става. В родния ми град вече нямам семейство (измряха), в София където живея от 10 години хората са гадни, навсякъде се чувствам сам и е отвратително по празниците. Така и не се влюбих никъде, живея и аз не знам защо. Не бих искал да живея на този свят вече, на почти 30 съм и усещам че нищо хубаво не ме чака. АЗ НЕ СЪМ ЗА ТОЗИ СВЯТ, не мога да живея без мечти и цели, НЯМАМ МЕЧТА ВЕЧЕ НИЩО НЕ ИСКАМ ОТ ТОЯ СВЯТ. Всеки ден става все по безсмислено живеенето ми, сякаш не съм роден за тук. На никого няма да липсвам, никого не ме обича и никого не му пука за мен, най-добре без мен. Как пък поне един път не можаш и аз да имам любов, как пък и аз не можах да имам свестна приятелка(голям процент са проститутки). Как пък всеки път хората ги интересува само материалното, как пък всеки път все другите ги забелязват, как пък винаги съм никои. Вече никои не цени качества като доброта, разбиране, обич и семейство. Никога няма да открия мястото си в живота, и по-добре да го нямам. Приятелите ми се интересуват от наргилета, коли, пари, жени, дрехи. Чудя се как може да има толкова задръстени хора и как пък не можах да намеря читави хора. Разбрах че нямам читави приятели, нещата ще станат много по-зле и ще страдам много, искам да се махна от този фалшив свят на създания, които са щастливи само като чуят Галена, качат се джипчето и дръпнат от наргилето. Не мога повече така, не очаквам никои да се загрижи за мен и честно казано не ми е мил живота вече. С радост бих отишъл в отвъдното при майка ми, дядо ми и баба ми, най-добрите хора ги няма вече, ЗНАЧИ НЕ НЯМА И МЕН! НАЙСТИНА НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА!

Коментари

1.   Ти мой себеподобен ли си? Кажи ми честно, моля те! Ако не знаеш, моля те, направи си аура тест. Звучиш ми като Индиго. Ако си Индиго, в никакъв случай не губи връзката с Вселената!

2.   Какво имаш предвид номер 1? Какви са тези аура тестове, Индиго? И каква Вселена, като всичко е интересчийско?

3.   Който и да си,номер 2,колкото и банално да ти звучи,просто потърси в интернет,разбира се само ако искаш. Не е задължително. Но казвам,аурата на човк говори много,както за характера на човек,така и за неговите разбирания,възгледи,а и виждаж що за стока е.
Хмм,явно,че сгреших да пиша!
За Индиго-не говоря за инцидента,напиши деца индиго или възрастни индиго,и всичко ще ти стане ясно.Ако искаш.
С уважение и малко disappointment,номер 1.

4.   Отиди на сайта www.newage.bg там има тестове за аура ти и виж за какво става въпрос при теб . Имат и тест за чакрите, изобщо е интересно.

5.   Как пък да не си от този свят. Ти си психично болен.