Споделена история от Семейство

Майка ми и баща ми искат да ме убият
Здравейте Аз съм на 19 години и историята ми започва така :
Преди пет месеца си бях преместила да живея сама понеже вече съм минала 18 години и си живеех супер Докато един ден Майка ми дойде и ме извика да се върна вкъщи обратно вместо да Плащам сметки и квартира Аз реших че може и да е права и се върнах.
Но в момента повярвайте ми много съжалявам за това решение от тогава живота ми стана пълен ад .
Вече за трети път се опитват да ми направят нещо .
Онзи ден сложиха отрова в храната ми а по -
предният имаш нещо в сока ми бях сигурна имаше много странен вкус .
преди две седмици бяха заминали по работа , и понеже пътуват попринцип рано сутринта , аз тогава спях и когато се събудих ключа ми не беше в мен и последствие разбрах че са ме заключили.
Цял един ден сама си стоях в къщи докато не се върнаха и тогава ги попитах каква беше причината за да направят това нещо но тогава получих много глупав отговор който беше че се притеснават къде съм и какво правя и заради това го взели и ме заключили
В момента съм в приятелка и ви питам за съвет Моля ви помогнете ми и ми кажете какво да направя Личи си че не мога да приемат че вече съм голяма и мога сама да се оправям но идеята че искат да ми сторят нещо .... ме притиска .

Коментари

1.   Мислиш ли, че имат причина да се притесняват къде си и какво правиш?

2.   Пак се изнеси на квартира и този път не се връщай при никакви обстоятелства! Да, когато семейството те обича и подкрепя е добре да живеете заедно до определена възраст, но твоето със сигурност не е в графата "любящо семейство", така че махай се от там! Ще си спестиш куп проблеми!

3.   Не знам ... ако щяха да те тровят, досега да те бяха отровили.

4.   Моментално се изнасяй и по далече ако мислиш найстина така, справяй се сама, ти си силна можеш.

6.   А сигурна ли си, че не си развила нещо и затова да се притесняват толкова за теб и да искат да те приберат вкъщи? Защото тези неща с отровата в храната ми звучат като налудничави мисли, да не кажа шизофрения. А заключването у вас да е следствие. Не казвам, че е правилно, но сигурно не знаят какво да правят с теб. Това са само мои предположения все пак...

7.   Ти си вече на 19 - млад човек, който има потенциал да се развие. Щом е така, възползвай се от него и живей си живота по начина, по който искаш. Не си малка и живота ти почва точно сега и ако не направиш нещо, много ще съжаляваш.

8.   Родителите ти вероятно се притесняват за психическото ти състояние, затова са те извикали при тях и се притесняват къде ходиш и какво правиш.

9.   Те вашите наистина не са добре, ами ако стане земетресение, пожар, или нещо подобно как ще излезеш?
Ти как установи, че има отрова в храната ти?
На мен през изолацията ми се случи нещо отвратително, бяхме при свекърва ми, тя също настоява да се преместим при нея, но ние твърдо отказваме. Терасата й гледа към кухнята, и както си приказвам нещо с детето отвън, докато тя готви, видях как сложи в тенджерата нещо от торбичка от аптека, после прибра торбичката в хладилника. Оказа се нейна превръзка, ти представяш ли си, колко болен мозък?
Вече не я доближаваме, нито се чуваме. На мъжа ми му е много криво, искаше да я види психиатър, но на сила хубост не става, така че повече няма присъства в живота ни.

11.   Не обръщайте внимание на идиотския коментар който е дал номер 3. Как така ще те тровят, що за родители са това??? да тровят детето си. Изнеси се пак на квартира.

12.   Според мен си въобразяваш, че те тровят. Никой нормален родител няма да иска да си убие детето. Разбира се не трябва да те заключват. Изнасяй се оттам и почвай живота си начисто.

13.   Номер 9. Жената не е виновна за нейното заболяване не трябва да се отнасяте зле и да я игнорвате най - малкото ако е роднина трябва да сте до нея. Така правят роднините в трудни моменти трябва да сме до тях и да се опитаме да им помогнем както можем

14.   Това е болест, най-вероятно става въпрос за шизофрения, това което си написала за отровата в храната ме наведе на тази мисъл. Родителите ти просто искат да си добре, но ти не можеш да го осъзнаеш.

15.   Излез на квартира и повече ни им се обаждай. Нито за празници, нито за друго. И не го мисли повече. Живей си твоя живот.

16.   Не знам какво са сложили вашите, вероятно е "Мишемор"! А другите защо не ти вярват, не знам! Това е подсъдно! Заминавай на квартира, ако имаш пари да я плащаш, ако не, отиди при роднини!

17.   До 11

И КАЖИ КАКВО МУЕ ИДОТСКИТО?
Множество опити ь а отравяне, без сериозни последствия. То само едно хранително натравяне от престояли супа с 20 минути повече на открито ше те вкара в болница... А тук някаква си троло на воля, че се опитвали да я тровят, ама тя все оцелявала. Ако беле така, изобщо нямаше д впише тук, а щеше да е избягала ... буквално щеше да е хукнала като ненормална да се отдалечи чисто физически от хората, опитали се да я убият!!!!!!!!

18.   Относно 17 , вече съм се погрижила за всичко и повечето безсмислени коментари не помагат никак а и благодаря все пак че сте отделили времето си за да прочетете моя проблем който вече не съществува:
Поговорихме с Майка ми и баща ми казах им че не ми е приятно това да се случва , след което ми казаха истината че това не е отрова а е било просто преспивателно за да мога да заспя и да преровят вещите ми понеже си мислели че употребявам наркотици което не е така но просто наистина се замислям защо реших да пробвам да питам за съвети тук

20.   Аз съм Номер 16! И защо трябва вашите да те приспиват и да ти ровят из нещата? Та ти си на 19 вече, можеш да правиш каквото си искаш, независима си от тях, по Закон те не отговарят за теб-каквото е било до 18, било е, след 18 всеки пълнолетен си поема живота в ръце и дали ще се дрогира или не, си е негова работа! Защо не им го каза така? Според мен са прекалили, то все едно си затворник, но тях поне не ги приспиват, обиска го правят пред тях!