Споделена история от Семейство

Мисля че братовчед ми е влюбен в мен
Здравейте на всички. Първо искам да се извиня за лош правопис, но не съм учила в България, защото живея в чужбина от дете.
Моята история е по - особена и имам нужда от помощ. От някъде месец малкият ми братовчед който е на 9 г. ( Аз съм на 22г. ) се свърза с мен по Вайбър и ми пише всеки ден. Което е странно защото той живее в България, а аз в чужбина и не сме се виждали от 5 г. Но както и да е, аз му пиша когато мога. Забелязвам, обаче че ми пише странни неща от рода на ( защо не пишеш, криеш ли нещо от мен и тн. ) Казва ми постоянно, че ме обича а ние дори не сме били близки. Праща ми странни съобщения за любов. Днес ме попита сесксоален въпрос което за мен беше края. Не знам сега как да поема ситуацията. Искам да бъда деликатна, защото е дете и е роднина. Ако можете да ми помогнете със съвет как да реагирам ще бъда много благодарна!

Коментари

1.   Можеш да започнеш постепенно да разреждаш комуникацията с него, като използваш и благородната лъжа, че вече си имаш приятел. Не забравяй, че колкото повече му обръщаш внимание, толкова повече ще те търси малкия. Може и да не е влюбен, а чисто и просто да задоволява обичайното си детско любопитство. Във всеки случай, ако не успееш да се справиш сама, сподели с майка му или баща му.

2.   Нека първо ти напомня, че това е дете на едва 9 години. Както знаеш малките деца не ги е срам, те нямат такова чувство, а някои от тях въобще пък са много отворени. Те се къпят в басейна голи. Това говори достатъчно. Плюс това до десет години ми беше много тъжно защо си нямам сестра, за която да се оженя като порасна (!) Децата не разбираме много неща. Но от друга страна явно наистина отдавна не си била в България. Аз съм на 17, мога да кажа, че това е новото поколение, което е по-различно...
Нищо не му говори, след време ще му омръзни.

3.   Нормално е, дете е. Явно хормоните започват да се събуждат, а и ако е подучуло това-онова. Вижда в теб хубава какичка, която е по-навътре. Все пак децата все още нямат усещане за тактичност.

И аз като бях може би на 22, ми се беше лепнало едно комшийско момиче на 11. Не можех да го изгоня отвкъщи по цял ден, искаше да се оженим, пишеше ми любовни писма. Даже едното си го пазя още. Преди време я бях видял, беше вече студентка и мислех да ѝ покажа писмото ей така на майтап да се посмеем, но реших, че може да се засрами и не го направих. Аз си давах сметка, че детето просто е имало някакви чувства по детски и гледах да не съм груб. Нормално е, всеки е бил дете и си е имал някаква детска любов, бил е любопитен относно интимни неща и т.н.

Като бях може би на 17 (не помня точно), братовчедка ми, която е с 8 г. по-малка, директно ми каза да си покажа онази работа, понеже тя не била виждала и ѝ е било любопитно. И това го каза съвсем спокойно, все едно нищо нередно няма в това. Просто дете на такава възраст не приема нещата по този начин, няма го още това усещане за морал, нередност и подобни. Аз разбира се, тогава в пика на пубертета, тъкмо започнал да води полов живот, се засраминх, бях шокиран и не знаех какво да ѝ отговоря. Бях в шок, че дете на толкова години вече се интересува от такива неща. Но при нея явно беше чисто любопитство. Опитах се да и обясня, че не се прави и не се говори така, че това са лични интимни работи и т.н. Но от позицията на пубер едва ли съм обяснил много добре, а и тя надали да ме е разбрала много тогава.

4.   Просто му обясни, че роднини не могат да бъдат гаджета / съпрузи и пр. На 9 години няма как да е "влюбен" в когото и да е. Моето предположение е, че родителите му не му обръщат никакво внимание, на него му е скучно и е по цял ден пред компютъра. 90% от децата в България са така. Няма контакт с родителите, "оправданието" е, че "живота е труден", нищо, че никога в историята не сме били по-задоволени и така. Такова е положението тук, това, което можеш да направиш, е да му отклониш вниманието от това, но детето не е виновно, жертва е.

6.   Не дей му говори такива неща, защото ще разкаже на родителите си и тогава ще стане гадно.

7.   Браво на коментар 3!!! Имало и интелигентни хора!

8.   Може от неговия акаунт да пише баща му, даже сигурно е така, направо режи не отгоаряй, виждал съм го това и друг път.

9.   Ти си каката,отракай го теоретически и практически когато се видите в България.Ще ти бъде много благодарен и предан,повярвай ми!

10.   Помогни на момчето, какво лошо има, вдъхни му кураж, скоро ще започне да гони мацки, дай му уроци!?

11.   Правиш скрийшотове на всичко, което ти е писал и ги пращаш на родителите му да си сложат синчето в ред и да му обърнат внимание. Децата на тая възраст трябва да играят и да си четат книжките за лятото не да се заглеждат по какички и да навлизат в темите за възрастни. Аз лично така бих направила. Другият вариант е казваш му директно как стоят нещата, че първо сте роднини, второ е прекалено малък, щом се прави на компетентен по въпросите за възрастни значи може да понесе истината. Преди 9 г. когато бях 11 клас едно пишлеме от 6 клас тръгна да ми пише и да ми предлага да сме гаджета естествено го отрязах. ж. 27

12.   Номер 9 ти нормален ли си първо са роднини и второ все още е дете?

13.   Аз имах случка с моята братовчедка. Още не бяхме семейни. Бяхме пийнали, възбудих я, тя се смееше, и уж се дърпаше. Но когато трябваше да действаме, тя се дръпна. На няколко пъти така, а и личи, че малко и трябва. Накрая и казах, че ужасно съм надървен и не издържам. Тя каза, добре, но само отзад, за по-сигурно. Помогна ми да го вкарам, намаза се с някакъв крем за ръце. Тясно дупе, хубав секс стана, и тя се изкефи. След време, като и напомнех какви сме ги вършели, тя отрича. Казва, че не сме правили секс, а само ми е "помогнала да свърша".

15.   По-добре да не започвате връзка. Любовта си е любов ама ще настроите всички роднини.