Споделена история от Семейство

Жени, които не искат да имат деца.
Има ли такива жени и колко често се срещат? Въпросът ми е насочен към тези жени( ако ги има в този сайт), както и към хора, които са срещали такива. Нямам предвид жени, които не искат също и връзка с мъж, а жени, които искат да са обвързани, но без да имат деца.

Коментари

51-75 от 75

75.   64, през прага на смъртта всеки преминава сам, независимо дали има деца или не. Не пожелавай другиму мъчителна смърт и самота, защото не знаеш какво бъдещето гласи за теб. Никой не е застрахован срещу това.

76.   26 тъй като виждам, че си против феминизма като една жена, която не е феминистка искам да те попитам ти какъв мъж си? В смисъл правиш ли това което се очаква от теб, според патриархалният модел - да носиш финансите вкъщи, да пазиш жена си от други мъже, да осигурявяш добро качество на живот на семейството си и прочие. Забелязала съм, че на днешните мъже са им много удобни точно феминистките, които искат всичко да е по равно, мъжете ги устройва най - вече, че ще са равни и в финансов план, тоест и тя ще плаща за всичко, ще гледа дете и ще работи едновременно, по този начин жената се преуморява а точно мъжа е най облагодетелстван. Та въпроса ми е какво мислиш за това ти?

77.   Интересна тема. Всичките ми познати жени, които не искат деца са в точно един профил.
Голямо его, те се мислят за най красивите, едва ли не да раждат само простосмъртните, те си мислят, че винаги могат да си хванат някой и няма смисъл да хващат някой с дете
Липсващо домакинство, не могат и не искат да готвят, донякъде свързано с горното
Зле позиционирани на пазара на труда, дълго време безработни или работещи на ниско платени и безперспективни позиции.
Моногамни, поради горното те имат нужда някой да ги поддържа постоянно, имат дълги връзки
Акцентират на сексуалния си живот, ясно е че ако имаш жена, която не готви, не работи, нямате деца трябва да компенсира с нещо
Често имат големи разлики с гаджетата си, ако теоретично са на 30/35 те си хващат на 50 или на 25,защото на тези години мъжете не им е до деца.
От бедни семейства, ако имаш много пари наследствено не е проблем, че не работиш или не можеш да готвиш.
Мързеливи, те до голяма степен не могат да гледат даже себе си и ходят с неизгладени дрехи например
Домошари,обикновено приятелите са на една вълна и с едни и същи разбирания, на определена възраст всичките ти приятели са женени и имат различна ценностна система
Неамбициозни, предпочитат да се влачят по течението и да не излизат от зоната си на комфорт

78.   75, човек не идва точно сам на този свят. Нима майката не го чака с нетърпение, а нима няма доктори около него да му помогнат при идването? На никого не пожелавам мъчителна смърт. Но защо реши, че да нямаш деца е мъчителна смърт? Нали досега ме опровергаваше??? Не що омекна май...

79.   76 виждам, че си жена която иска сигурност и това е твое право, но как може да задаваш какъвто и да било въпрос на този неандерталец? Не виждаш ли колко просташки и вулгарно се изказва, такива хора не заслужават нито капка внимание. Освен това го питаш той какъв мъж бил, първо на първо той НЕ Е мъж, той е жалко подобие на човешко същество с развинтено въображение, болна психика и тотална дезориентация за мястото си в обществото.

80.   76, не само аз съм против феминизма, а над 68% от мъжете, които станаха мизогинисти, заради всеобща феминистична политика по света, налагана от мракобесния либерализъм. Аз отговорих на много въпроси, но модераторките-феминистки не публикуват коментарите ми. Дето се вика "и ножа и хляба е у тях"! Как тогава мъжете да не мразят жените с такава гавра към мъжкото съсловие. А и остана ли нещо женско, за което да ги обичат? Отговорих и на 63, на 71, а да виждаш коментарите ми? И на 74 щях да отговарям, но няма смисъл да си губя времето. Щом лично ме питаш, ще ти отговоря. Възпитан съм в патриархално семейство и съм създал такова. Финансирам изцяло семейните нужди и се старая на жените нищо да не им липсва. Жена ми няма никой да посмее да я закача, защото ще си има работа с мен. Освен служебно и в рамките на допустимото отношение към мъжете не знам тя да се е впускала в авантюри. Нейната заплата, като работеща в счетоводна къща е колкото социална помощ за някоя мургава индо-българка, водеща се самотна майка с 5-6 деца. От феминизма печелят повече мъжете, защото оставят жените да "опъват каиша" и да се напъват за да поддържат темпото на мъжете. Равни във финансов план никога не могат да бъдат, защото жените са нископроизводителни и работодателите не ги предпочитат и наемат мъже. Изравняването на заплатите не води до увеличаване на женските, а до намаляване на мъжките и за това мъжете не дават максимума от способностите си. Жената се преуморява, защото не е по силите и да се съревновава с мъжа. Отглеждането на децата е женска работа, защото мъжете имат по-важни задължения, осигуряващи условията за живот. Много мога още да ти обяснявам, но не съм сигурен дали модераторките ще пуснат коментарът ми. Патриархалният начин на живот е най-съвършен от всички останали, доказано е в исторически план. Дано успееш да го разбереш, ако можеш да го прочетеш.

81.   26/31/53 e един напълно психясал дърт алкохолик, че и парадира с това - 'редовно си пия по 50 гр. Смирноф всяка вечер за спокойствие'. Отврат.

82.   да си хванат някоГО ... да хващат някоГО

77, само не казвай, че ти си на високоплатена, че и перспективна позиция.
А за моногамността.. Повярвай ми, ако мъжът ти разбере, че му изневеряваш, бързо-бързо ще станеш самотна майка, дори да си най-добрата готвачка и гладачка ;) А откъде знаеш мъжеТЕ И на 50, И на 25 какво искат, през толкова много ли си минала?

От злоба си изписала пореден куп глупости.
Някои от доводите ти са взаимноизключващи се, а други пък важат за маса жени, било то майки или не. Не разбра ли, че с писане на глупости за хората, на които завиждаш, няма да си оправиш самочувствието? Будиш съжаление.

83.   Отново абсолютни глупости от 80 на жените им плащат по - малко, точно защото стават майки и следователно не са годни поне година да бъдат на пазара на труда,. В някой страни вече има отпуск и по бащинство, защото не е работа само на един човек да възпитава дете колко абсурдни и неточни аргументи представя отново този индивид с забавена мисловна дейност. Ако зависи от такива като него и права няма да имате дами.

84.   80 ти можеш само да отговаряш, това обаче не значи, че глупавите ти изказвания имат каквото и да било значение. Във вкъщи ще си тропкаш с краче, не и пред силни и успели жени, в тяхно присъствие ще мълчиш и всички знаем, че в днешно време тези жени не са малко на брой.

85.   80 ей бонбон голям си сладур, жена ти нямала не се впускала в авантюри а ти верен ли си както повелява Библията или джиткаш из целия град? Искаме да знаем спазваш ли благоприличие, на колко годинки си, какво образование имаш, упражнениявал ли си физическо насилие върху жена /мъж?
Поздрави от Феминисткия клуб
Послепис: Благодарим ти за рекламата, която ни правиш бонбон :)

86.   77 и работя и уча, не не умея да готвя, правя нещо лесно за себе си, защото не ям по много и гледам да е здравословно. Идвам от средно заможно семейство, и никога не ме е издържал мъж, та аз даже за сметката се карам да бъде разделена по равно, често ми правят забележка затова и може донякъде да са прави. Амбициозна съм и да не ми липсват ухажори, но харесвам мъже които знаят, какво искат и защо така, че може да се каже, че предочитам по - големи, защото те са и по узрели интелектуално. Деца не искам, защото не е за мен, точно по успелите жени от които взимам пример около мен, нямат деца или са родили на по - късен етап ( включително и майка ми) за да си изградят солидна и печеливша кариера. А това за дрехите не се излагай става смешно.

87.   Е, хубава работа №81?! Може ли такова отношение към мен? Да ме наречеш дърт психясал алкохолик, който парадира с това, че изгълтва по 50 гр. Смирноф за спокойствие всяка вечер??? Ако всички алкохолици пиеха, като мен само по 50 гр. концентрат и то само вечер от собствения си запас, ресторантите и кръчмите щяха да фалират. Така че, много ще има да чакат ресторантьорите да спечелят от моя "алкохолизъм"!
81, изобщо не съм дърт и съм си много хубав. Може би ти искаш да ми се харесаш с тези "суперлативи", но отдавна съм женен и никога открито не изневерявам на жена си!

88.   Абе чудя им се на тея мъже плюят жените които не искали деца а мъжете които не искат деца аз бях такъв и казвам бях защото една жена много добре ме изигра и ми разказа играта. Значи ситуацията е следната аз млад в със светло бъдеще се хванах с една жена, ходихме около години и в един момент ми казва бременна съм трябва да се оженим, аха ама аз и обясних още в началото че за деца не мечтая, нямала да го махне да съм поемел отговорност за какво питам аз за това че ме е излъгала че се пази ли? След това живота ми стана ад, ожених се разведох се, и до ден днешен ми изяжда всичките пари, пропуснах да спомена, че издържам нея и две деца защото с моя късмет близнаци, не работи не търси работа а аз съм и длъжен виж ти колко хубаво. Чудя се къде бяхте на времето вие момичета които ясно заявявате без лъжи че не искате деца и не искате мъж които да ви е просто един роб. Карате се за феминизъм и глупости, моята жена не е феминистка тя е жена която си мисли, че аз съм длъжен да я гледам до живот защото ми е родила деца. Не ме разбирайте погрешно обичам си децата, но не съм искал да ме застига това.

90.   "отдавна съм женен и никога открито не изневерявам на жена си!
Много си секси да се видим на закрито да и изневериш, с мен Тодор от София, харесвам мъже като теб обезателно искам да се видим <3333

91.   86, спомена че учиш. Едно че си леко неграмотна, второ че си още момиче, ти не си жена! Съгласна съм, че трябва да имаш пари и работа, дом, преди да имаш дете. Но не да плюеш на децата изцяло. Не било за нея. А какво е за теб? Да поемаш големи... и да си консуматор само да хабиш т. хартия ли? То не бяха ухажори и не знам си какво, слез на земята, не си чак толкова красива...

93.   91 сигурно си същия глупак, който коментира над 1000 пъти, крайно време е да се осъзнаеш! И не не са за мен, и това не ти влиза в работата гледай си старините.

94.   91 прост и вулгарен както винаги. Просто не му обръщайте внимание дами.

95.   №90, Тодоре, педераслъка днес се промотира навсякъде от либерастите и феминистките. Това е и причината жените да не искат деца, да се правят на мъже и да ядат шамари от мъжете заради женска простащина. Ти сигурно не си Тодор, ами си Тодорка и искаш мъж да те опъне, за да ти начеше а-клоалното отвърстие. Както казах, аз съм с патриархално възпитание и не признавам днешната извратения, а и съм гнуслив по рождение. Не вкарвам мъжкия си полов орган в отвор, от където излизат фекални мръсотии. Там в София сигурно има клубове на пердисистите, гейовете или ляворезбестите, както там се наричат и някой манафин може да задоволи желанието ти. С феминистките напишете друга истанбулска конвенция, където по закон мъжете да се подчиняват директно на място, щом жена или педераст ги посочи.
88, не си само ти. Много мъже днес са на тоя хал, а феминистките се хвалят, че са успели да прокарат закони с които да тормозят-изнудват мъжете. Там където несправедливите за мъжете закони ощетяват и унижават мъжкия авторитет, истинските мъже прилагат мъжко правосъдие. За да не се стига до твоето положение е необходима дресировка за жена като твоята, за да си знае мястото.
№85, алооооо, феминисткия клуб!!! Сигурно 83,84, 85, и 86, представляват феминисткия клуб от една жена, която ме поздравява! Благодаря! Предполагам коя си, но ти си мисли, че не знам. Разбира се, че жена ми не ми изневерява, защото не е феминистка и си ме обича, но ти много добре го знаеш от другия сайт. Тя знае, че и аз не и изневерявам, защото мъж жена не пита и задоволява физиологичните си нужди, когато има такива както намери за добре. За жената не трябва да е изневяра, когато мъжът и отиде на проститутка, за да не я тормози, ако е в менструален цикъл. Електроинженер съм щом това те интересува, макар, че също го знаеш. На жена си дори и тон не съм и повишавал, а се старая всячески да е щастлива. Да посягам на друга жена не ми се е налагало, но ми се наложи да пребия двама от мургавите ни събратя, които пробиха предната гума на Тойотата с нож, за да ме ограбят. След това ми стана жал за тях и им дадох по 10 лв. защото били гладни, а те ми казаха -"ти си патрона бате, ако искаш още утре ще откраднем две гуми за колата ти"! Сега по ред на останалите ти постове!

" В някой страни вече има отпуск и по бащинство, защото не е работа само на един човек да възпитава дете колко абсурдни и неточни аргументи представя отново този индивид с забавена мисловна дейност. Ако зависи от такива като него и права няма да имате дами"

Няма проблем да има отпуск и по бащинство, но само ако жената е болна или негодна да гледа децата. Колкото до женските права, то те трябва да се простират в определени граници и не трябва да са над или равни на мъжките, а винаги под тях. Мъжът трябвя да получава достатъчно, за да издържа семейството, а жената да се грижи за дома и децата. Той е глава на семейството и винаги ще бъде. Когато жените имат претенции за нещо, ще го изразяват чрез мъжете си. В противен случай настъпва хаос както днешния, и на мъжете им се налага да въвеждат ред в обществото налагайки мъжко правосъдие с юмручното си право!

"84. 80 ти можеш само да отговаряш, това обаче не значи, че глупавите ти изказвания имат каквото и да било значение. Във вкъщи ще си тропкаш с краче, не и пред силни и успели жени, в тяхно присъствие ще мълчиш и всички знаем, че в днешно време тези жени не са малко на брой"

Хайде пак, изказванията ми били глупави. В къщи ще си тропкам с краче?!?!? Е, то 46№ краче, бая здраво ще тропка. И, пред кои силни и успели жени ще мълча, дето ти знаеш, че не са малко на брой? Да не би ти да си от тях?

"Деца не искам, защото не е за мен, точно по успелите жени от които взимам пример около мен, нямат деца или са родили на по - късен етап"

Прочети баснята за лисицата и гроздето! Деца не искаш, защото или не можеш да имаш, или мъжете не искат да ти направят, ако си грозна, проклета или целулитна. И, ще родиш на по-късен етар друг път! Ако изпуснеш питомото, много ще има да гониш дивото (Михаля). А колко си успяла, само ти си знаеш. "Успелите" жени са успели с проклетията си и мъжете не ги искат. За това си остават "успели" и самодостатъчни до края на живота си .

104.   91, жена красива няма. Казват, нямало грозни жени, имало пияни мъже! Още ренесансовите художници са рисували "хубавите"жени мазни и дебели, защото им е било по-лесно да рисуват заоблени фигури, пък и били все от богати фамилии, предпочитани за рисуване. Мъжкото тяло е осеяно с красива мускулатура и е трудно за рисуване. Женската красота е в съзнанието на мъжа под въздействието на половия нагон. Ако на мъжа либидото му изчезне, всички жени ще му се сторят грозни, дебели, целулитни с огромни задници-ханшове и с тесни раменца с големи глави! Такава е истинската женска същност! Мъжкият пол е природно по-красив от женския и е физически много по-силен, но всеки има различна представа за красотата!

109.   Хора, излагате се. Спрете се вече. Който иска да ражда, а който иска да не ражда. Това е личен избор за всеки. Да имаш дете е невероятно и красиво, освен че е и много трудно. Но който не иска такъв тип емоция, нека няма деца. Хайде, наистина няма смисъл от нападки.

Да сме живи и здрави. Какво повече ни е нужно...

114.   95 и 104 са един и същи човек, в по-долния коментар просто си признава, че е хомосексуалист и затова е така озлобен. Като в баснята за гроздето както се изразява, гроздето е кисело. Всъщност това е и иденственото, което може да повтаря.

115.   114, хомосексуалист сигурно си ти. А, може би си хомосексуална-фаминистка. Те феминистки, гейове, пердисисти, 33-те пола-джендъристи и всичката извратена пасмина са все творение на феминизма. Чудя се, до кога мъжете ще търпят тая женска гадост да трови Европа, като налага законите си чрез Брюксел, дирижирани от гнусния дърток Сорос? Добре, че истинските мъже не си поплюват и слагат побеснелите жени на мястото им, а по накога дори ги "оставят на място"! Да видим до кога световното женско правителство ще се задържи на власт, а и нашето правителство с многото си женски министри народът скоро ще му види сметката. Тогава Фандъкова няма да харчи парите на данъкопратцине за охрана на гей-паради и да финансира женските ТПО-та дето искат да тормозят мъжкия пол!

Стига толкоз феминизам! Стига ни!
Аз казвам ви спокойно и без страст,
че, ромът си е ром, но си е циганин,
а, гей и да е гей - е педераст!

Тя стана вече, като в ромска сватба,
и, нямам си представа как ще бъде,
кажеш ли му, че е гей се радва,
но, кажи му педераст те съди!

117.   Под темата Не искаме да раждаме деца и да се грижим за родителите си същия дето реве, че не бил хомо се представя за жени и твърди, че има много приятели от този типаж. Сами си правете изводите този наистина не е добре.

118.   Има. По-добре да нямат отколкото да създадът дете, което не могат да гледат.

51-75 от 75