Споделена история от Семейство

Криза в отношенията
Как излизате от рутината и еднообразието? Имам семейство от 10 години. Нещо напоследък нещата невървят. Интересите ни са различни ( което е добре до някъде), всеки има свое хоби, грижим се за децата, но от известно време нещо недостига. Умора ли е, еднообразие, битийни истории? Живеем като съквариранти, сякаш се познаваме добре и всичко е твърде предвидимо. Как се справяте с това. Забелязвам, че мъжете започват да търсят нещо неангажиращо странично в посока секс(сякаш така нещо се компенсира? ), жените или много различни хобита или ако са прекалено освободени сексуално същото. Това обаче, едва ли решава нещата. Кое ви обръща така, че да погледенете на партньора с други очи?

Коментари

1.   Осъзнатия избор да останем заедно .

2.   Седят и траят, няма други очи, но като си го обичаш, може да разнообразните малко живота.

3.   Търпението

4.   И аз се питам същото.. Просто мъжете имат много неща за даденост и ги мързи да правят каквото и да било да задържат половинката си.

5.   Трябва да си намерите общи занимания. Например пътуване до харесвана и от двамата дестинация, без децата обаче. И да, мъжете които имат повече свободно време, доста често си намират нещо странично. Гледайте да правите повече неща заедно, това е решението.

6.   Номер 4, права си и все трябва да ги тикаш.Как не се сеща,една прегръдка, поне цвете от време на време.А като дойде време за секс, веднага действа,хайде... Хайде ама не става така.Трудно е в такива моментк, много

7.   Как да се обърнем с нов поглед към другия? Жени опитайте да изговаряте това което ви е нужно към момента прегръдка, обяснение за нещо.Провокирайте го с ново бельо,което да свали. Май мъжа последен разбира,че отношенията с жената до него не са ок?

8.   6 аз бих се отдръпнала адвала на мъж дето си иска, дори без цветя, но на моя все аз трябва да му предлагам.

9.   Да бате, мъжете да правят "еди какво си" за да задържат половинката си, пък обратното не? Трябва да е взаимно това и от двете страни. Не от мъжете или от жените конкретно.

11.   Намери си ново хоби.