Споделена история от Семейство

Баба ми ме обижда и ми говори мръсни думи
Здравейте, вече от доста време насам баба ми има някакви периоди, в които тя ме обижда, и заедно с обидите ми говори много мръсни думи, които няма да цитирам, хем, защото са гнусни, хем защото едва ли ще ми одобрят историята, ако ги напиша. Търпях много време, но вече ми писна. Не знам какво да правя. И също не знам защо го прави, дали понякога има проблем с алкохола, или има друг проблем, но ако може за съвет какво да правя, защото вече не издържам. Доста често се случва.

Коментари

1.   Усмихни се на бабето, напомни ѝ, че един ден ще кисне в кревата/инвалидната количка и ще те моли да ѝ бършеш памперса. Да си знае каква "инвестиция" прави, когато говори глупости.

2.   Баба ти има нужда от психиатър - сори за това обаче тя как може да те обижда. Акъл има ли ? на кого е майка - на майка ти или на баща ти .

3.   Здравей! На колко години е баба ти? Само с нея ли живееш?
Моята баба беше с деменция. Много време ни трябваше на цялото семейство докато я усетим, че е така. Случвало ми се е да намирам счупени неща вкъщи, на малкото ми коледно плюшено мече (5см) му бяха откъснати ръцете, разни разместени неща... В един момент стигнахме до извода, че горката жена не е с всичкия си. Случвало се е да се караме много. Гледала съм я как жестоко обижда собствения си син (баща ми), както една майка не би го правила и както никога не бях я виждала. Правеше някакви супет неадекватни неща. Вареше месо както е в найлона и накакви други такива, дори беше вадила нож на близките си. Разбрахме, че всичко е от болестта.
Обърнете внимание . не знам сам/а ли си с нея, но може би й трябва лекарска помощ. Неврологичната клиника на Александровска болница е има отделение за деменции.

4.   Казваш, че баба ти те обижда и ти говори мръсни думи. Ти използваш думата МРЪСНИ и исторята ти е публикувана. Аз също ще използвам тази дума и да видим дали моя коментар ще бъде публикуван. Авторке тази твоя история също е измислена, защото вече се чудиш какво да публикуваш. Писала си и други подобни истории. Много ти се иска да обвиняваш всички хора. Така както пишеш изглежда си младо момиче, защото ако си голяма жена баба ти няма да ти говори така. Я ни кажи на колко години си. Ако си младо момиче ти нямаш ли родители на които да се оплачеш. Само недей да казваш, че твоите родители са загинали в катастрофа и затова ти живееш с баба си. Не си обмислила добре историята си затова тя мирише на скроена с бели конци. Няма как стара жена да има проблем с алкохол, по-скоро ти може да имаш такъв проблем, защото вие днес от много рано започвате да пиете алкохол. Не вярвам тя да има какъвто и да е проблем, по-скоро ти имаш проблем защото не спираш да се оплакваш от всички и за всичко. Спри с твоите фалшиви истории , не ти ли омръзна вече. Моля коментара ми да бъде публикуван.

5.   Авторке имаш ли намерение да ми отговориш на въпросите:
1. На колко си години
2. Имаш ли родители
Щом искаш съвет какво да правиш, съвестта ти трябва да ти каже, че трябва да ми отговориш на въпросите. Ако не ми отговориш на тези два въпроса това означава, че историята ти е наистина фалшива. Твоето мълчание ще потвърди мнението ми за теб.Чакам твоя отговор.

7.   №5, как разбра, че е авторка, а не автор?

9.   Смешно е, баба ти ти говори мръсотии.