Споделена история от Семейство

Мъжът ми постоянно иска секс
Здравейте жена на 42 съм, а мъжът ми вече е на 41 но постоянно ми налита за секс. Почти през вечер ме прегръща през гърдите или под кръста и често го усещам как е възбуден. Когато аз се къпя, беше започнал да идва под душа, за да ме предразположи ме измива цялата, но така аз се чувствам все едно съм някаква секс играчка. Опитва се дори да ме целува отдолу, което мисля че е супер извратено. За това и взех да се къпя когато не е вкъщи или вече си е легнал. Държи се мило, купува ми разни неща, често приготвя вечерята, но аз не мога да откликна на желанията му. Пък и от майка ми знам че вече след 40 е добре секса да се намали на веднъж на 2-3 месеца. Чудя се дали има хапчета за намаляване на потентността и как да му ги дам - може би в питието или храната? Имате ли други идеи?

Коментари

1.   Щастливка. Ако можеше и да го осъзнаеш. Има хора, невиждали секс от месеци и години и умират за такъв.

2.   Трябва да се намали секса? Да те целува отдолу е извратено? Ти в саксия ли си расла или какво?
Вместо да се радваш, че не е тръгнал да ти кръшка, а даже иска да ти достави удоволствие, ти се правиш на монахиня. И защо трябва да се намали секса, че ми стана интересно? Ако не знаеш жените точно над 40 имат супер силно желание и много по - добър сексуален живот. Не се дърпай, защото следващата ти тема ще е "Защо мъжа ми НЕ иска секс", ама отговора няма да ти хареса.

Една мъничка

3.   Хахаха както каза номер 1 верно си щастливка,та радвай се че изобщо иска.Пък тва з намалянето на секса е ълна глуост,майка ти малоумна ли е!?

4.   Баси ненормалния. Не че нещо, ама нещо му хлопа дъската на тоя.

5.   Ами послушай майка си , това е най-бързият начин да пратиш мъжа си в чужди ръце...Не е истина направо какви хора има...После вой по форумите защо не им върви брака ...

6.   "Пък и от майка ми знам че вече след 40 е добре секса да се намали на веднъж на 2-3 месеца."

Майка ти сигурно ти е казала и да се къпеш веднъж през 15 дни. Пълна откачалка.

При мъжете има нещо като втори пубертет, вероятно е това. Ти се радвай че те харесва и те търси, вместо обратното. Като му отказваш, ще си намери, после ще ревеш че ти е изневерил.

7.   Тва да не е майтап, на моят мъж аз му предлагам, последно не знам кога сам искаше. Пък и готви и подаръци ти прави,, че то мечта..

8.   Радвай се, че още те желае. Ако продължаваш да го отблъскваш, ще си намери секс при някоя друга. А това за веднъж на 2-3 месеца няма да го коментирам. Не може всеки ден, но 2-3 пъти седмично е добре за мен.

9.   Авторке, ако изглежда добре и е чистоплътен, ако може поне по 20 мин. а не за 5 и да издиша, пусни го под наем, така и то доволна и той. Пък и някой лев ще изкарате :)

10.   Никой не може и не трябва да бъде каран да прави секс против волята си. Всеки си има свое право на избор.

Обаче фактът, че обмисляш да му даваш някакви хапчета, които да намалят потентността му без негово знание и съгласие говори изключително лошо за теб! Ти как би се почувствала, ако някой имаше намерения да ти слага някакви хапчета в храната или питието? Това си е чисто престъпление!

11.   Разделих се с бащата на дъщеря ми преди 4 години, приключих една невъзможна връзка преди 3 месеца и когато чета, че има жени като теб:) направо не мога да повярвам, че съществуват. Вниманието на съпруга ти е напълно нормално, но твоето поведение, поне според мен не. Звучиш като жена над 80, а ти си на 42 - както и аз:)

12.   'От майка ми знам.... ' - стига бе, 42 годишна жена се води по акъла на майка си. Едно нещо е абсолютно вярно в тоя живот - при хората няма задължителни неща. Много жени точно на твоята възраст започват да искат повече секс, така че какви ти ги разправя майка ти - бабини деветини. Вземи се в ръце и се осъзнай, поне мъжа ти все още те обича и е привлечен от теб. А ти дали изпитваш същото към него?

18.   Аз съм м36 искам не през ден а всеки ден, правя и подаръци и кво ли не а жена ми на 33 даже и 1месец може без да правим, уж не ми изневерява. Ако я хвана да ми дава хапчета за да не ми се иска, ще я дават по новините

19.   Ти си на 42 години, и те желае! Това е голям късмет и трябва наистина да си доволна от това ако обичаш мъжа си де. Ти обичаш ли мъжа си? Ако не го обичаш тогава разбирам твоето отношение. Но ако го обичаш,радвай се,че те желае! Не слушай майка си, тя явно е с много стари разбирания. Хора на 60 години правят само да има с кой...а ти се оплакваш,че те искат, такава тема не бях виждала. Ако не го обичаш и не го желаеш вече кажи му, или ако просто се срамуваш от неговите желания? Но говори с него недей да му слагаш разни неща,това си е престъпление. Кажи му истината в очите кажи му, проблема си, и притесненията си. И дано се реши "проблема ти".

Садна

20.   За над 40 и за фригидността на майка ти не знам, но знам нещо друго.
Ако аз се опитвам толкова много за да съживя нещата с някой, който не полага усилия насреща, най-вероятно го правя като последен голям опит за този човек. И ако след това видя, че не само не се оценя, не му се дава шанс и не се откликва, вече съм на друга вълна. За мен това, което чета ми прилича на мъжкия последен опит и нашия начин да се уверим, че страницата има нужда да се затвори с последен 100%ов опит.

21.   Не мога да повярвам на ушите си....Ти сериозно ли?!? Ама пълни глупости ти е говорила майка ти. Явно както тя така и ти сте с мноого ниско либидо. И като ти чета писанията май не си била ниикога по секса. Евала на мъжа ти. Баба ми ми разправяше преди години не си спомням точно вица но беше нещо такова. Някакъв отива на доктор....доктора го пита:
Пиеш ли?
Не
Пушиш ли?
Не
Секс правиш ли?
Не
Доктора накрая казал... Ми ти си си жив умрял, бе.

Та така и ти на по 40г. не значи, че трябва да има секс по-график или че вече понеже си в тая възраст не можеш да правиш разни работи. Баш сега му е времето. Годинките минават и като станеш вече на преклонна възраст ти пожелавам, тогава ше искаш много неща ма няма да можеш. Пак пример прост :) пра баба ми на 82 в дните преди да почине искаше да и сипем водка с кола- тя бе жена скромна, постояно затворена, никога не бе пила алкохол. Е сети се, че живота има някой благини...но късно. Така,че ако ти не искаш директно го кажи на мъжа ти. Ако пък сама си слагаш скоби...отпусни се малко. Един живот живееме.

22.   Ти си болен мозък.
Остави мъжа си на мен, пък ти ходи слушай майка си и дано станеш като нея.
Моя едвам го навивам за 2 пъти седмично. Ще взема да го сменя с твоя.
Ужас какви хора...Поршета имате, не знаете как да ги карате.

23.   Едно селско момиче трябва да отиде в града да се учи и сполучи. За де не плаща много пари за квартира, поделят стая с неин комшия, който учи в същият град. На изпроводяк, майка й я съветва, внимавай вечер когато се приберете в стаята, каквото и да ти казва, ще казваш -не бива. Послушала съвета на майка си, и спокойна отива в града. Преградили си стаята със завеса и всеки си ляга в своята половина. Още същата вечер, момчето като надушило женско тяло в стаята, самолета му литнал и попитал момичето -бива ли тази завеса да ни разделя и да не се виждаме? Сетило се момичето какво и зъръчала майка й, и отговорило- "не бива". Ами щом не бива да я махнем и така направили. Като вижда полуголото момичето в леглото, още повече се надървил, и пак го пита, а бива ли да лежим в отделни легла, пак маминият съвет-"не бива"!? А като не бива, ела при мене в моето легло. После е ясно какво се е случило. Отива си момичето на село и майка й пита, е как е в града, изпълняваш ли съвета ми, а момичето отвръща, ех майко, с това твоето -"не бива", по цяла нощ ми го набива. Та така стоят нещата с майчините съвети, от послушание на майка си, авторката стои на сухо и хваща паяжина, но защо тормози мъжа си, той да не е от дърво!?

24.   И какъв ти е проблема от секса? Пък майка ти... моята майка е на 42 и я чувам почти всяка вечер с нейния. Ти се лекувай, а не мъжа ти.

25.   Това е измислена история,абсолютно съм сигурна.Няма такава жена,която в ръцете на мъжа,който сама си е избрала да се чувства като секс играчка.Няма жена,която да не иска мъжа и да да не я целува по всяка част от тялото.Животът напоследък е толкова труден,че и много мъже станаха импотентни от грижи за оцеляване,а тая"авторка"хем по-голяма от мъжа си,хем видиш ли хапчета ще му дава да не си иска.Глупост,абсолютна лъжа.Та те такива,дето са по-големи от мъжете си се борят като лъвици да не им го отмъкне някоя по-млада.Съшита с бели конци история.Моля ви,уважаеми модератори,публикувайте коментара ми,силно ще се надявам на отговор от"авторката"

26.   Виж първо си вземи хапчета ти но от лекар специалист. Проблема е в теб и това твое отношение ще те доведе на 45 год да си кукуваш сама. Радваи се на обичта и близостта на мъжа си, в противен случай слушайки маика си ще съжаляваш. Много жени правят твоята грешка и остават самотни. Ако не държиш мъжа си до г.. за си тои ще отиде друга де. Наслаждаваш се на желанието към теб докато го има, изгуби ли се изгубена на тези години оставаш. М на 43.

27.   Хахахаха... хахахаха хахаха...хааааахахахахахахаха...
От майка си знаела, че след 40 било хубаво секса да се намали...
Ох не, не мога...хахахахахахахахахахахахаха...

28.   Ти като не искаш той ще ходи при друга и проблема е готов!

29.   Моят не иска.