Споделена история от Семейство

Обърканост
Здравейте! Искам да Ви разкажа едни случки, които много ме объркват и честно казано не знам какво да си мисля. Аз съм жена на 26 години, а моят приятел е на 36 години. Имаме връзка от 3 години, живеем заедно от 2 години. Той е искрен човек, не е двуличен, свестен е, не е като повечето мъже, които се интересуват само от преходни неща. Никога не ми е изневерявал за тези години и знам че не би го направил, както и аз. Нещото, което много ме мъчи е че той крие от мен. Наскоро случайно разбрах, че е поръчал нещо, за което даже не ми е и споменал, не знам какво е и, ако не бях прочела смс, който получи нямаше и да разбера за това -крие от мен. Не е подарък за мен, защото мина много време (2 месеца). Мъчи ме това, че аз нищо никога не съм крила от него, всичко съм му споделяла, а той крие това. Най-гадното е, че пратката не беше локализирана до нашата къща, а до друго място, за да не я видя. Няма си любовница, сигурна съм, но защо крие.... Не съм му казала, че знам. Когато се скараме се опитва почти веднага да се сдобрим , извинява ми се и когато той е виновен си признава това, казва че много ме обича и не знам какво ще прави без мен ако го оставя, защото се е държал по еди какъв си начин и сме се скарали. Не мога да разбера само защо крие от мен пратката, че я има. Той я получава, но не знам от кого, дали той е поръчал или на него е поръчана, но ме вбесява факта че крие, дори казва друг адрес, защо го прави....?

Коментари

1.   Ма ти си ненормална бе. Добре, че нямам нищо общо с жени, като теб.
И аз съм твой набор, ама ти звучиш, като 20 годишна психарка.

2.   А ти защо криеш от него, че знаеш? Много се обичате, ама си нямате доверие и играете на криеница. Не питай нас, питай него.

3.   Да не би да е подарък за Коледа?
Изчакай дотогава, ако не ти се изясни въпроса, попитай го. В зависимост от отговора ще разбереш дали се опитва да скрие нещо или не.

4.   Никога не бъди на 100 процента сигурна, че другия си няма любовница. Няма такива като '' ама аз знам, сигурна съм'' и т.н. Мъжете са страшно изобретателни, чак не е истина колко. Това,че живеете заедно, че се прибира вкъщи , лягате си един до друг не значи, че не може да има нещо странично.
Самият факт е, че има поръчка, но не я донесъл вкъщи, значи ,че това не е нещо, което може и иска да ти каже. Ако беше нещо за теб, за вас, щеше да е вашия адрес, или нещо познато. Защо не го попита направо още тогава? Примерно, че си видяла случайно и за какво става въпрос?
Толкова искрен и свестен мъж, а явно си има нещо странично.
Не идеализирай прекалено много някого, колко е свестен, искрен, читав, защото така като прогледнеш за истината повече боли.

5.   Е, колко теми ще пускаш по тоя повод!

6.   Не искам да те нараня ама мисля, че си има любовница.