Споделена история от Семейство

Проблеми
Здравейте! Жена на 27 години съм. Имам връзка от 4 години с мъж на 35 години. Живеем заедно, сгодени сме от 3 години. Понякога се караме, за дребни неща, но и двамата сме инати. Има някой неща, които напоследък ги мисля и ме мъчат. Той споделя почти всичко с майка си, дори казва на нея неща, които на мен не, търси повечето пъти нейното мнение, а не моето, въпреки че и двамата сме зрели хора, и също по неговите думи съм умна. Случвало се е да му се извиня за нещо, да му споделя че го обичам и после виждам, че това е споделено с майка му, не разбирам защо го прави и дали е нормално. Говори с нея всеки ден по 2-3 пъти. Аз с неговите родители се разбирам много добре, с майка му може да се каже че сме близки, те ме харесват, но ми е странно това, че търси почти винаги нейното мнение и и споделя всичко. Постоянно има страх и мисли, че ще го оставя, въпреки че сме заедно от толкова години, защото в предишни връзки все той е бил зарязван. Аз го обичам, той също ме обича, и колкото и да му казвам, че няма да го оставя, не спира да го мисли. Все мисли, че не е добър за мен, а не му давам повод за тия мисли, че ще го оставя и заменя за по-добро. Иначе имаме общи планове за бъдещето. Другото, което ме дразни е, че докато е на работа вече не ми звънни, много рядко се случва ако има да ми каже нещо, не както преди само да ме чуе, не ми пиши толкова, а на майка му постоянно и все докато не сме заедно, за да не чувам явно. Наскоро разбрах, че е направил и поръчка, за която аз нищо не знам, случайно научих като не беше адресирана до нашата къща, за да не видя явно (не мисля че е подарък за мен ). Не знам какво се случва вече. Знам, че държи на мен и ме обича, доказал ми го е като се лиши от много за да заживеем заедно, предложи ми в първата година от връзката ни, подкрепя ме, до мен е, но всичко, което описах не знам как да тълкувам...

Коментари

1.   А проблемите какви са? За мен ти нямаш проблеми, а си търсиш, ровиш и се филмираш. Съгласявам се, че е неприятно един мъж да споделя много с майка си, обаче предпочитам това, като знам какви мъже има и какви проблеми създават те. А както знаем всеки си има кусур, и ако на твоя мъж кусура е че говори с майка си и майка му не го настройва против теб, а те харесва, какво да кажа златен мъж.

2.   Ами майка му го е накарала нещо да купи и двамата крият от теб. Това не е добре, както и че споделя всичко с нея. Това означава, че майка му има пълен контрол върху вашия живот. А това е лошо, защото тя може да реши да се бърка и да го разруши. Аз си загубих 5 години с един такъв мамин син, дето я слушаше повече отколкото е нормално. Според мен не се жени за него, защото ще ти съсипят живота. разделяй се докато е време.

3.   Не искам да те нараня ама май единствената логична причина е да си има любовница.