Споделена история от Семейство

Неудобно ми е да говоря с брат ми
Здравейте имам проблем с брат ми много ми е странно и отвратително да говоря за това... Той е на 25, а аз съм на 21, но живота стана толкова труден и не можем да си позволим отделни жилища, живеем с родителите си. С брат ми спим в една стая. Там е и проблема. Не съм малка и разбирам, че всеки има нужди, но не знам...

Случва се на няколко пъти се събуждам, се вечер, и го виждам, че мастурбира не се обаждам... постоянно намирам разни чорапи по шкафове и под леглата, гнус ме е... мирише... срам ме е казвам му да си почисти, а той от едното място ги мушне на друго, не знам на какво се дължи това му поведение. Ами да си ги хвърля поне...

Казах на майка ми, а тя - аз да съм му кажела неудобно и било, на мен да не ми е по-удобно, аз ли да ида да изчистя все пак съм му сестра, не изпитва ли неудобство.

Коментари

1.   И аз съм в подобна ситуация.
Но все пак решението е ясно - намираш по-високо платена работа, събираш пари и евентуално си вземаш квартира (може и в друг град). Като се преместиш си намери някой с когото се харесвате и ако се затрудняваш финансово той ще ти помага.

2.   Ами има хора, които трябва да бъдат подсетени за някои неща. Не виждам нищо срамно в това да говориш с него. Сигурна съм че ако намери под леглото си твой тампон ще ти каже ;)Когато мастурбира сигурно мисли че спиш. Кажи му да го прави когато те няма или да отиде до банята. Големи хора сте... как може изобщо да се срамувате от тези неща, все пак живеете под един покрив. Говори с него, за да се чувствате уютно и двамата в общата ви стая :)

3.   Здрасти, аз съм на15 момче, по добре му кажи какво мислиш за да спре. Ако на мен ми бяха казали бих спрял поне пред тебе, (не че спя със сестра ми). Но най доброто е да му кажеш, да го прави в тоалетната.

4.   Ами брат ти си има нужди. Затова трябва на тази възраст хората да си имат стая, нито той е виновен, нито ти.
Съветвам те действително да се постараеш за друга работа, да отидеш в голям град, ако не си вече. По-добре да си делиш стая с друго момиче, да живееш на общежитие, всичко, но да спите с брат си като големи хора в една стая - бляк!
П. П. майка ти е за мен една жена от старо време, тя е научила брат ти да му се ходи зад гъза. За съжаление, такъв е българинът - първо при мама наготово, после при съпругата си. Ти поне си го видяла и се надяваме да внимаваш с мъжете

5.   Защо не вземете един параван и не разделите стаята? така той ще си мята чорапите в неговата част, а ти няма да можеш да виждаш какво прави той...
Лола

6.   А какво да кажа аз - на 35 съм и живея с брат си и майка си в една стая, полудявам направо!!!!

7.   Подкрепям напълно № 5- сложи някакъв параван или декоративна преграда. Ще стане красиво и ще създаде някакво чувство за разделност и лично пространство. В нета има чудесни решения за това.

8.   Ами почти всички мъже (и момчета) са такива. И аз имах подобни проблеми с брат си, за това се отделих в др стая (още от 13-годишна) и вс си ОК

9.   Как ще сложи параван на стая 2х2

10.   Абе какви са тези мъже бе!? На 25 и си седи в къщи. Явно чака да се омъжиш или да заживееш с някой за да му освободиш стаята, иначе отдавна трябва да се е изнесъл...
Направо говори с него и направи н абъзе и коприва, да се съобразява в крайна сметка, а и майка ти да не се измъква така лесно а да ти помогне.

11.   Защо не си направите обща спалня, където да спите заедно. Даже може да потренирате за бъдещия си семеен живот, както го правят всички братя и сестри, които се обичат истински.

12.   А бе брат ти да не е злодей, че толкоз се притесняваш да му направиш забележка? Направи ми една културна забележка или подхвърли на майтап че ще те одуши с тая миризма, белкем схване намека