Споделена история от Семейство

Чувствам се сама!
Здравейте за първи път споделям мой лични проблеми в интернет! На 21 години съм младо момиче,което има крехко сърце... искам да споделя,че в момента ми се случват ужасни неща,всеки изминал ден се чувствам по сама и по-слаба.Родителите ми са в чужбина разделени може би и двамата с нови семейства,дори незнам.Приятелите ми се промениха,нямам най-добър,когато ми стане тежко на душата няма на кой да споделя и всички тези проблеми ги изживявам сама!Нашите ме издрържат,за пари не мога да се оплача,но мисля че родителите са нещо повече от това,което никога не усетих!?

Коментари

1.   Сподели с майка си това, дано се усети.
Въпреки, че до някъде е добре да не ти се бъркат и да те притискат за всичко. Голямо момиче си. На мен на 26 ми натякваха, като изляза :D От 19 до 26 се борих за независимост. А бях се изнесла още на 20.

2.   На 21, а родителите те издържат!? Ако учиш, значи не си сама, имаш си колеги, ако работиш също. Сама може да си, ако си изолирана от света, ако си отшелник някъде. Излез сред хората и ще те забележат, никой няма да дойде да те търси у вас!

4.   Търси път към родителите си. Опитай да поговориш с майка си или баща си поткрито. В началото търсим независимост като се опитваме да ги дистанцираме, после когато видим колко е труден живота, ни светва лампата, кои са важните хора в него.

5.   Не, не съм сама имам мн приятели, роднини, но не ги чувствам като близки дори няма с какво да ми помогнат! Винаги съм се справяла сама и в добро, и в лошо съм била сама. Мойте родители не се интересуват от мен, всеки си води неговия начин на живот... и аз искам да знач какво е да имаш сем да се храните заедно като има проблем да го решавате заедно! Това е мечта за мен...

7.   Не те разбирам.