Споделена история от Семейство

Баща ми ми нанесе побой, а съм на 23
На Нова година празнувах с нашите. На 23 съм, жена. По едно време се скарахме. Той ми се нахвърли, и ми нанесе побой. Нормално ли е жена на 23 да бъде бита от баща си? На всичкото отгоре майка ми го поддържаше, а и е доста по- силен. Това нормално ли е?

Коментари

4.   Ако няма защо, не е нормално. Ако има защо, пак не е, обаче не е изключено. Ти така просто леко се скарваш с него, света вода ненапита и той изведнъж ти "нанася побой". Може, ако си от един етнос, това са му културните особености.

6.   Не е нормално. Само това ли е въпросът ти?

8.   Не е нормално. Отдели се да живееш самостоятелно, ако трябва със съквартиранти и не се събирай с баща си. Ако е бил силно засегнат е нормално да те изгони примерно или да те накаже с мълчание, но физическата саморазправа не е нормална.

11.   Всички казвате "Нали ти е баща" Аз пък съм жена на 20 и баща ми не ме е ударил нито веднъж в живота ми. Нашите ми се карат понякога, но бой никога.

13.   Не знам как дори питаш дали е нормално-това е физическо насилие.
Никога не е нормално мъж да бие жена. За такова нещо в нормалните държави има полиция и съд, но тук психическа/физическа агресия към жените се толерира

14.   13 - само заради този коментар бих те набил!

Вече ми изтриха предния коментар, сега да видим този дали ще види бял свят?

Това, че сте жени, не ви прави с нищо по-специални за обществото. Та нали вие жените непрекъснато пищите за права??? Това ОЗНАЧАВА, драги жени, че с правата, които получавате от обществото, вървят и задълженията ви към него. Това, че сте с равни права, не ви прави повече от мъжете!!! Или още се правите, че не ги разбирате тези работи? Много угодно вам!

Авторке, много удобно за теб и твоята "игричка" с нас читателите, да пропуснеш да споменеш какви си ги наговорила на баща си, колко време си му лазила преди това по нервите и какви претенции си изявила, без да си даваш сметка дали имаш и малко основание да се държиш по подобен начин?

Иначе отстрани го играеш на жертва и това трогва другите женички.

15.   Но. 14, но. 13 съм-кой си и че да се каниш ме биеш бе ненормалник? ! Я го виж ти-седнал да се прави на мъж в анонимен сайт! Защо не ходиш да биеш мъже, а налиташ на по-слабия пол? Мъж който бие жена е абсолютен идиот и комплексар. Такива животни като тебе заслужават да гният в затвора цял живот

23.   Модераторке-нагла-върла феминистке,ако трябва ще ти препращам коментара си 100 пъти и никога няма да спирам,докато не го публикуваш!!!

Ми изобщо няма да го разглеждам тогава. Да си седи така неразгледан. С това ли намери да ме заплашваш? И как очакваш да одобря "за това е мъж, за да бие и е*е жената". Това ако го мислиш, си за едно друго място, не за форуми.

27.   Не е нормално. Махай се от там.